Luk
<  Forrige uge
23. februar 2020 – 1. marts 2020
Næste uge  >

Søndag 23. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:30 Lagarto AC – Athletico Paulistano Sergipano 1. Gruppefase – Brasilien
20:00 Santo Andre – Bragantino Paulista A1 – Brasilien
20:00 Anapolis FC – Atletico GO Goiano – Brasilien
20:00 Goiania – Aparecidense Goiano – Brasilien
22:30 XV de Piracicaba – Red Bull Brasil Paulista A2 – Brasilien

Tirsdag 25. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Sao Bento – Sao Caetano Paulista A2 – Brasilien

Onsdag 26. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:30 Goias – Sol de America Copa Sudamericana
20:00 Flamengo PI – Piaui Piauiense – Brasilien
20:30 XV de Piracicaba – Juventude Pokal – Brasilien
21:00 Ceara – Botafogo PB Copa Do Nordeste Gruppe Stage – Brasilien
23:15 Parana Clube – Bahia de Feira Pokal – Brasilien
23:15 Nacional – Bahia Copa Sudamericana
23:30 Santa Cruz – Athletico Paulistano Copa Do Nordeste Gruppe Stage – Brasilien

Torsdag 27. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 CRAC – Ipora Goiano – Brasilien
00:00 Salgueiro – Sport Recife Pernambucano – Brasilien
00:30 River AC – America RN Pokal – Brasilien
00:30 Ferroviaria – Aguia Negra Pokal – Brasilien
01:30 Corinthians – Santo Andre Paulista A1 – Brasilien
01:30 Moto Club MA – Fluminense Pokal – Brasilien
01:30 Afogados da Ingazeira – Atletico MG Pokal – Brasilien
01:30 Internacional – Tolima Copa Libertadores Kvalifikation
01:30 Flamengo – Independiente del Valle Recopa Sudamericana
23:15 EC Sao Jose – Chapecoense AF Pokal – Brasilien

Fredag 28. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Nautico – ABC Copa Do Nordeste Gruppe Stage – Brasilien
00:00 Vitoria – CRB Copa Do Nordeste Gruppe Stage – Brasilien
01:30 Ponte Preta – Vila Nova Pokal – Brasilien
01:30 Fortaleza – Independiente Copa Sudamericana
19:00 Atibaia – CA Penapolense Paulista A2 – Brasilien
20:00 Bangu – Portuguesa RJ Carioca 1. Div. Taca Rio Gruppe A – Brasilien
23:00 Volta Redonda – Macae Carioca 1. Div. Taca Rio Gruppe B – Brasilien
23:15 Guarani – Agua Santa Paulista A1 – Brasilien

Lørdag 29. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:30 Bragantino – Ituano FC Paulista A1 – Brasilien
15:00 Ceilandia – Ceilandense Brasiliense – Brasilien
19:00 Sao Caetano – Portuguesa Paulista A2 – Brasilien
19:00 Audax Sao Paulo – Monte Azul Paulista A2 – Brasilien
19:00 Rio Claro – Sao Bento Paulista A2 – Brasilien
19:00 Americano RJ – Nova Iguacu Carioca NedrykningsGruppe - 2. Fase – Brasilien
19:30 Bragantino PA – Paysandu Paraense 1. Gruppefase – Brasilien
20:00 Santos – Palmeiras Paulista A1 – Brasilien
20:00 Red Bull Brasil – Votuporanguense Paulista A2 – Brasilien
20:00 America MG – Tombense FC Mineiro – Brasilien
20:00 Paranoa EC – Gama Brasiliense – Brasilien
20:00 Ceara – Guarany de Sobral Cearense 1. Div. 2. Gruppefase – Brasilien
20:00 Pacajus SC – Caucaia EC Cearense 1. Div. 2. Gruppefase – Brasilien
20:30 Sport Recife – Afogados da Ingazeira Pernambucano – Brasilien
21:00 Sinop – Luverdense Matogrossense – Brasilien
21:00 Toledo CW – Coritiba Paranaense – Brasilien
21:00 River AC – Flamengo PI Piauiense – Brasilien
22:00 AD Cabofriense – Flamengo Carioca 1. Div. Taca Rio Gruppe A – Brasilien
22:00 Maracaju – Operario MS Sul-Matogrossense – Brasilien
23:00 XV de Piracicaba – Sertaozinho Paulista A2 – Brasilien
23:00 Resende – Vasco da Gama Carioca 1. Div. Taca Rio Gruppe B – Brasilien
23:00 Joinville – Marcilio Dias Catarinense 1. Gruppefase – Brasilien
23:00 Gremio – Juventude Gaucho 2nd Gruppe Stage – Brasilien
23:00 Corumbaense – Comercial MS Sul-Matogrossense – Brasilien
23:30 Brasil de Pelotas – Novo Hamburgo Gaucho 2nd Gruppe Stage – Brasilien

