LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
20. oktober 2018 – 27. oktober 2018
Næste uge  >

Lrdag 20. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Belgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Roeselare – Union St.-Gilloise 1. Division B bning – Belgien LIVE 4': 0 – 0
18:00 Royal Excel Mouscron – Standard Liege 1. Division A – Belgien
19:30 Dessel – Thes Sport 1. Amatr Division – Belgien
20:00 Kortrijk – St.Truiden 1. Division A – Belgien
20:00 Antwerpen – Lokeren 1. Division A – Belgien
20:00 Virton – Seraing United 1. Amatr Division – Belgien
20:00 Lierse Kempenzonen – Deinze 1. Amatr Division – Belgien
20:00 FCV Dender EH – RWD Molenbeek 1. Amatr Division – Belgien
20:00 Chatelet SC – Geel 1. Amatr Division – Belgien
20:30 Genk – Eupen 1. Division A – Belgien
20:30 Tubize – Lommel 1. Division B bning – Belgien

Sndag 21. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Belgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:30 Anderlecht – Cercle Brugge 1. Division A – Belgien
15:00 Rupel Boom – KSV Oudenaarde 1. Amatr Division – Belgien
15:00 Royal Knokke FC – Eendracht Aalst 1. Amatr Division – Belgien
15:00 FC Liege – KSK Heist 1. Amatr Division – Belgien
16:00 Mechelen – KFCO Beerschot-Wilrijk 1. Division B bning – Belgien
18:00 Oostende – Gent 1. Division A – Belgien
20:00 Charleroi – Zulte-Waregem 1. Division A – Belgien

Tirsdag 23. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Belgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Admira Moedling U19 – Anderlecht U19 UEFA Youth League Domestic Champions Playoff

Onsdag 24. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Belgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Club Brugge U19 – Monaco U19 UEFA Youth League Gruppe A
18:55 Club Brugge – Monaco Champions League Gruppe A

Torsdag 25. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Belgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Belgien U17 – Moldova U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 12
18:55 Anderlecht – Fenerbahce Europa League Gruppe D
21:00 Besiktas – Genk Europa League Gruppe I
21:00 Standard Liege – FC Krasnodar Europa League Gruppe J

Fredag 26. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Belgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:30 Gent – Charleroi 1. Division A – Belgien
20:30 KFCO Beerschot-Wilrijk – Oud-Heverlee 1. Division B bning – Belgien

Lrdag 27. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Belgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Union St.-Gilloise – Tubize 1. Division B bning – Belgien
18:00 Zulte-Waregem – Royal Excel Mouscron 1. Division A – Belgien
19:30 KSV Oudenaarde – Chatelet SC 1. Amatr Division – Belgien
19:30 Thes Sport – Rupel Boom 1. Amatr Division – Belgien
20:00 Cercle Brugge – Kortrijk 1. Division A – Belgien
20:00 Lokeren – Oostende 1. Division A – Belgien
20:00 Geel – Virton 1. Amatr Division – Belgien
20:00 Seraing United – FC Liege 1. Amatr Division – Belgien
20:00 Deinze – Dessel 1. Amatr Division – Belgien
20:00 KSK Heist – FCV Dender EH 1. Amatr Division – Belgien
20:00 RWD Molenbeek – Royal Knokke FC 1. Amatr Division – Belgien
20:30 St.Truiden – Club Brugge 1. Division A – Belgien
20:30 Mechelen – Roeselare 1. Division B bning – Belgien
<  Forrige uge
20. oktober 2018 – 27. oktober 2018
Næste uge  >