Luk
<  Forrige uge
4. september 2019 – 11. september 2019
Næste uge  >

Onsdag 4. september 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Dagenham & Redbridge – Bromley National League – England 1 – 1
20:45 Darlington – Blyth Spartans National League Nord – England 2 – 1
20:45 Havant & Waterlooville – Hungerford Town National League Syd – England 3 – 1
20:45 Newport – West Ham United Academy EFL Trophy Syd Gruppe E – England 4 – 5

Fredag 6. september 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:45 Tyrkiet U21 – England U21 EM U21 Kvalifikation Gruppe 3 2 – 3
20:45 Sutton Common Rovers – Beaconsfield Town FA Cup Kvalifikation – England 1 – 3

Lørdag 7. september 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Milton Keynes Dons – AFC Wimbledon League 1 – England 2 – 1
13:30 Doncaster – Rotherham League 1 – England 2 – 1
13:30 Thatcham Town – Salisbury City FA Cup Kvalifikation – England 2 – 3
13:30 Sholing – Bradford Town FA Cup Kvalifikation – England 3 – 0
16:00 Bristol City WFC (k) – Brighton & Hove Albion (k) WSL (k) – England 0 – 0
16:00 Manchester City (k) – Manchester United (k) WSL (k) – England 1 – 0
16:00 Bristol Rovers – Accrington League 1 – England 3 – 3
16:00 Coventry – Blackpool League 1 – England 3 – 2
16:00 Fleetwood – Oxford League 1 – England 2 – 1
16:00 Tranmere – Gillingham League 1 – England 2 – 2
16:00 Wycombe – Lincoln City League 1 – England 3 – 1
16:00 Bradford – Northampton League 2 – England 2 – 1
16:00 Cambridge United – Forest Green League 2 – England 0 – 1
16:00 Carlisle – Exeter League 2 – England 1 – 3
16:00 Cheltenham – Stevenage League 2 – England 4 – 2
16:00 Colchester – Walsall League 2 – England 0 – 0
16:00 Grimsby – Crewe League 2 – England 0 – 2
16:00 Leyton Orient – Swindon League 2 – England 1 – 3
16:00 Macclesfield – Crawley League 2 – England 1 – 1
16:00 Mansfield – Scunthorpe League 2 – England 2 – 0
16:00 Morecambe – Salford City League 2 – England 2 – 2
16:00 Newport – Port Vale League 2 – England 1 – 0
16:00 Plymouth – Oldham League 2 – England 2 – 2
16:00 Aldershot – Barrow National League – England 1 – 2
16:00 Boreham Wood – Dover National League – England 3 – 1
16:00 Bromley – Chesterfield National League – England 2 – 1
16:00 Chorley – Stockport County National League – England 3 – 0
16:00 Ebbsfleet United – Eastleigh National League – England 1 – 1
16:00 Halifax – Yeovil National League – England 0 – 2
16:00 Maidenhead United – Dagenham & Redbridge National League – England 0 – 1
16:00 Sutton United – Notts Co. National League – England 1 – 1
16:00 Torquay – Harrogate National League – England 4 – 2
16:00 Alfreton – Curzon National League Nord – England 3 – 2
16:00 Altrincham – Leamington National League Nord – England 5 – 0
16:00 Blyth Spartans – Kidderminster National League Nord – England 1 – 1
16:00 Boston United – Bradford PA National League Nord – England 2 – 1
16:00 Brackley Town – Telford National League Nord – England 1 – 1
16:00 Chester – Guiseley National League Nord – England 3 – 1
16:00 Farsley Celtic AFC – Kettering Town FC National League Nord – England 3 – 2
16:00 Gloucester City – Darlington National League Nord – England 2 – 1
