LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Som Brøndby fan kan du få en næsten gratis billet til kampen mod FC Helsingør

Klik her, opret dig, spil min. 25 kr. på en valgfri Superligakamp, send mail til FCH@nordicbet.dk med dit navn og mailadresse, så du får billet til udebaneafsnittet samt 5 øl/vand.

*Begrænset antal **18 år+ ***Maks et tilbud pr. kunde ****Kun nye kunder

Advertisement

Lande

<  Forrige uge
20. oktober 2017 – 27. oktober 2017
Næste uge  >

Fredag 20. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Cypern

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Polen U17 – Cypern U17 EM U17 Kval. Gruppe 12
17:00 Portugal U19 (k) – Cypern U19 (k) EM Kvalifikation U19 1.Runde Gruppe 5 (k)
18:00 ENTHOI Lakatamia FC – Halkanoras Idaliou 2. Division – Cypern
18:00 Othellos Athienou – Enosis Paralimni 2. Division – Cypern

Lørdag 21. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Cypern

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:30 Ethnikos Assia – PO Xylotympou 2006 2. Division – Cypern
14:30 Anagennisi Deryneia – PAEEK 2. Division – Cypern
14:30 ASIL Lysi – Ayia Napa 2. Division – Cypern
14:30 Digenis Oroklinis – Karmiotissa Pano Polemidion 2. Division – Cypern
14:30 Omonia Aradippou – AEZ Zakakiou 2. Division – Cypern
17:00 Omonia Nicosia – AEL Limassol 1. Division – Cypern
17:00 Alki Oroklinis – Doxa Katokopia 1. Division – Cypern
18:00 Pafos FC – Nea Salamis 1. Division – Cypern
19:00 AEK Larnaca – APOEL Nicosia 1. Division – Cypern
19:00 Ethnikos Achnas – Anorthosis 1. Division – Cypern

Søndag 22. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Cypern

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Olympiakos Nicosia – Ermis Aradippou 1. Division – Cypern
18:00 Apollon Limassol – Aris Limassol F.C. 1. Division – Cypern

Mandag 23. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Cypern

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 San Marino U17 – Cypern U17 EM U17 Kval. Gruppe 12
16:00 Cypern U19 (k) – Nordirland U19 (k) EM Kvalifikation U19 1.Runde Gruppe 5 (k)

Tirsdag 24. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Cypern

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Doxa Katokopia – AEK Larnaca 1. Division – Cypern
19:00 Nea Salamis – Omonia Nicosia 1. Division – Cypern

Onsdag 25. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Cypern

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Anorthosis – Pafos FC 1. Division – Cypern
17:00 APOEL Nicosia – Apollon Limassol 1. Division – Cypern
18:00 Aris Limassol F.C. – Ethnikos Achnas 1. Division – Cypern
19:00 Ermis Aradippou – Alki Oroklinis 1. Division – Cypern

Torsdag 26. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Cypern

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 AEL Limassol – Olympiakos Nicosia 1. Division – Cypern

Fredag 27. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Cypern

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Ayia Napa – Anagennisi Deryneia 2. Division – Cypern
<  Forrige uge
20. oktober 2017 – 27. oktober 2017
Næste uge  >