LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
21. oktober 2018 – 28. oktober 2018
Næste uge  >

Sndag 21. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:30 Birmingham City (k) – Chelsea Ladies (k) WSL (k) – England
14:00 Liverpool U23 – Derby U23 Premier League 2 Division 1 – England
14:00 West Ham U23 – Swansea U23 Premier League 2 Division 1 – England
15:00 Arsenal (k) – Reading FC (k) WSL (k) – England
15:00 Brighton & Hove Albion (k) – Manchester City (k) WSL (k) – England
16:00 West Ham United (k) – Liverpool (k) WSL (k) – England
16:00 Yeovil Town (k) – Bristol City WFC (k) WSL (k) – England
17:00 Everton – Crystal Palace Premier League – England

Mandag 22. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 Arsenal U23 – Everton U21 Premier League 2 Division 1 – England
20:00 Aston Villa U23 – Newcastle U23 Premier League 2 Division 2 – England
20:00 Stoke City U23 – Norwich U23 Premier League 2 Division 2 – England
21:00 Arsenal – Leicester Premier League – England

Tirsdag 23. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:00 Shakhtar Donetsk U19 – Manchester City U19 UEFA Youth League Gruppe F
16:00 Manchester United U19 – Juventus U19 UEFA Youth League Gruppe H
20:30 Burgess Hill Town – Dorking Wanderers Isthmian Premier Division – England
20:45 Middlesbrough – Rotherham Championship – England
20:45 Millwall – Wigan Championship – England
20:45 Norwich – Aston Villa Championship – England
20:45 Queens Park Rangers – Sheffield Wednesday Championship – England
20:45 Sheffield United – Stoke Championship – England
20:45 Swansea – Blackburn Championship – England
20:45 Birmingham – Reading Championship – England
20:45 Blackpool – Scunthorpe League 1 – England
20:45 Bradford – Coventry League 1 – England
20:45 Bristol Rovers – AFC Wimbledon League 1 – England
20:45 Charlton – Oxford League 1 – England
20:45 Doncaster – Sunderland League 1 – England
20:45 Luton – Accrington League 1 – England
20:45 Peterborough – Fleetwood League 1 – England
20:45 Plymouth – Gillingham League 1 – England
20:45 Portsmouth – Burton League 1 – England
20:45 Shrewsbury – Barnsley League 1 – England
20:45 Southend – Walsall League 1 – England
20:45 Wycombe – Rochdale League 1 – England
20:45 Bury – Newport League 2 – England
20:45 Crawley – Exeter League 2 – England
20:45 Forest Green – Tranmere League 2 – England
20:45 Grimsby – Colchester League 2 – England
20:45 Lincoln City – Carlisle League 2 – England
20:45 Macclesfield – Northampton League 2 – England
20:45 Milton Keynes Dons – Notts Co. League 2 – England
20:45 Morecambe – Mansfield League 2 – England
20:45 Oldham – Cheltenham League 2 – England
20:45 Stevenage – Port Vale League 2 – England
20:45 Swindon – Cambridge United League 2 – England
20:45 Yeovil – Crewe League 2 – England
20:45 AFC Rushden & Diamonds – Coalville Town Southern Premier Division Central – England
20:45 Lowestoft Town – St Neots Town Southern Premier Division Central – England
20:45 St. Ives Town FC – Leiston Southern Premier Division Central – England
20:45 Swindon Supermarine – Wimborne Town Southern Premier Division Syd – England
20:45 Salisbury City – Tiverton Southern Premier Division Syd – England
20:45 Gainsborough – Scarborough Athletic Northern Premier League – England
20:45 Marine – Nantwich Town Northern Premier League – England
20:45 Workington – Farsley Celtic AFC Northern Premier League – England
20:45 Hednesford – Buxton Northern Premier League – England
20:45 Lancaster City – Stalybridge Northern Premier League – England
20:45 Matlock Town – Grantham Town Northern Premier League – England
20:45 Corinthian Casuals – Haringey Borough Isthmian Premier Division – England
20:45 Folkestone Invicta – Carshalton Athletic Isthmian Premier Division – England
20:45 Harlow Town – Brightlingsea Regent Isthmian Premier Division – England
20:45 Margate – Hornchurch Isthmian Premier Division – England
20:45 Potters Bar Town – Bishop's Stortford Isthmian Premier Division – England
20:45 Tonbridge Angels – Enfield Town Isthmian Premier Division – England
20:45 Whitehawk – Lewes Isthmian Premier Division – England
21:00 Shakhtar Donetsk – Manchester City Champions League Gruppe F
21:00 Manchester United – Juventus Champions League Gruppe H