16:00 Spennymoor Town FC – King's Lynn Town National League Nord – England 2 – 2
16:00 York – Southport National League Nord – England 1 – 1
16:00 Billericay – Bath City National League Syd – England 1 – 1
16:00 Braintree Town – Dulwich Hamlet National League Syd – England 2 – 1
16:00 Chippenham Town – Tonbridge Angels National League Syd – England 2 – 1
16:00 Dartford – Dorking Wanderers National League Syd – England 3 – 4
16:00 Eastbourne Borough – Slough Town National League Syd – England 0 – 2
16:00 Hampton & Richmond – Concord Rangers National League Syd – England 2 – 3
16:00 Hemel Hempstead – Chelmsford National League Syd – England 2 – 0
16:00 Hungerford Town – St Albans National League Syd – England 1 – 2
16:00 Maidstone – Havant & Waterlooville National League Syd – England 2 – 2
16:00 Wealdstone – Oxford City National League Syd – England 1 – 0
16:00 Weymouth – Welling National League Syd – England 1 – 0
16:00 1874 Northwich – Pickering Town FA Cup Kvalifikation – England 2 – 0
16:00 Scarborough Athletic – Marske United FA Cup Kvalifikation – England 1 – 1
16:00 Lancaster City – Northwich FA Cup Kvalifikation – England 0 – 0
16:00 FC United of Manchester – Atherton Collieries FA Cup Kvalifikation – England 2 – 2
16:00 Warrington Town – City of Liverpool FA Cup Kvalifikation – England 2 – 2
16:00 Tadcaster Albion – Ashton United FA Cup Kvalifikation – England 2 – 2
16:00 Trafford – Bamber Bridge FA Cup Kvalifikation – England 3 – 0
16:00 South Shields – Colne FA Cup Kvalifikation – England 0 – 0
16:00 Tamworth – Nuneaton FA Cup Kvalifikation – England 3 – 1
16:00 Romulus – Buxton FA Cup Kvalifikation – England 0 – 4
16:00 Banbury United – Gainsborough FA Cup Kvalifikation – England 2 – 2
16:00 Matlock Town – Basford United FA Cup Kvalifikation – England 2 – 1
16:00 Rushall Olympic – Sheffield FC FA Cup Kvalifikation – England 3 – 1
16:00 Nantwich Town – Grantham Town FA Cup Kvalifikation – England 3 – 1
16:00 Sutton Coldfield Town – Redditch United FA Cup Kvalifikation – England 1 – 1
16:00 Stafford Rangers – Mickleover Sports FA Cup Kvalifikation – England 3 – 0
16:00 Chasetown – Staveley MW FA Cup Kvalifikation – England 1 – 0
16:00 Wingate & Finchley – London Colney FA Cup Kvalifikation – England 4 – 1
16:00 Enfield Town – AFC Rushden & Diamonds FA Cup Kvalifikation – England 1 – 0
16:00 Deeping Rangers – AFC Sudbury FA Cup Kvalifikation – England 2 – 2
16:00 Kings Langley FC – Barking FA Cup Kvalifikation – England 3 – 1
16:00 Hornchurch – AFC Kempston Rovers FA Cup Kvalifikation – England 6 – 0
16:00 Cheshunt – Brightlingsea Regent FA Cup Kvalifikation – England 1 – 0
16:00 Basildon United – Coggeshall Town FA Cup Kvalifikation – England 2 – 1
16:00 Histon – Maldon & Tiptree FA Cup Kvalifikation – England 0 – 3
16:00 Waltham Abbey – Canvey FA Cup Kvalifikation – England 2 – 2
16:00 Colney Heath – Corby Town FA Cup Kvalifikation – England 1 – 3
16:00 Dunstable Town FC – Bishop's Stortford FA Cup Kvalifikation – England 3 – 5
16:00 Barton Rovers – Romford FA Cup Kvalifikation – England 4 – 0
16:00 St. Ives Town FC – Berkhamsted FA Cup Kvalifikation – England 2 – 1
16:00 East Thurrock United – Peterborough Sports FA Cup Kvalifikation – England 1 – 1