Søndag 1. marts 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Petrolina SFC – Central SC Pernambucano – Brasilien
13:00 4 de Julho – Altos Piauiense – Brasilien
14:00 Portuguesa Santista – Taubate Paulista A2 – Brasilien
14:00 Juventus SP – Sao Bernardo Paulista A2 – Brasilien
14:30 Caldense – Patrocinense Mineiro – Brasilien
15:00 Inter de Limeira – Novorizontino Paulista A1 – Brasilien
15:00 Capital FC – Luziania Brasiliense – Brasilien
19:00 Pocone MT – Cuiaba Matogrossense – Brasilien
19:00 Dom Bosco – Mixto Matogrossense – Brasilien
19:00 Santa Cruz RN – America RN Potiguar 2. Gruppefase – Brasilien
19:30 Real FC – Brasiliense Brasiliense – Brasilien
19:30 Unai EC – Taguatinga Brasiliense – Brasilien
19:30 Sobradinho EC – Bosque Formosa EC Brasiliense – Brasilien
19:30 Ipora – Gremio Anapolis Goiano – Brasilien
20:00 Sao Paulo – Ponte Preta Paulista A1 – Brasilien
20:00 Fluminense – Madureira RJ Carioca 1. Div. Taca Rio Gruppe B – Brasilien
20:00 Cruzeiro – Uberlandia Mineiro – Brasilien
20:00 Uniao Recreativa dos Trabalhadores – Villa Nova AC Mineiro – Brasilien
20:00 Fluminense de Feira – Juazeirense Baiano 1. Div. 1. Gruppefase – Brasilien
20:00 EC Jacuipense – Jacobina Baiano 1. Div. 1. Gruppefase – Brasilien
20:00 Bahia de Feira – Atletico Alagoinhas Baiano 1. Div. 1. Gruppefase – Brasilien
20:00 Vitoria – Bahia Baiano 1. Div. 1. Gruppefase – Brasilien
20:00 Figueirense – Chapecoense AF Catarinense 1. Gruppefase – Brasilien
20:00 Juventus SC – Concordia Atletico Catarinense 1. Gruppefase – Brasilien
20:00 Fortaleza – Barbalha Cearense 1. Div. 2. Gruppefase – Brasilien
20:00 Bento Goncalves – Sao Luiz Gaucho 2nd Gruppe Stage – Brasilien
20:00 Caxias – Internacional Gaucho 2nd Gruppe Stage – Brasilien
20:00 CRAC – Aparecidense Goiano – Brasilien
20:00 Anapolina – Anapolis FC Goiano – Brasilien
20:00 Goianesia – Goiania Goiano – Brasilien
20:00 Vila Nova – Goias Goiano – Brasilien
20:00 Pinheiro MA – Maranhao Maranhense – Brasilien
20:00 Sampaio Correa – EC Cordino Maranhense – Brasilien
20:00 Paragominas FC – Tapajos Paraense 1. Gruppefase – Brasilien
20:00 Sao Paulo Crystal – Botafogo PB Paraibano 1. Gruppefase – Brasilien
20:00 Cianorte – FC Cascavel Paranaense – Brasilien
20:00 Rio Branco PR – PSTC Paranaense – Brasilien
20:00 Cascavel CR – CE Uniao Paranaense – Brasilien
20:00 Operario Ferroviario – Athletico Paranaense Paranaense – Brasilien
20:00 Santa Cruz – Nautico Pernambucano – Brasilien
20:00 Globo FC – ACD Potiguar Potiguar 2. Gruppefase – Brasilien
20:00 AO Itabaiana – Lagarto AC Sergipano 1. Gruppefase – Brasilien
20:00 Confianca – Sociedade Boca Junior Sergipano 1. Gruppefase – Brasilien
20:00 Athletico Paulistano – Sergipe Sergipano 1. Gruppefase – Brasilien
20:00 Ponta Pora – Chapadao Sul-Matogrossense – Brasilien
20:00 Costa Rica EC – Aquidauanense Sul-Matogrossense – Brasilien
21:00 CE Aimore – Pelotas Gaucho 2nd Gruppe Stage – Brasilien
21:00 Sousa – Perilima Paraibano 1. Gruppefase – Brasilien
21:00 Nacional de Patos – Atletico Cajazeirense Paraibano 1. Gruppefase – Brasilien
21:00 Parnahyba – Picos Piauiense – Brasilien
22:00 EC Sao Jose – Ypiranga RS Gaucho 2nd Gruppe Stage – Brasilien
22:00 Uniao Rondonopolis – Operario VG Matogrossense – Brasilien
22:00 Remo – Bragantino PA Paraense 1. Gruppefase – Brasilien
22:00 Castanhal EC – Aguia de Maraba Paraense 1. Gruppefase – Brasilien
22:00 Parana Clube – Londrina EC Paranaense – Brasilien
22:00 ABC – Palmeira de Goianinha Potiguar 2. Gruppefase – Brasilien
22:30 Criciuma – Brusque Catarinense 1. Gruppefase – Brasilien
23:00 Ferroviaria – Botafogo SP Paulista A1 – Brasilien
23:00 Botafogo RJ – Boavista Carioca 1. Div. Taca Rio Gruppe A – Brasilien
23:00 Boa Esporte Clube – Atletico MG Mineiro – Brasilien
<  Forrige uge
23. februar 2020 – 1. marts 2020
Næste uge  >