LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
25. september 2018 – 2. oktober 2018
Næste uge  >

Tirsdag 25. september 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Danmark

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:30 Ledøje-Smørum – Hobro Sydbank Pokalen 1 – 2
19:00 Kolding IF – Randers FC Sydbank Pokalen LIVE 97': 1 – 1

Onsdag 26. september 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Danmark

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:15 Hundested IK – Vendsyssel Sydbank Pokalen
16:30 Jammerbugt FC – Esbjerg fB Sydbank Pokalen
16:30 Dalum – FC Midtjylland Sydbank Pokalen
16:30 B 1908 – Marienlyst Sydbank Pokalen
17:30 Varde (k) – AaB (k) 1. Division Gruppe 2 (k)
18:00 Brøndby IF (k) – Juventus (k) Champions League Slutspil (k)
18:00 Næstved – Silkeborg Sydbank Pokalen
18:30 Aarhus Fremad – AGF Sydbank Pokalen
18:30 FC Roskilde – AaB Sydbank Pokalen
19:00 Fortuna Hjørring (k) – Fiorentina (k) Champions League Slutspil (k)
19:00 HB Køge – FC Nordsjælland Sydbank Pokalen
19:00 FC Fredericia – SønderjyskE Sydbank Pokalen
19:00 ASA Aarhus (k) – Aarhus 1900 (k) 1. Division Gruppe 2 (k)

Torsdag 27. september 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Danmark

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:45 Viby IF – FC København Sydbank Pokalen
19:30 Hillerød – Brøndby IF Sydbank Pokalen

Fredag 28. september 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Danmark

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:30 Herlev – Greve Danmarksserien Pulje 1
19:00 Vejle Boldklub – Randers FC Superligaen Grundspil

Lørdag 29. september 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Danmark

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:00 IF Lyseng (k) – AaB (k) 1. Division Gruppe 2 (k)
11:00 FC Midtjylland U19 – AaB U19 Ligaen U19
12:30 Ballerup-Skovlunde (k) – VSK Aarhus (k) 3F Ligaen Grundspil (k)
12:30 B93 (k) – Odense Q (k) 3F Ligaen Grundspil (k)
12:30 SønderjyskE U19 – Esbjerg U19 Ligaen U19
13:00 Vanløse – Slagelse 2. Division Gruppe 2
13:00 KoldingQ (k) – FC THY-Thisted Q (k) 3F Ligaen Grundspil (k)
13:00 Herlufsholm (k) – Farum (k) 1. Division Gruppe 1 (k)
13:00 Ballerup-Skovlunde II (k) – Næsby (k) 1. Division Gruppe 1 (k)
13:00 Sundby BK (k) – Greve (k) 1. Division Gruppe 1 (k) Aflyst
13:00 GVI – Avedøre Danmarksserien Pulje 1
13:00 Birkerød – Ballerup-Skovlunde Danmarksserien Pulje 1
13:00 Ledøje-Smørum – Allerød FK Danmarksserien Pulje 2
13:00 BK Union – Ishøj IF Danmarksserien Pulje 2
13:00 B 1909 – Viborg II Danmarksserien Pulje 3
13:00 VSK Aarhus – FC Djursland Danmarksserien Pulje 4
13:00 Lystrup IF – Aarhus Fremad II Danmarksserien Pulje 4
13:00 Brøndby U19 – Vejle U19 Ligaen U19
13:00 FC Nordsjælland U19 – Lyngby U19 Ligaen U19
13:00 FC Midtjylland U17 – AaB U17 Ligaen U17
13:15 IF Lyseng – Nørresundby Danmarksserien Pulje 4
13:30 Fremad Valby – KFUM Roskilde Danmarksserien Pulje 2
13:30 Hedensted – B 1913 Danmarksserien Pulje 3
14:00 Odder – Kolding IF 2. Division Gruppe 1
14:00 Jammerbugt FC – Dalum 2. Division Gruppe 1
14:00 Brabrand – Ringkøbing 2. Division Gruppe 1
14:00 Marienlyst – Hillerød 2. Division Gruppe 2
14:00 Middelfart – AB 2. Division Gruppe 2
14:00 Fortuna Hjørring (k) – Brøndby IF (k) 3F Ligaen Grundspil (k)
14:00 Holbæk – Karlslunde IF Danmarksserien Pulje 1
14:00 Næsby – Varde Danmarksserien Pulje 3
14:00 Otterup – Kolding B Danmarksserien Pulje 3
14:45 SønderjyskE U17 – Esbjerg U17 Ligaen U17
15:00 FC Sydvest – Tarup-Paarup 2. Division Gruppe 1
15:00 Skive – Kjellerup 2. Division Gruppe 1
15:00 B93 – HIK 2. Division Gruppe 2
15:00 Brønshøj – Skovshoved 2. Division Gruppe 2
15:00 Vejle Boldklub (k) – Fortuna Hjørring II (k) 1. Division Gruppe 2 (k)
15:00 AB Tårnby – Taastrup FC Danmarksserien Pulje 1
15:00 Oure FA – Silkeborg KFUM Danmarksserien Pulje 3
15:15 Brøndby U17 – Vejle U17 Ligaen U17
15:15 OB U17 – Randers Freja U17 Ligaen U17
16:00 FC Midtjylland – Hobro Superligaen Grundspil
16:00 Damsø (k) – Østerbro IF (k) 1. Division Gruppe 1 (k)

Søndag 30. september 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Danmark

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Vendsyssel – FC København Superligaen Grundspil
12:45 FA 2000 – Kastrup Danmarksserien Pulje 2
13:00 Aarhus Fremad – Vejgaard 2. Division Gruppe 1
13:00 Avarta – Frem 2. Division Gruppe 2
13:00 Vildbjerg (k) – Varde (k) 1. Division Gruppe 2 (k)
13:00 AaB II – Viby IF Danmarksserien Pulje 4
13:00 Holstebro – Vatanspor Danmarksserien Pulje 4
13:00 FC København U19 – Silkeborg U19 Ligaen U19
14:00 Esbjerg fB – AGF Superligaen Grundspil
14:45 Nykøbing FC – Næstved NordicBet Liga
14:45 Lyngby – HB Køge NordicBet Liga
14:45 Hvidovre – Viborg NordicBet Liga
14:45 FC Helsingør – FC Roskilde NordicBet Liga
14:45 FC Fredericia – Silkeborg NordicBet Liga
14:45 Fremad Amager – Thisted NordicBet Liga
15:00 FK Odsherred – B 1908 Danmarksserien Pulje 2
15:30 FC København U17 – Silkeborg U17 Ligaen U17
16:00 AaB – OB Superligaen Grundspil
18:00 Brøndby IF – AC Horsens Superligaen Grundspil

Mandag 1. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Danmark

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 FC Helsingør Reserver – Vejle (R) Reserveligaen Gruppe 2
14:00 Hobro (R) – AaB (R) Reserveligaen Gruppe 4
19:00 FC Nordsjælland – SønderjyskE Superligaen Grundspil

Tirsdag 2. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Danmark

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Esbjerg (R) – Lyngby (R) Reserveligaen Gruppe 2
18:30 Birkerød – GVI Danmarksserien Pulje 1
18:30 FC Nordsjælland U17 – Lyngby U17 Ligaen U17
<  Forrige uge
25. september 2018 – 2. oktober 2018
Næste uge  >