LeoVegas.dk ready? betfair Gratis Chance Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
18. august 2018 – 25. august 2018
Næste uge  >

Lørdag 18. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Kariana Erden – Strumska Slava Division B – Bulgarien
17:00 Botev Galabovo – Litex Lovech Division B – Bulgarien
17:00 Pomorie – Nesebar Division B – Bulgarien
17:00 FC Tsarsko Selo Sofia 2015 – Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Division B – Bulgarien
17:30 Botev Plovdiv – Lokomotiv Plovdiv Division A – Bulgarien
20:00 Botev Vratsa – Etar Division A – Bulgarien

Søndag 19. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Arda Kardzhali – Pirin Blagoevgrad Division B – Bulgarien
17:00 Dobrudzha Dobrich – PFC Lokomotiv Sofia 1929 Division B – Bulgarien
17:15 Levski Sofia – Septemvri Sofia Division A – Bulgarien
18:43 Levski Sofia – Boca Juniors Træningskamp Aflyst
20:00 Ludogorets – PFC CSKA-Sofia Division A – Bulgarien

Mandag 20. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 CSKA 1948 – Montana Division B – Bulgarien
18:00 Ludogorets Razgrad II – Chernomorets Balchik Division B – Bulgarien
19:30 Vereya – Vitosha Bistritsa Division A – Bulgarien

Torsdag 23. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Torpedo Kutaisi – Ludogorets Europa League Kvalifikation

Lørdag 25. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Etar – Levski Sofia Division A – Bulgarien
17:00 Dunav Ruse – Septemvri Sofia Division A – Bulgarien
17:00 Beroe – Botev Vratsa Division A – Bulgarien
17:00 Lokomotiv Plovdiv – Cherno More Varna Division A – Bulgarien
17:00 PFC CSKA-Sofia – Vereya Division A – Bulgarien
17:00 Slavia Sofia – Ludogorets Division A – Bulgarien
17:00 Vitosha Bistritsa – Botev Plovdiv Division A – Bulgarien
17:00 Nesebar – Arda Kardzhali Division B – Bulgarien
17:00 Strumska Slava – CSKA 1948 Division B – Bulgarien
18:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa – Pomorie Division B – Bulgarien
18:30 Litex Lovech – Kariana Erden Division B – Bulgarien
19:00 Chernomorets Balchik – Dobrudzha Dobrich Division B – Bulgarien
<  Forrige uge
18. august 2018 – 25. august 2018
Næste uge  >