LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
15. oktober 2018 – 22. oktober 2018
Næste uge  >

Mandag 15. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Bosnien

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Bosnien – Nordirland UEFA Nations League B Gruppe 3

Tirsdag 16. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Bosnien

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Frerne U19 – Bosnien U19 EM U19 Kvalifikation Gruppe 10
15:00 Ukraine U17 – Bosnien U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 2
17:00 Borac Banja Luka – Sutjeska 1. Division RS – Bosnien-Hercegovina
20:00 Portugal U21 – Bosnien U21 EM U21 Kvalifikation Gruppe 8

Lrdag 20. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Bosnien

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:30 NK Novi Travnik – NK Bratstvo 1. Division FBiH – Bosnien-Hercegovina
14:30 Olimpik Sarajevo – Jedinstvo Bihac 1. Division FBiH – Bosnien-Hercegovina
14:30 Metalleghe BSI – Bosna Visoko 1. Division FBiH – Bosnien-Hercegovina
14:30 FK Zvijezda – Capljina 1. Division FBiH – Bosnien-Hercegovina
14:30 Orasje – FK Velez Mostar 1. Division FBiH – Bosnien-Hercegovina
14:30 Vitez – Rudar Kakanj 1. Division FBiH – Bosnien-Hercegovina
14:30 Igman Konjic – Slaven Zivinice 1. Division FBiH – Bosnien-Hercegovina
14:30 Gorazde – Tosk Tesanj 1. Division FBiH – Bosnien-Hercegovina
14:30 Slavija Sarajevo – Zeljeznicar Banja Luka 1. Division RS – Bosnien-Hercegovina
14:30 Sutjeska – Tekstilac Derventa 1. Division RS – Bosnien-Hercegovina
14:30 Sloga Doboj – Rudar Prijedor 1. Division RS – Bosnien-Hercegovina
14:30 Drina Zvornik – FK Podrinje 1. Division RS – Bosnien-Hercegovina
14:30 Kozara – Borac Banja Luka 1. Division RS – Bosnien-Hercegovina
14:30 Sloboda Mrkonjic Grad – FK Modrica 1. Division RS – Bosnien-Hercegovina
15:00 FK Tuzla City – FK Mladost Doboj Kakanj Premier League – Bosnien-Hercegovina
15:00 FK Zvijezda 09 – GOSK Gabela Premier League – Bosnien-Hercegovina
17:00 FK Sarajevo – Sloboda Tuzla Premier League – Bosnien-Hercegovina
19:30 Zrinjski Mostar – Zeljeznicar Premier League – Bosnien-Hercegovina

Sndag 21. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Bosnien

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 FK Krupa – Radnik Bijeljina Premier League – Bosnien-Hercegovina
17:00 Celik Zenica – Siroki Brijeg Premier League – Bosnien-Hercegovina
<  Forrige uge
15. oktober 2018 – 22. oktober 2018
Næste uge  >