Onsdag 24. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 PSV Eindhoven U19 – Tottenham U19 UEFA Youth League Gruppe B
16:00 Liverpool U19 – Red Star Beograd U19 UEFA Youth League Gruppe C
18:00 Molde U19 – Chelsea U19 UEFA Youth League Domestic Champions Playoff
18:55 PSV Eindhoven – Tottenham Champions League Gruppe B
20:45 Bristol City – Hull Championship – England
20:45 Leeds – Ipswich Championship – England
20:45 Preston – Brentford Championship – England
20:45 Merstham – Leatherhead Isthmian Premier Division – England
21:00 Liverpool – Rde Stjerne Champions League Gruppe C
21:00 Bolton – Nottingham Forest Championship – England
21:00 West Bromwich – Derby Championship – England

Torsdag 25. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:55 Sporting CP – Arsenal Europa League Gruppe E
21:00 Chelsea – BATE Borisov Europa League Gruppe L

Fredag 26. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 Manchester City (k) – Reading FC (k) WSL (k) – England
20:00 Leicester U21 – West Ham U23 Premier League 2 Division 1 – England
20:00 Swansea U23 – Arsenal U23 Premier League 2 Division 1 – England
20:00 Newcastle U23 – Middlesbrough U21 Premier League 2 Division 2 – England
20:00 Wolverhampton U23 – Manchester United U23 Premier League 2 Division 2 – England
20:45 Queens Park Rangers – Aston Villa Championship – England

