Luk
<  Forrige uge
23. februar 2020 – 1. marts 2020
Næste uge  >

Søndag 23. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Australien

Tid Hold Liga & Land Resultat
03:00 Brisbane Roar U20 – Lions FC U20 NPL Youth Queensland – Australien
05:00 Brisbane Roar FC Youth – Lions FC Queensland – Australien 0 – 3
05:00 Melbourne Knights FC U20 – Dandenong Thunder SC U20 NPL Youth Victoria – Australien
05:30 Peninsula Power U20 – Sunshine Coast Wanderers U20 NPL Youth Queensland – Australien
06:00 Newcastle Jets (k) – Melbourne Victory (k) W-League (k) – Australien 0 – 7
06:00 SWQ Thunder – Rochedale Rovers Queensland Premier League – Australien
07:00 Sunshine Coast – Western Pride Queensland Premier League – Australien
07:00 South Melbourne – Eastern Lions SC Victorian – Australien
07:30 Brisbane Roar FC (k) – Canberra United FC (k) W-League (k) – Australien
07:30 Peninsula Power – Sunshine Coast Wanderers Queensland – Australien
07:45 Eastern Suburbs U20 – Gold Coast United FC U20 NPL Youth Queensland – Australien
08:05 Central Coast Mariners – Sydney FC A-League – Australien LIVE 28': 0 – 1
09:00 Brisbane Strikers U20 – Brisbane City U20 NPL Youth Queensland – Australien

Tirsdag 25. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Australien

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:30 Brisbane Strikers – Gold Coast Knights Queensland – Australien

Torsdag 27. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Australien

Tid Hold Liga & Land Resultat
09:30 Adelaide United (k) – Newcastle Jets (k) W-League (k) – Australien

Fredag 28. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Australien

Tid Hold Liga & Land Resultat
08:15 Oakleigh Cannons FC U20 – South Melbourne FC U20 NPL Youth Victoria – Australien
09:45 Port Melbourne Sharks SC – Eastern Lions SC Victorian – Australien
10:00 Sydney FC – Western Sydney Wanderers FC A-League – Australien
10:00 Wolves FC – Rochedale Rovers Queensland Premier League – Australien
10:00 Green Gully – Avondale FC Victorian – Australien
10:00 Adelaide Raiders – Campbelltown City Sydterritoriet – Australien
10:00 Redlands United U20 – Gold Coast Knights U20 NPL Youth Queensland – Australien
10:30 Oakleigh Cannons – South Melbourne Victorian – Australien
10:45 Modbury Jets – Para Hills Knights Sydterritoriet – Australien
10:45 Croydon Kings – Adelaide United Youth Sydterritoriet – Australien
10:45 Sturt Lions – West Torrens Birkalla Southern State League – Australien

Lørdag 29. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Australien

Tid Hold Liga & Land Resultat
05:00 Green Gully SC U20 – Avondale FC U20 NPL Youth Victoria – Australien
05:00 Heidelberg United U20 – Altona Magic U20 NPL Youth Victoria – Australien
05:30 Cumberland United – North Eastern Metro Stars Sydterritoriet – Australien
05:30 Adelaide Victory – White City Woodville Southern State League – Australien
05:30 West Adelaide – Western Strikers Southern State League – Australien
07:00 Newcastle Jets – Perth Glory A-League – Australien
07:00 Melbourne Victory (k) – Sydney FC (k) W-League (k) – Australien
07:00 Heidelberg United – Altona Magic Victorian – Australien
07:00 Capalaba Bulldogs U20 – Sunshine Coast Wanderers U20 NPL Youth Queensland – Australien
07:00 Gold Coast United FC U20 – Lions FC U20 NPL Youth Queensland – Australien
07:00 Dandenong Thunder SC U20 – Bentleigh Greens U20 NPL Youth Victoria – Australien
07:30 Hume City FC U20 – Dandenong City U20 NPL Youth Victoria – Australien
08:00 North Shore Mariners – APIA Leichhardt Tigers New Syd Wales – Australien
08:00 Western Pride – Mitchelton Queensland Premier League – Australien
09:00 Gold Coast United FC – Lions FC Queensland – Australien
09:00 Dandenong Thunder SC – Bentleigh Greens Victorian – Australien
09:15 Logan Lightning – Ipswich Knights Queensland Premier League – Australien
09:30 Melbourne Victory – Adelaide United A-League – Australien
09:30 Brisbane Strikers – Moreton Bay United Queensland – Australien
09:30 Adelaide Olympic – Adelaide Comets Sydterritoriet – Australien
09:30 Seaford Rangers – South Adelaide Southern State League – Australien
09:45 Capalaba – Sunshine Coast Wanderers Queensland – Australien
09:45 Playford City Patriots – Adelaide Hills Southern State League – Australien
10:00 Redlands United – Gold Coast Knights Queensland – Australien
10:00 Southside Eagles – Souths United Queensland Premier League – Australien
10:00 Hume City FC – Dandenong City Victorian – Australien
10:30 Magpies Crusaders – Brisbane City Queensland – Australien
12:15 Perth Glory (k) – Western Sydney Wanderers FC (k) W-League (k) – Australien

Søndag 1. marts 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Australien

Tid Hold Liga & Land Resultat
04:00 Mt Druitt Town Rangers – Sydney FC Youth New Syd Wales – Australien
04:30 St Albans Saints U20 – Melbourne Knights FC U20 NPL Youth Victoria – Australien
05:00 Blacktown City FC – Sydney United 58 New Syd Wales – Australien
06:00 Western United FC – Central Coast Mariners A-League – Australien
06:00 Melbourne City FC (k) – Brisbane Roar FC (k) W-League (k) – Australien
06:00 Sydney Olympic – Wollongong Wolves New Syd Wales – Australien
06:00 SWQ Thunder – Holland Park Hawks Queensland Premier League – Australien
06:30 Rockdale City Suns – Manly United New Syd Wales – Australien
06:30 Olympic FC U20 – Peninsula Power U20 NPL Youth Queensland – Australien
07:00 St Albans Saints – Melbourne Knights Victorian – Australien
07:00 Eastern Suburbs U20 – Brisbane Roar U20 NPL Youth Queensland – Australien
08:30 Melbourne City FC – Brisbane Roar FC A-League – Australien
09:00 Marconi Stallions – Sutherland Sharks New Syd Wales – Australien
09:00 Olympic FC – Peninsula Power Queensland – Australien
09:00 Brisbane Strikers U20 – Moreton Bay United U20 NPL Youth Queensland – Australien
09:15 Eastern Suburbs – Brisbane Roar FC Youth Queensland – Australien
<  Forrige uge
23. februar 2020 – 1. marts 2020
Næste uge  >