Luk
<  Forrige uge
14. august 2020 – 21. august 2020
Næste uge  >

Fredag 14. august 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Bosnien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:30 Orasje – NK Bratstvo 1. Division FBiH – Bosnien-Hercegovina

Lørdag 15. august 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Bosnien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 FK Mladost Doboj Kakanj – FK Tuzla City Premier League – Bosnien-Hercegovina
17:00 Sloga Doboj – FK Zvijezda 09 1. Division RS – Bosnien-Hercegovina
17:00 Sloboda Novi Grad – Zeljeznicar Banja Luka 1. Division RS – Bosnien-Hercegovina
17:00 Rudar Prijedor – Sutjeska 1. Division RS – Bosnien-Hercegovina
17:00 Kozara – FK Modrica 1. Division RS – Bosnien-Hercegovina
17:00 FK Podrinje – Drina Zvornik 1. Division RS – Bosnien-Hercegovina
17:00 FK Jedinstvo Brcko – FK Leotar 1. Division RS – Bosnien-Hercegovina
17:00 Ljubic Prnjavor – Tekstilac Derventa 1. Division RS – Bosnien-Hercegovina
17:30 Posusje – Slaven Zivinice 1. Division FBiH – Bosnien-Hercegovina
17:30 Jedinstvo Bihac – FK Zvijezda 1. Division FBiH – Bosnien-Hercegovina
17:30 Igman Konjic – Travnik 1. Division FBiH – Bosnien-Hercegovina
17:30 Gorazde – Buducnost 1. Division FBiH – Bosnien-Hercegovina
19:00 Sloboda Tuzla – Zeljeznicar Premier League – Bosnien-Hercegovina
19:00 FK Velez Mostar – FK Krupa Premier League – Bosnien-Hercegovina

Søndag 16. august 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Bosnien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Olimpik Sarajevo – FK Sarajevo Premier League – Bosnien-Hercegovina
17:00 Borac Banja Luka – Zrinjski Mostar Premier League – Bosnien-Hercegovina
17:30 GOSK Gabela – Capljina 1. Division FBiH – Bosnien-Hercegovina
17:30 Radnik Hadzici – Rudar Kakanj 1. Division FBiH – Bosnien-Hercegovina
19:00 Radnik Bijeljina – Siroki Brijeg Premier League – Bosnien-Hercegovina

Onsdag 19. august 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Bosnien

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 Connah's Quay – FK Sarajevo Champions League Kvalifikation
<  Forrige uge
14. august 2020 – 21. august 2020
Næste uge  >