16:00 Hadley – Arlesey Town FA Cup Kvalifikation – England 3 – 2
16:00 Dereham Town – Needham Market FA Cup Kvalifikation – England 1 – 1
16:00 Whitstable Town – Folkestone Invicta FA Cup Kvalifikation – England 0 – 4
16:00 Chesham United – Fleet Town FA Cup Kvalifikation – England 4 – 2
16:00 Whyteleafe – Merstham FA Cup Kvalifikation – England 1 – 0
16:00 Hartley Wintney – Spelthorne Sports FA Cup Kvalifikation – England 3 – 0
16:00 Bracknell Town – Carshalton Athletic FA Cup Kvalifikation – England 0 – 2
16:00 Leatherhead – Lewes FA Cup Kvalifikation – England 2 – 2
16:00 Hanwell Town – Staines Town FA Cup Kvalifikation – England 2 – 3
16:00 Hastings – Worthing FA Cup Kvalifikation – England 3 – 3
16:00 Harrow Borough – Binfield FA Cup Kvalifikation – England 5 – 0
16:00 Corinthian Casuals – Sevenoaks Town FA Cup Kvalifikation – England 4 – 0
16:00 Ashford United – Farnborough FA Cup Kvalifikation – England 0 – 3
16:00 Ramsgate – Arundel FA Cup Kvalifikation – England 0 – 0
16:00 Bognor Regis Town – Sittingbourne FA Cup Kvalifikation – England 3 – 0
16:00 Horsham YMCA – Margate FA Cup Kvalifikation – England 1 – 2
16:00 Metropolitan Police FC – Horsham FA Cup Kvalifikation – England 1 – 1
16:00 Weston Super Mare – Fareham Town FA Cup Kvalifikation – England 3 – 0
16:00 Cinderford Town – Bideford AFC FA Cup Kvalifikation – England 5 – 3
16:00 Didcot Town – Poole Town FC FA Cup Kvalifikation – England 0 – 1
16:00 Truro City – Wimborne Town FA Cup Kvalifikation – England 2 – 1
16:00 Plymouth Parkway – Merthyr Town FA Cup Kvalifikation – England 0 – 1
16:00 Bridgwater Town – Bristol Manor Farm FA Cup Kvalifikation – England 1 – 3
16:00 Willand Rovers – North Leigh FA Cup Kvalifikation – England 1 – 2
16:00 Cirencester Town – Gosport Borough FA Cup Kvalifikation – England 1 – 0
16:00 Mangotsfield United – Blackfield & Langley FA Cup Kvalifikation – England 0 – 5
16:00 Bromsgrove Sporting – Stourbridge FA Cup Kvalifikation – England 0 – 1
16:00 Kirby Muxloe – Boston Town FA Cup Kvalifikation – England 0 – 1
16:00 Stratford Town – Boldmere St Michaels FA Cup Kvalifikation – England 6 – 1
16:00 Maltby Main – Ramsbottom United FA Cup Kvalifikation – England 1 – 5
16:00 Dunston UTS – Sunderland RCA FA Cup Kvalifikation – England 0 – 0
16:00 Morpeth Town FC – Hyde United FA Cup Kvalifikation – England 3 – 1
16:00 Widnes – Whitby FA Cup Kvalifikation – England 0 – 4
16:00 Stalybridge – Marine FA Cup Kvalifikation – England 0 – 2
16:00 Kidsgrove Athletic – Cleethorpes Town FA Cup Kvalifikation – England 2 – 1
16:00 Barwell FC – AFC Mansfield FA Cup Kvalifikation – England 4 – 1
16:00 Wisbech Town – Hitchin Town FA Cup Kvalifikation – England 1 – 2
16:00 St Neots Town – Biggleswade Town FA Cup Kvalifikation – England 2 – 2
16:00 Ware – Leiston FA Cup Kvalifikation – England 5 – 1
16:00 Bowers & Pitsea – Brentwood Town FA Cup Kvalifikation – England 2 – 1
16:00 Lowestoft Town – Leighton Town FA Cup Kvalifikation – England 2 – 0
16:00 Burnham – Tiverton FA Cup Kvalifikation – England 2 – 3
16:00 Haringey Borough – Herne Bay FA Cup Kvalifikation – England 3 – 0
