Luk
<  Forrige uge
21. april 2021 – 28. april 2021
Næste uge  >

Onsdag 21. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Tottenham – Southampton Premier League – England
19:00 Rotherham – Middlesbrough Championship – England
19:00 Millwall – Bournemouth Championship – England
19:00 Manchester City (k) – Chelsea FC Women (k) WSL (k) – England
20:00 Stoke – Coventry Championship – England
20:00 Wycombe – Bristol City Championship – England
20:45 Birmingham – Nottingham Forest Championship – England
20:45 Luton – Reading Championship – England
20:45 Huddersfield – Barnsley Championship – England
21:15 Aston Villa – Manchester City Premier League – England

Torsdag 22. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:00 Leicester – West Bromwich Premier League – England

Fredag 23. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Tottenham Hotspur U23 – Liverpool U23 Premier League 2 Division 1 – England
14:00 West Bromwich Albion U21 – Stoke City U23 Premier League 2 Division 2 – England
16:00 Middlesbrough U21 – Aston Villa U23 Premier League 2 Division 2 – England
17:00 West Ham United U23 – Manchester City U23 Premier League 2 Division 1 – England
20:00 Manchester United U23 – Chelsea U23 Premier League 2 Division 1 – England
20:00 Blackburn Rovers U23 – Derby County U23 Premier League 2 Division 1 – England
21:00 Arsenal – Everton Premier League – England

Lørdag 24. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Everton U21 – Brighton & Hove Albion U23 Premier League 2 Division 1 – England
13:30 Liverpool – Newcastle Premier League – England
13:30 Bournemouth – Brentford Championship – England
13:30 Aston Villa (k) – Bristol City WFC (k) WSL (k) – England
14:00 Portsmouth – Bristol Rovers League One – England
16:00 Blackburn – Huddersfield Championship – England
16:00 Barnsley – Rotherham Championship – England
16:00 Queens Park Rangers – Norwich Championship – England
16:00 Nottingham Forest – Stoke Championship – England
16:00 Middlesbrough – Sheffield Wednesday Championship – England
16:00 Derby – Birmingham Championship – England
16:00 Coventry – Preston Championship – England
16:00 Watford – Millwall Championship – England
16:00 Cardiff – Wycombe Championship – England
16:00 Oxford – Plymouth League One – England
16:00 Milton Keynes Dons – Swindon League One – England
16:00 Lincoln City – Hull League One – England
16:00 Ipswich – AFC Wimbledon League One – England
16:00 Gillingham – Northampton League One – England
16:00 Doncaster – Fleetwood League One – England
16:00 Crewe – Rochdale League One – England
16:00 Charlton – Peterborough League One – England
16:00 Blackpool – Shrewsbury League One – England
16:00 Sunderland – Accrington League One – England
16:00 Wigan – Burton League One – England
16:00 Cambridge United – Stevenage League Two – England
16:00 Carlisle – Harrogate League Two – England
16:00 Tranmere – Barrow League Two – England
16:00 Southend – Leyton Orient League Two – England
16:00 Scunthorpe – Walsall League Two – England
16:00 Salford City – Mansfield League Two – England
16:00 Port Vale – Bradford League Two – England
16:00 Oldham – Grimsby League Two – England
16:00 Morecambe – Bolton League Two – England
16:00 Crawley – Forest Green League Two – England
16:00 Cheltenham – Colchester League Two – England
16:00 Exeter – Newport League Two – England
16:00 Boreham Wood – Stockport County National League – England
16:00 Altrincham – Barnet National League – England
16:00 Aldershot – Wealdstone National League – England
16:00 Halifax – Bromley National League – England
16:00 Dover – Macclesfield National League – England Aflyst
16:00 Torquay – Notts Co. National League – England
16:00 Solihull Moors – Yeovil National League – England
16:00 Maidenhead United – Woking National League – England
16:00 King's Lynn Town – Dagenham & Redbridge National League – England
16:00 Wrexham – Chesterfield National League – England
16:00 AFC Rushden & Diamonds – Alvechurch Southern Premier Division Central – England Aflyst
16:00 Stratford Town – Leiston Southern Premier Division Central – England Aflyst
16:00 Stourbridge – Barwell FC Southern Premier Division Central – England Aflyst
16:00 Rushall Olympic – Biggleswade Town Southern Premier Division Central – England Aflyst
16:00 Royston Town – Redditch United Southern Premier Division Central – England Aflyst
16:00 Kings Langley FC – Needham Market Southern Premier Division Central – England Aflyst
16:00 Hitchin Town – Nuneaton Southern Premier Division Central – England Aflyst
16:00 Hednesford – Peterborough Sports Southern Premier Division Central – England Aflyst
16:00 Coalville Town – Tamworth Southern Premier Division Central – England Aflyst
16:00 Bromsgrove Sporting – St. Ives Town FC Southern Premier Division Central – England Aflyst
16:00 Banbury United – Alvechurch Southern Premier Division Central – England Aflyst
16:00 AFC Rushden & Diamonds – Lowestoft Town Southern Premier Division Central – England Aflyst
16:00 Metropolitan Police FC – Farnborough Southern Premier Division Syd – England Aflyst
16:00 Hendon – Tiverton Southern Premier Division Syd – England Aflyst
16:00 Hartley Wintney – Taunton Town Southern Premier Division Syd – England Aflyst
16:00 Harrow Borough – Wimborne Town Southern Premier Division Syd – England Aflyst
16:00 Gosport Borough – Weston Super Mare Southern Premier Division Syd – England Aflyst
16:00 Chesham United – Dorchester Town Southern Premier Division Syd – England Aflyst
16:00 Walton Casuals – Poole Town FC Southern Premier Division Syd – England Aflyst
16:00 Yate Town – Swindon Supermarine Southern Premier Division Syd – England Aflyst
16:00 Merthyr Town – Hayes & Yeading United Southern Premier Division Syd – England Aflyst
16:00 Bamber Bridge – Stafford Rangers Northern Premier League – England Aflyst
16:00 Buxton – Ashton United Northern Premier League – England Aflyst
16:00 Whitby – Nantwich Town Northern Premier League – England Aflyst
16:00 Warrington Town – Hyde United Northern Premier League – England Aflyst
16:00 Stalybridge – Radcliffe Northern Premier League – England Aflyst
16:00 South Shields – Basford United Northern Premier League – England Aflyst
16:00 Morpeth Town FC – Witton Albion Northern Premier League – England Aflyst
16:00 Mickleover Sports – Atherton Collieries Northern Premier League – England Aflyst
16:00 Lancaster City – Matlock Town Northern Premier League – England Aflyst
16:00 Grantham Town – Scarborough Athletic Northern Premier League – England Aflyst
16:00 FC United of Manchester – Gainsborough Northern Premier League – England Aflyst
18:20 Eastleigh – Sutton United National League – England
18:30 West Ham – Chelsea Premier League – England
21:00 Sheffield United – Brighton Premier League – England

