LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
20. oktober 2018 – 27. oktober 2018
Næste uge  >

Lrdag 20. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Bolivia

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:00 Universitario – Royal Pari Primera Division Clausura – Bolivia
23:15 The Strongest – Guabira Primera Division Clausura – Bolivia

Sndag 21. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Bolivia

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Gatty Ribeiro – Libertad Nacional B Gruppe B – Bolivia
21:00 Nacional Potosi – Real Potosi Primera Division Clausura – Bolivia
21:00 Aurora – Bolivar Primera Division Clausura – Bolivia
21:30 Empresa Minera Huanuni – Universitario de Vinto Nacional B Gruppe A – Bolivia
21:30 CD Enrique Happ – Fatic Nacional B Gruppe A – Bolivia
21:30 Deportivo Bata de Quillacollo – Sur Car Nacional B Gruppe A – Bolivia
21:30 Kivon – Universidad Crucena Nacional B Gruppe B – Bolivia
21:30 Mariscal Sucre – Torre Fuerte Nacional B Gruppe B – Bolivia
21:30 Rosario Central – Aleman Nacional B Gruppe C – Bolivia
21:30 Independiente Petrolero – Ferrocarril Palmeiras Nacional B Gruppe C – Bolivia
21:30 Aviles Industrial – Club Petrolero Nacional B Gruppe C – Bolivia
21:30 Juventud Unida – Atletico Bermejo Nacional B Gruppe C – Bolivia
23:15 San Jose – Jorge Wilstermann Primera Division Clausura – Bolivia

Mandag 22. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Bolivia

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:30 Sport Boys Warnes – Oriente Petrolero Primera Division Clausura – Bolivia

Tirsdag 23. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Bolivia

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:30 Blooming – Destroyers Primera Division Clausura – Bolivia

Onsdag 24. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Bolivia

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:00 Royal Pari – Aurora Primera Division Clausura – Bolivia
21:30 Fatic – Empresa Minera Huanuni Nacional B Gruppe A – Bolivia
21:30 Always Ready – Deportivo Bata de Quillacollo Nacional B Gruppe A – Bolivia
21:30 Sur Car – CD Enrique Happ Nacional B Gruppe A – Bolivia
21:30 Gatty Ribeiro – Torre Fuerte Nacional B Gruppe B – Bolivia
21:30 Club Petrolero – Independiente Petrolero Nacional B Gruppe C – Bolivia
21:30 Aleman – Aviles Industrial Nacional B Gruppe C – Bolivia
21:30 Ferrocarril Palmeiras – Atletico Bermejo Nacional B Gruppe C – Bolivia
21:30 Rosario Central – Juventud Unida Nacional B Gruppe C – Bolivia

Torsdag 25. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Bolivia

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:15 Universitario – Oriente Petrolero Primera Division Clausura – Bolivia
02:00 Bolivar – San Jose Primera Division Clausura – Bolivia
02:30 Jorge Wilstermann – The Strongest Primera Division Clausura – Bolivia
02:30 Real Potosi – Sport Boys Warnes Primera Division Clausura – Bolivia
21:30 Mariscal Sucre – Libertad Nacional B Gruppe B – Bolivia

Fredag 26. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Bolivia

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:15 Destroyers – Nacional Potosi Primera Division Clausura – Bolivia
02:30 Guabira – Blooming Primera Division Clausura – Bolivia

Lrdag 27. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Bolivia

Tid Hold Liga & Land Resultat
22:00 Royal Pari – Sport Boys Warnes Primera Division Clausura – Bolivia
<  Forrige uge
20. oktober 2018 – 27. oktober 2018
Næste uge  >