LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
18. november 2018 – 25. november 2018
Næste uge  >

Sndag 18. november 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Danmark

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:45 HB Kge – Lyngby NordicBet Liga
13:45 Nstved – Nykbing FC NordicBet Liga
13:45 Silkeborg – Fremad Amager NordicBet Liga
13:45 Hvidovre – FC Fredericia NordicBet Liga
13:45 FC Roskilde – FC Helsingr NordicBet Liga
16:00 Viborg – Thisted NordicBet Liga

Mandag 19. november 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Danmark

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Randers FC (R) – AC Horsens (R) Reserveligaen Gruppe 3
20:45 Danmark – Irland UEFA Nations League B Gruppe 4

Tirsdag 20. november 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Danmark

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 FC Nordsjlland (R) – FC Kbenhavn (R) Reserveligaen Gruppe 1
14:00 AGF (R) – Viborg (R) Reserveligaen Gruppe 3
17:30 FC Midtjylland (R) – Vendsyssel (R) Reserveligaen Gruppe 4
18:30 Danmark U21 – England U21 Venskabskamp U21

Onsdag 21. november 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Danmark

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 FC Midtjylland U17 – Esbjerg U17 Ligaen U17
19:00 B93 (k) – Brndby IF (k) 3F Ligaen Grundspil (k)
19:00 KoldingQ (k) – Fortuna Hjrring (k) 3F Ligaen Grundspil (k)

Torsdag 22. november 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Danmark

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Marienlyst – Brndby IF Sydbank Pokalen

Fredag 23. november 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Danmark

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 SnderjyskE U19 – FC Kbenhavn U19 Ligaen U19
19:00 Vejle Boldklub – AaB Superligaen Grundspil

Lrdag 24. november 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Danmark

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:45 AGF U19 – Silkeborg U19 Ligaen U19
11:45 Esbjerg U19 – OB U19 Ligaen U19
12:00 Vejle U19 – FC Nordsjlland U19 Ligaen U19
13:00 VSK Aarhus (k) – Ballerup-Skovlunde (k) 3F Ligaen Grundspil (k)
13:00 KoldingQ (k) – Odense Q (k) 3F Ligaen Grundspil (k)
13:00 FC Midtjylland U19 – Lyngby U19 Ligaen U19
13:45 AGF U17 – Silkeborg U17 Ligaen U17
14:00 B93 (k) – Fortuna Hjrring (k) 3F Ligaen Grundspil (k)
14:00 Esbjerg U17 – OB U17 Ligaen U17
14:15 Vejle U17 – FC Nordsjlland U17 Ligaen U17
14:45 SnderjyskE U17 – FC Kbenhavn U17 Ligaen U17
15:15 FC Midtjylland U17 – Lyngby U17 Ligaen U17
15:30 FC THY-Thisted Q (k) – Brndby IF (k) 3F Ligaen Grundspil (k)
16:00 Hobro – Randers FC Superligaen Grundspil

Sndag 25. november 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Danmark

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Vendsyssel – Esbjerg fB Superligaen Grundspil
13:45 Fremad Amager – HB Kge NordicBet Liga
13:45 FC Fredericia – Nstved NordicBet Liga
13:45 FC Helsingr – Hvidovre NordicBet Liga
13:45 Lyngby – FC Roskilde NordicBet Liga
13:45 Nykbing FC – Viborg NordicBet Liga
13:45 Thisted – Silkeborg NordicBet Liga
14:00 FC Nordsjlland – OB Superligaen Grundspil
16:00 SnderjyskE – Brndby IF Superligaen Grundspil
18:00 FC Kbenhavn – FC Midtjylland Superligaen Grundspil
<  Forrige uge
18. november 2018 – 25. november 2018
Næste uge  >