Søndag 25. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Wolverhampton – Burnley Premier League – England
13:00 Reading – Swansea Championship – England
13:30 Manchester United (k) – Tottenham Hotspur (k) WSL (k) – England
14:00 Bristol City – Luton Championship – England
15:00 Leeds – Manchester United Premier League – England
15:00 Arsenal (k) – Brighton & Hove Albion (k) WSL (k) – England
15:00 Birmingham City (k) – Reading FC (k) WSL (k) – England
16:00 West Ham United (k) – Everton (k) WSL (k) – England
17:00 Bayern München (k) – Chelsea FC Women (k) Champions League Slutspil (k)
17:30 Manchester City – Tottenham Carabao Cup – England
20:00 Aston Villa – West Bromwich Premier League – England

Mandag 26. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Wolverhampton Wanderers U23 – Norwich City U23 Premier League 2 Division 2 – England
14:00 Newcastle United U23 – Crystal Palace U23 Premier League 2 Division 2 – England
14:00 Fulham U23 – Leeds United U23 Premier League 2 Division 2 – England
14:00 Sunderland U23 – Reading U21 Premier League 2 Division 2 – England
20:00 Leicester U21 – Arsenal U23 Premier League 2 Division 1 – England
21:00 Leicester – Crystal Palace Premier League – England

Tirsdag 27. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:30 Newport – Scunthorpe League Two – England
20:00 Brentford – Rotherham Championship – England
20:00 Sunderland – Blackpool League One – England
20:00 Accrington – Portsmouth League One – England
20:00 Peterborough – Doncaster League One – England
20:00 Shrewsbury – Lincoln City League One – England
20:00 AFC Wimbledon – Rochdale League One – England
20:00 Charlton – Crewe League One – England
20:00 Burton – Fleetwood League One – England
20:00 Cheltenham – Carlisle League Two – England
20:00 Forest Green – Barrow League Two – England
20:00 Bradford – Salford City League Two – England
20:00 Exeter – Grimsby League Two – England
20:00 Yeovil – Solihull Moors National League – England
20:00 King's Lynn Town – Stockport County National League – England
20:00 Sutton United – Barnet National League – England
20:00 Halifax – Woking National League – England
20:00 Torquay – Aldershot National League – England
20:45 Wealdstone – Dover National League – England Aflyst
20:45 Eastleigh – Notts Co. National League – England
20:45 Bromley – Chesterfield National League – England
20:45 Maidenhead United – Weymouth National League – England
21:00 Real Madrid – Chelsea Champions League Slutspil

Onsdag 28. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 Birmingham City (k) – Aston Villa (k) WSL (k) – England
20:30 Arsenal (k) – West Ham United (k) WSL (k) – England
21:00 PSG – Manchester City Champions League Slutspil
<  Forrige uge
21. april 2021 – 28. april 2021
Næste uge  >