LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
20. oktober 2018 – 27. oktober 2018
Næste uge  >

Lrdag 20. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Union Espanola – Deportes Temuco Primera Division – Chile 2 – 1
17:00 O'Higgins – Colo Colo Primera Division – Chile LIVE 2': 0 – 0
20:00 Curico Unido – Palestino Primera Division – Chile
21:00 Magallanes – Melipilla Primera B – Chile
22:30 Unin La Calera – Huachipato Primera Division – Chile

Sndag 21. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Universidad Catolica – Universidad de Concepcin Primera Division – Chile
17:00 Deportes Iquique – San Luis Primera Division – Chile
17:00 Barnechea – Unin San Felipe Primera B – Chile
17:00 Santiago Wanderers – Deportes Copiapo Primera B – Chile
20:00 Antofagasta – Audax Italiano Primera Division – Chile
20:30 Cobresal – Cobreloa Primera B – Chile
21:00 Deportes Valdivia – Puerto Montt Primera B – Chile
22:00 Santiago Morning – La Serena Primera B – Chile
22:30 Coquimbo Unido – San Marcos Primera B – Chile
23:00 Atletico Nublense – Rangers Primera B – Chile

Mandag 22. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Universidad de Chile – Everton CD Primera Division – Chile

Torsdag 25. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
02:00 San Marcos – Barnechea Primera B – Chile

Lrdag 27. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Universidad de Concepcin – Union Espanola Primera Division – Chile
17:00 Universidad de Chile – Universidad Catolica Primera Division – Chile
20:00 Unin La Calera – San Luis Primera Division – Chile
21:30 Puerto Montt – Santiago Morning Primera B – Chile
21:30 San Marcos – Deportes Valdivia Primera B – Chile
21:30 La Serena – Atletico Nublense Primera B – Chile
21:30 Deportes Copiapo – Barnechea Primera B – Chile
22:30 Rangers – Magallanes Primera B – Chile
22:30 Unin San Felipe – Cobresal Primera B – Chile
22:30 Melipilla – Coquimbo Unido Primera B – Chile
22:30 Cobreloa – Santiago Wanderers Primera B – Chile
<  Forrige uge
20. oktober 2018 – 27. oktober 2018
Næste uge  >