Lrdag 27. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Chelsea U23 – Brighton & Hove Albion U23 Premier League 2 Division 1 – England
13:30 Middlesbrough – Derby Championship – England
15:00 Reading U21 – Stoke City U23 Premier League 2 Division 2 – England
16:00 Brighton – Wolverhampton Premier League – England
16:00 Fulham – Bournemouth Premier League – England
16:00 Liverpool – Cardiff Premier League – England
16:00 Southampton – Newcastle Premier League – England
16:00 Watford – Huddersfield Premier League – England
16:00 Birmingham – Sheffield Wednesday Championship – England
16:00 Bolton – Hull Championship – England
16:00 Bristol City – Stoke Championship – England
16:00 Millwall – Ipswich Championship – England
16:00 Norwich – Brentford Championship – England
16:00 Preston – Rotherham Championship – England
16:00 Sheffield United – Wigan Championship – England
16:00 Swansea – Reading Championship – England
16:00 West Bromwich – Blackburn Championship – England
16:00 Accrington – Portsmouth League 1 – England
16:00 AFC Wimbledon – Luton League 1 – England
16:00 Barnsley – Bristol Rovers League 1 – England
16:00 Burton – Peterborough League 1 – England
16:00 Coventry – Doncaster League 1 – England
16:00 Fleetwood – Blackpool League 1 – England
16:00 Gillingham – Bradford League 1 – England
16:00 Oxford – Shrewsbury League 1 – England
16:00 Rochdale – Charlton League 1 – England
16:00 Scunthorpe – Plymouth League 1 – England
16:00 Sunderland – Southend League 1 – England
16:00 Walsall – Wycombe League 1 – England
16:00 Cambridge United – Macclesfield League 2 – England
16:00 Carlisle – Yeovil League 2 – England
16:00 Cheltenham – Stevenage League 2 – England
16:00 Colchester – Lincoln City League 2 – England
16:00 Crewe – Grimsby League 2 – England
16:00 Exeter – Forest Green League 2 – England
16:00 Mansfield – Milton Keynes Dons League 2 – England
16:00 Newport – Morecambe League 2 – England
16:00 Northampton – Oldham League 2 – England
16:00 Notts Co. – Swindon League 2 – England
16:00 Port Vale – Bury League 2 – England
16:00 Tranmere – Crawley League 2 – England
16:00 Barrow – Barnet National League – England
16:00 Boreham Wood – Bromley National League – England
16:00 Braintree Town – Dover National League – England
16:00 Chesterfield – Wrexham National League – England
16:00 Dagenham & Redbridge – Harrogate National League – England
16:00 Halifax – Eastleigh National League – England
16:00 Gateshead – Aldershot National League – England
16:00 Hartlepool – Sutton United National League – England
16:00 Leyton Orient – Havant & Waterlooville National League – England
16:00 Maidenhead United – AFC Fylde National League – England
16:00 Maidstone – Solihull Moors National League – England
16:00 Salford City – Ebbsfleet United National League – England
16:00 Altrincham – Ashton United National League Nord – England
16:00 Boston United – Hereford National League Nord – England
16:00 Bradford PA – Chorley National League Nord – England
16:00 Chester – Alfreton National League Nord – England
16:00 FC United of Manchester – Brackley Town National League Nord – England
16:00 Guiseley – Kidderminster National League Nord – England
16:00 Leamington – Darlington National League Nord – England
16:00 Southport – Blyth Spartans National League Nord – England
16:00 Telford – York National League Nord – England
16:00 Stockport County – Nuneaton National League Nord – England
16:00 Spennymoor Town FC – Curzon National League Nord – England
16:00 Billericay – Dulwich Hamlet National League Syd – England
16:00 Chippenham Town – East Thurrock United National League Syd – England
16:00 Eastbourne Borough – Hemel Hempstead National League Syd – England
16:00 Hungerford Town – Hampton & Richmond National League Syd – England
16:00 Oxford City – Chelmsford National League Syd – England
16:00 St Albans – Slough Town National League Syd – England
16:00 Truro City – Dartford National League Syd – England
16:00 Wealdstone – Torquay National League Syd – England
16:00 Welling – Gloucester City National League Syd – England
16:00 Weston Super Mare – Concord Rangers National League Syd – England
16:00 Woking – Bath City National League Syd – England
16:00 Cambridge City – Basford United FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Carlton Town – Bedworth United FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Newcastle Town – Chasetown FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 AFC Rushden & Diamonds – St. Ives Town FC FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Kettering Town FC – Stourbridge FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Buxton – King's Lynn Town FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Mickleover Sports – Redditch United FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 St Neots Town – Matlock Town FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Kidsgrove Athletic – Yaxley FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Stafford Rangers – Rushall Olympic FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Grantham Town – Halesowen FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Alvechurch – Stratford Town FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Barwell FC – Coalville Town FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Chipstead – Berkhamsted FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Sittingbourne – Wingate & Finchley FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Workington – Scarborough Athletic FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Marine – Lancaster City FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Warrington Town – Prescot Cables FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Frickley Athletic – Ramsbottom United FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Whitby – Witton Albion FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Farsley Celtic AFC – Brighouse Town FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Ossett Town – Clitheroe FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 South Shields – North Ferriby United FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Hyde United – Bamber Bridge FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Cleethorpes Town – Marske United FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Stalybridge – Nantwich Town FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Gainsborough – Tamworth FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Brentwood Town – Whitstable Town FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Hythe Town – Bishop's Stortford FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Tonbridge Angels – Whyteleafe FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Hendon – Staines Town FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 VCD Athletic FC – Leiston FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Mildenhall Town – Greenwich Borough FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Metropolitan Police FC – Carshalton Athletic FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Molesey – Walton Casuals FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Kingstonian – Bedford FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Margate – Potters Bar Town FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Horsham – Corinthian Casuals FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Burgess Hill Town – Worthing FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Dorking Wanderers – Sevenoaks Town FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Biggleswade Town – Harrow Borough FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Canvey – Brightlingsea Regent FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Bracknell Town – Bognor Regis Town FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Whitehawk – Harlow Town FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Aveley – Dunstable Town FC FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Herne Bay – Witham Town FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Yate Town – Dorchester Town FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Merstham – East Grinstead Town FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Maldon & Tiptree – Royston Town FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Haringey Borough – Chesham United FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Lowestoft Town – Enfield Town FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 AFC Kempston Rovers – Beaconsfield Town FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Cinderford Town – Street FC FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Kings Langley FC – Needham Market FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Folkestone Invicta – Leatherhead FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Hitchin Town – Hayes & Yeading United FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Farnborough – Merthyr Town FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Fleet Town – Salisbury City FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Taunton Town – Weymouth FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Thatcham Town – Melksham Town FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Poole Town FC – Frome Town FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Hartley Wintney – Tiverton FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Didcot Town – Mangotsfield United FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Basingstoke – Wimborne Town FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Swindon Supermarine – Banbury United FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 AFC Mansfield – Hednesford FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Hornchurch – Ramsgate FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Gosport Borough – AFC Totton FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Thame United – Bristol Manor Farm FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Ashford Town – Lewes FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Pickering Town – Droylsden FA Trophy Kvalifikation – England
16:00 Stamford AFC – Leek Town FA Trophy Kvalifikation – England
18:30 Leicester – West Ham Premier League – England
18:30 Leeds – Nottingham Forest Championship – England
20:00 Everton U21 – Manchester City U23 Premier League 2 Division 1 – England

Sndag 28. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:30 Chelsea Ladies (k) – Liverpool (k) WSL (k) – England
13:30 Sunderland U23 – Southampton U23 Premier League 2 Division 2 – England
14:30 Burnley – Chelsea Premier League – England
14:30 Crystal Palace – Arsenal Premier League – England
15:00 Brighton & Hove Albion (k) – Yeovil Town (k) WSL (k) – England
15:00 Everton (k) – West Ham United (k) WSL (k) – England
15:00 Derby U23 – Tottenham U23 Premier League 2 Division 1 – England
16:00 Bristol City WFC (k) – Arsenal (k) WSL (k) – England
17:00 Manchester United – Everton Premier League – England
<  Forrige uge
21. oktober 2018 – 28. oktober 2018
Næste uge  >