LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
<  Forrige uge
22. april 2019 – 29. april 2019
Næste uge  >

Tirsdag 23. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
22:00 Deportivo Lara – Cruzeiro Copa Libertadores Gruppe 2

Onsdag 24. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:15 Libertad – Gremio Copa Libertadores Gruppe 8
02:30 Atletico MG – Nacional Copa Libertadores Gruppe 5

Torsdag 25. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:15 Vasco da Gama – Santos Pokal – Brasilien
00:15 Jorge Wilstermann – Athletico Paranaense Copa Libertadores Gruppe 7
02:30 Juventude – Vila Nova Pokal – Brasilien
02:30 Corinthians – Chapecoense AF Pokal – Brasilien
02:30 Alianza Lima – Internacional Copa Libertadores Gruppe 1
02:30 LDU de Quito – Flamengo Copa Libertadores Gruppe 4

Fredag 26. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:15 Londrina EC – Bahia Pokal – Brasilien
02:30 Santa Cruz – Fluminense Pokal – Brasilien
04:00 FBC Melgar – Palmeiras Copa Libertadores Gruppe 6

Lørdag 27. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:15 Operario Ferroviario – America MG Serie B – Brasilien
00:15 Brasil de Pelotas – Bragantino Serie B – Brasilien
02:30 Sao Bento – Atletico GO Serie B – Brasilien
02:30 Sport Recife – Oeste FC Serie B – Brasilien
16:00 Botafogo SP – Vitoria Serie B – Brasilien
21:00 Sao Paulo – Botafogo RJ Serie A – Brasilien
21:00 Volta Redonda – Atlético Acreano Serie C Gruppe B – Brasilien
21:00 Tombense FC – EC Sao Jose Serie C Gruppe B – Brasilien
21:30 Criciuma – Cuiaba Serie B – Brasilien
21:30 Guarani – Figueirense Serie B – Brasilien
22:15 Ypiranga RS – Paysandu Serie C Gruppe B – Brasilien

Søndag 28. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Atletico MG – Avai FC Serie A – Brasilien
00:00 Chapecoense AF – Internacional Serie A – Brasilien
00:00 Imperatriz – Globo FC Serie C Gruppe A – Brasilien
00:15 Remo – Boa Esporte Clube Serie C Gruppe B – Brasilien
02:00 Flamengo – Cruzeiro Serie A – Brasilien
02:00 Vila Nova – Parana Clube Serie B – Brasilien
16:00 Gremio – Santos Serie A – Brasilien
21:00 Athletico Paranaense – Vasco da Gama Serie A – Brasilien
21:00 Bahia – Corinthians Serie A – Brasilien
21:00 Ceara – CS Alagoano Serie A – Brasilien
21:00 CRB – Londrina EC Serie B – Brasilien
21:00 Confianca – Sampaio Correa Serie C Gruppe A – Brasilien
22:00 Botafogo PB – Ferroviario Serie C Gruppe A – Brasilien
22:00 Luverdense – Juventude Serie C Gruppe B – Brasilien
22:00 Inter de Limeira – Santo Andre Paulista A2 Slutspil – Brasilien
23:00 ABC – Nautico Serie C Gruppe A – Brasilien

Mandag 29. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Palmeiras – Fortaleza Serie A – Brasilien
00:00 Fluminense – Goias Serie A – Brasilien
<  Forrige uge
22. april 2019 – 29. april 2019
Næste uge  >