LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
18. november 2017 – 25. november 2017
Næste uge  >

Lørdag 18. november 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Pirin Blagoevgrad – Beroe Division A – Bulgarien 0 – 1
13:00 Chernomorets Balchik – FC Tsarsko Selo Sofia 2015 Division B – Bulgarien 1 – 1
13:30 Oborishte – Strumska Slava Division B – Bulgarien 1 – 1
13:30 PFC Lokomotiv Sofia 1929 – Botev Galabovo Division B – Bulgarien 1 – 1
13:30 Neftochimic Burgas 1962 – Sozopol Division B – Bulgarien 0 – 2
13:30 Nesebar – Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Division B – Bulgarien 4 – 2
14:00 PFC CSKA-Sofia – Botev Plovdiv Division A – Bulgarien 1 – 1
16:30 Lokomotiv Plovdiv – Ludogorets Division A – Bulgarien 0 – 3

Søndag 19. november 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:30 Dunav Ruse – Cherno More Varna Division A – Bulgarien
13:30 Maritsa Plovdiv – Ludogorets Razgrad II Division B – Bulgarien
13:30 Pomorie – Litex Lovech Division B – Bulgarien
14:00 Montana – Botev Vratsa Division B – Bulgarien
16:30 Vitosha Bistritsa – Levski Sofia Division A – Bulgarien

Mandag 20. november 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:30 Vereya – Etar Division A – Bulgarien

Torsdag 23. november 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:05 Ludogorets – Istanbul Basaksehir Europa League Gruppe C

Fredag 24. november 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:30 Cherno More Varna – Pirin Blagoevgrad Division A – Bulgarien

Lørdag 25. november 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Septemvri Sofia – Botev Plovdiv Division A – Bulgarien
13:30 Montana – Oborishte Division B – Bulgarien
13:30 Maritsa Plovdiv – Botev Vratsa Division B – Bulgarien
13:30 PFC Lokomotiv Sofia 1929 – Ludogorets Razgrad II Division B – Bulgarien
13:30 Chernomorets Balchik – Sozopol Division B – Bulgarien
13:30 Pomorie – Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Division B – Bulgarien
13:30 Strumska Slava – Litex Lovech Division B – Bulgarien
14:15 Beroe – Slavia Sofia Division A – Bulgarien
16:30 Levski Sofia – Vereya Division A – Bulgarien
<  Forrige uge
18. november 2017 – 25. november 2017
Næste uge  >