Luk
<  Forrige uge
21. februar 2020 – 28. februar 2020
Næste uge  >

Fredag 21. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Antofagasta – Universidad de Concepción Primera Division – Chile
22:30 Universidad Catolica – Deportes Iquique Primera Division – Chile

Lørdag 22. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Huachipato – Cobresal Primera Division – Chile
21:30 Magallanes – Puerto Montt Primera B – Chile
22:00 Deportes Copiapo – Melipilla Primera B – Chile

Søndag 23. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 San Luis – Barnechea Primera B – Chile
00:30 Everton CD – Unión La Calera Primera Division – Chile
16:00 La Serena – Santiago Wanderers Primera Division – Chile
21:30 Universidad de Chile – Coquimbo Unido Primera Division – Chile
23:00 Deportes Valdivia – Deportes Santa Cruz Primera B – Chile

Mandag 24. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Audax Italiano – Palestino Primera Division – Chile
01:30 Deportes Temuco – Atletico Nublense Primera B – Chile
22:00 Curico Unido – Colo Colo Primera Division – Chile

Tirsdag 25. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:30 O'Higgins – Union Espanola Primera Division – Chile
22:00 Santiago Morning – Cobreloa Primera B – Chile

Onsdag 26. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:30 Rangers – Unión San Felipe Primera B – Chile

Torsdag 27. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:30 Deportivo Pasto – Huachipato Copa Sudamericana
23:15 Guarani – Palestino Copa Libertadores Kvalifikation

Fredag 28. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:30 Audax Italiano – Cusco FC Copa Sudamericana
21:30 Palestino – Antofagasta Primera Division – Chile Udsat
<  Forrige uge
21. februar 2020 – 28. februar 2020
Næste uge  >