16:00 VCD Athletic FC – Moneyfields FC FA Cup Kvalifikation – England 1 – 2
16:00 Westfield FC – Chipstead FA Cup Kvalifikation – England 0 – 1
16:00 Winchester City – Taunton Town FA Cup Kvalifikation – England 0 – 3
16:00 Haywards Heath Town – Hayes & Yeading United FA Cup Kvalifikation – England 0 – 1
16:00 Stamford AFC – Witham Town FA Cup Kvalifikation – England 1 – 0
16:00 Belper Town – Alvechurch FA Cup Kvalifikation – England 1 – 0
16:00 Glossop North End – Pontefract Collieries FA Cup Kvalifikation – England 1 – 3
16:00 Newcastle Benfield – Runcorn Town FA Cup Kvalifikation – England 2 – 3
16:00 Wantage Town – Swindon Supermarine FA Cup Kvalifikation – England 0 – 3
16:00 Takeley – Potters Bar Town FA Cup Kvalifikation – England 0 – 1
16:00 Thornaby – Ossett Town FA Cup Kvalifikation – England 2 – 2
16:00 Liversedge – Stockton Town FA Cup Kvalifikation – England 0 – 2
16:00 Seaham Red Star – Witton Albion FA Cup Kvalifikation – England 0 – 1
16:00 Lutterworth Town – Hednesford FA Cup Kvalifikation – England 0 – 3
16:00 Halesowen – Lichfield City FA Cup Kvalifikation – England 7 – 1
16:00 Whitchurch Alport – Leek Town FA Cup Kvalifikation – England 0 – 2
16:00 Soham Town Rangers – Whitton United FA Cup Kvalifikation – England 3 – 0
16:00 Biggleswade FC – Tilbury FA Cup Kvalifikation – England 2 – 1
16:00 Royston Town – Rothwell Corinthians FA Cup Kvalifikation – England 7 – 2
16:00 Grays Athletic – March Town United FA Cup Kvalifikation – England 3 – 1
16:00 Chertsey Town – Sheppey United FA Cup Kvalifikation – England 4 – 1
16:00 Chichester City FC – Chalfont St Peter FA Cup Kvalifikation – England 2 – 0
16:00 South Park – Badshot Lea FA Cup Kvalifikation – England 1 – 3
16:00 Tooting & Mitcham – AFC Varndeanians FA Cup Kvalifikation – England 3 – 1
16:00 Whitehawk – Abbey Rangers FA Cup Kvalifikation – England 0 – 1
16:00 Horley Town – Balham FA Cup Kvalifikation – England 1 – 3
16:00 Sutton Athletic – Flackwell Heath FA Cup Kvalifikation – England 1 – 1
16:00 Little Common – Hendon FA Cup Kvalifikation – England 0 – 1
16:00 Hythe & Dibden – Kidlington FA Cup Kvalifikation – England 2 – 4
16:00 Longlevens – Portland United FA Cup Kvalifikation – England 0 – 2
16:00 Charnock Richard – Irlam FA Cup Kvalifikation – England 0 – 4
16:00 Tavistock – Shepton Mallet FA Cup Kvalifikation – England 3 – 3
16:00 Highworth Town – Exmouth Town FC FA Cup Kvalifikation – England 4 – 2
16:00 South Normanton Athletic FC – Coalville Town FA Cup Kvalifikation – England 0 – 1
16:00 Loughborough Dynamo – Heather St Johns FC FA Cup Kvalifikation – England 1 – 0
18:00 England – Bulgarien EM Kvalifikation Gruppe A 4 – 0
20:30 Hartlepool – Woking National League – England 1 – 1

Søndag 8. september 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Bolton – Bury League 1 – England Aflyst
13:30 Chelsea Ladies (k) – Tottenham Hotspur (k) WSL (k) – England 1 – 0
15:00 Birmingham City (k) – Everton (k) WSL (k) – England 0 – 1
15:00 Liverpool (k) – Reading FC (k) WSL (k) – England 0 – 1
15:30 Arsenal (k) – West Ham United (k) WSL (k) – England 2 – 1
16:00 Aylesbury United – Waltham Forest FA Cup Kvalifikation – England 0 – 3
16:00 Kingstonian – Walton Casuals FA Cup Kvalifikation – England 2 – 0
