LeoVegas.dk bold.dk Bethard Casino24
<  Forrige uge
17. februar 2019 – 24. februar 2019
Næste uge  >

Søndag 17. februar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Costa Rica

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Puntarenas FC – ADR Jicaral
01:00 Santos de Guápiles – C.S. Cartaginés Clausura – Costa Rica 2 – 1
03:00 Deportivo Saprissa – Grecia Clausura – Costa Rica 4 – 2
18:00 Deportivo Cartagena – AD Santa Rosa
20:00 Futbol Consultants – AD Municipal Liberia
21:00 CS Uruguay – Turrialba Liga De Ascenso Clausura Gruppe B – Costa Rica
21:00 AD Cofutpa – Santa Ana
22:00 Municipal Pérez Zeledón – Club Sport Herediano Clausura – Costa Rica
22:05 Limon – Universidad de Costa Rica Clausura – Costa Rica

Mandag 18. februar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Costa Rica

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:05 Guadalupe FC – LD Alajuelense Clausura – Costa Rica
01:00 Deportiva San Carlos – Deportiva Carmelita Clausura – Costa Rica

Onsdag 20. februar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Costa Rica

Tid Hold Liga & Land Resultat
02:00 Deportivo Saprissa – Tigres CONCACAF Champions League
22:00 Turrialba – Escazu FC Liga De Ascenso Clausura Gruppe B – Costa Rica
22:00 Curridabat FC – CS Uruguay Liga De Ascenso Clausura Gruppe B – Costa Rica
22:00 Sporting San Jose – Aserri Liga De Ascenso Clausura Gruppe B – Costa Rica
22:00 Cariari – Puerto Golfito Liga De Ascenso Clausura Gruppe B – Costa Rica
22:00 ADR Jicaral – AD Cofutpa
22:00 AD Santa Rosa – Puntarenas FC
22:00 AD Municipal Liberia – Deportivo Cartagena
22:00 Guanacasteca – Futbol Consultants

Fredag 22. februar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Costa Rica

Tid Hold Liga & Land Resultat
04:00 Club Sport Herediano – Atlanta United CONCACAF Champions League

Lørdag 23. februar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Costa Rica

Tid Hold Liga & Land Resultat
22:05 Limon – Deportivo Saprissa Clausura – Costa Rica

Søndag 24. februar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Costa Rica

Tid Hold Liga & Land Resultat
02:30 LD Alajuelense – Santos de Guápiles Clausura – Costa Rica
18:00 C.S. Cartaginés – Grecia Clausura – Costa Rica
20:30 Deportiva Carmelita – Municipal Pérez Zeledón Clausura – Costa Rica
22:00 Universidad de Costa Rica – Guadalupe FC Clausura – Costa Rica
22:00 AS Puma Generalena – Turrialba Liga De Ascenso Clausura Gruppe B – Costa Rica
22:00 Escazu FC – Curridabat FC Liga De Ascenso Clausura Gruppe B – Costa Rica
22:00 CS Uruguay – Sporting San Jose Liga De Ascenso Clausura Gruppe B – Costa Rica
22:00 Aserri – Cariari Liga De Ascenso Clausura Gruppe B – Costa Rica
22:00 Santa Ana – ADR Jicaral
22:00 AD Cofutpa – AD Santa Rosa
22:00 Puntarenas FC – AD Municipal Liberia
22:00 Deportivo Cartagena – Guanacasteca
<  Forrige uge
17. februar 2019 – 24. februar 2019
Næste uge  >