LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
<  Forrige uge
22. maj 2019 – 29. maj 2019
Næste uge  >

Onsdag 22. maj 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Colombia

Tid Hold Liga & Land Resultat
02:30 Rionegro Aguilas – Independiente Copa Sudamericana 3 – 2

Torsdag 23. maj 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Colombia

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:15 Deportivo Cali – Club Atletico Penarol Copa Sudamericana
02:30 La Equidad – Deportivo Santani Copa Sudamericana
03:00 America de Cali – Union Magdalena Slutspilskampe Apertura – Colombia
20:30 Polen U20 – Colombia U20 VM U20 Gruppe A

Fredag 24. maj 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Colombia

Tid Hold Liga & Land Resultat
02:00 Deportes Quindio – Llaneros FC Torneo Postobon Apertura Slutspil Gr. B – Colombia
02:30 Fluminense – Atletico Nacional Copa Sudamericana
02:30 Argentinos Juniors – Tolima Copa Sudamericana

Lørdag 25. maj 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Colombia

Tid Hold Liga & Land Resultat
22:30 Real Cartagena – Leones Torneo Postobon Slutspil Apertura – Colombia
22:30 Cortulua – Barranquilla FC Torneo Postobon Slutspil Apertura – Colombia

Søndag 26. maj 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Colombia

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Millonarios – Deportivo Pasto Slutspilskampe Apertura – Colombia
18:00 Senegal U20 – Colombia U20 VM U20 Gruppe A
22:15 Deportes Quindio – Chico FC Torneo Postobon Apertura Slutspil Gr. B – Colombia

Mandag 27. maj 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Colombia

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:15 Tolima – Atletico Junior Slutspil Apertura Gruppe B – Colombia
02:30 Deportivo Cali – Atletico Nacional Slutspil Apertura Gruppe B – Colombia

Tirsdag 28. maj 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Colombia

Tid Hold Liga & Land Resultat
02:30 Deportivo Pereira – Llaneros FC Torneo Postobon Apertura Slutspil Gr. B – Colombia

Onsdag 29. maj 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Colombia

Tid Hold Liga & Land Resultat
02:30 Independiente – Rionegro Aguilas Copa Sudamericana
20:30 Colombia U20 – Tahiti U20 VM U20 Gruppe A
22:00 Real Cartagena – Leones Torneo Postobon Slutspil Apertura – Colombia
22:00 Cortulua – Barranquilla FC Torneo Postobon Slutspil Apertura – Colombia
22:00 Deportivo Pereira – Llaneros FC Torneo Postobon Apertura Slutspil Gr. B – Colombia
22:00 Deportes Quindio – Chico FC Torneo Postobon Apertura Slutspil Gr. B – Colombia
<  Forrige uge
22. maj 2019 – 29. maj 2019
Næste uge  >