16:00 Evesham United – Dorchester Town FA Cup Kvalifikation – England 0 – 2
16:00 Cray Wanderers – Bedfont Sports Club FA Cup Kvalifikation – England 2 – 1

Mandag 9. september 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Basford United – Stalybridge Northern Premier League – England 3 – 0
20:45 England U21 – Kosovo U21 EM U21 Kvalifikation Gruppe 3 2 – 0

Tirsdag 10. september 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:30 Shepton Mallet – Tavistock FA Cup Kvalifikation – England 0 – 2
20:45 England – Kosovo EM Kvalifikation Gruppe A 5 – 3
20:45 Grimsby – Macclesfield Carabao Cup – England 5 – 4
20:45 Spennymoor Town FC – Blyth Spartans National League Nord – England 5 – 0
20:45 Ashton United – Morpeth Town FC Northern Premier League – England Udsat
20:45 Atherton Collieries – Witton Albion Northern Premier League – England Udsat
20:45 Buxton – Bamber Bridge Northern Premier League – England 1 – 1
20:45 Warrington Town – Stafford Rangers Northern Premier League – England Udsat
20:45 South Shields – Lancaster City Northern Premier League – England Udsat
20:45 Scarborough Athletic – Matlock Town Northern Premier League – England Udsat
20:45 Hyde United – Nantwich Town Northern Premier League – England 2 – 0
20:45 Grantham Town – Mickleover Sports Northern Premier League – England 1 – 1
20:45 Gainsborough – Radcliffe Northern Premier League – England Udsat
20:45 FC United of Manchester – Whitby Northern Premier League – England Udsat
20:45 Marske United – Scarborough Athletic FA Cup Kvalifikation – England 1 – 2
20:45 Atherton Collieries – FC United of Manchester FA Cup Kvalifikation – England 0 – 1
20:45 City of Liverpool – Warrington Town FA Cup Kvalifikation – England 0 – 4
20:45 Ashton United – Tadcaster Albion FA Cup Kvalifikation – England 4 – 2
20:45 Colne – South Shields FA Cup Kvalifikation – England 1 – 0
20:45 Gainsborough – Banbury United FA Cup Kvalifikation – England 1 – 0
20:45 Arundel – Ramsgate FA Cup Kvalifikation – England 0 – 4
20:45 Redditch United – Sutton Coldfield Town FA Cup Kvalifikation – England 1 – 3
20:45 AFC Sudbury – Deeping Rangers FA Cup Kvalifikation – England 2 – 3
20:45 Canvey – Waltham Abbey FA Cup Kvalifikation – England 2 – 1
20:45 Peterborough Sports – East Thurrock United FA Cup Kvalifikation – England 3 – 2
20:45 Needham Market – Dereham Town FA Cup Kvalifikation – England 2 – 1
20:45 Worthing – Hastings FA Cup Kvalifikation – England 3 – 2
20:45 Horsham – Metropolitan Police FC FA Cup Kvalifikation – England 3 – 2
20:45 Ossett Town – Thornaby FA Cup Kvalifikation – England 6 – 0
20:45 Flackwell Heath – Sutton Athletic FA Cup Kvalifikation – England 3 – 1

Onsdag 11. september 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Northwich – Lancaster City FA Cup Kvalifikation – England 1 – 2
20:45 Sunderland RCA – Dunston UTS FA Cup Kvalifikation – England 0 – 5
20:45 Biggleswade Town – St Neots Town FA Cup Kvalifikation – England 2 – 0
20:45 Lewes – Leatherhead FA Cup Kvalifikation – England 5 – 3
20:45 Rochdale – Manchester City Academy EFL Trophy Nord Gruppe F – England 0 – 2
<  Forrige uge
4. september 2019 – 11. september 2019
Næste uge  >