Luk
<  Forrige uge
14. september 2021 – 21. september 2021
Næste uge  >

Onsdag 15. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Estland

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:30 Flora Tallinn U21 – Maardu Linnameeskond Esiliiga – Estland 1 – 8
16:30 Nomme United – FC Elva Esiliiga – Estland 2 – 2
18:00 Talinna Kalev – Paide Linnameeskond U21 Esiliiga – Estland 3 – 3
18:30 FCI Levadia U21 – Tammeka U21 Esiliiga – Estland 1 – 1
18:30 Tartu JK Welco – Paernu Jalgpalliklubi Esiliiga – Estland 2 – 1

Torsdag 16. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Estland

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:30 Flora Tallinn U21 – Nomme United Esiliiga – Estland Aflyst
16:30 Talinna Kalev – Paernu Jalgpalliklubi Esiliiga – Estland Aflyst
16:30 Paide Linnameeskond U21 – Tammeka U21 Esiliiga – Estland Aflyst
18:00 Maardu Linnameeskond – FCI Levadia U21 Esiliiga – Estland Aflyst
18:00 Tartu JK Welco – FC Elva Esiliiga – Estland Aflyst
18:45 Flora Tallinn – Gent Europa Conference League Gruppe B 0 – 1

Fredag 17. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Estland

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Estland (k) – Slovenien (k) VM Kvalifikation UEFA Gruppe I (k) 0 – 4

Lørdag 18. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Estland

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 TJK Legion – Tulevik Viljandi Meistriliiga – Estland 3 – 1
12:00 Paernu Jalgpalliklubi – Flora Tallinn U21 Esiliiga – Estland 0 – 1
12:00 Nomme United – Paide Linnameeskond U21 Esiliiga – Estland 3 – 4
12:00 Maardu Linnameeskond – Tartu JK Welco Esiliiga – Estland 7 – 0
12:00 Tammeka U21 – Talinna Kalev Esiliiga – Estland 0 – 1
15:00 FC Kuressaare – Parnu JK Vaprus Meistriliiga – Estland 6 – 0
18:00 FCI Levadia – Narva Trans Meistriliiga – Estland 3 – 0

Søndag 19. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Estland

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Nomme United – Tartu JK Welco Esiliiga – Estland Aflyst
14:00 Flora Tallinn – Nomme JK Kalju Meistriliiga – Estland 2 – 0
18:00 Tammeka – Paide Linnameeskond Meistriliiga – Estland 2 – 5
18:00 Paernu Jalgpalliklubi – Maardu Linnameeskond Esiliiga – Estland Aflyst

Mandag 20. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Estland

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:30 FC Elva – Paide Linnameeskond U21 Esiliiga – Estland Aflyst
16:30 Talinna Kalev – Tammeka U21 Esiliiga – Estland Aflyst
18:00 FCI Levadia U21 – Flora Tallinn U21 Esiliiga – Estland Aflyst
18:00 FCI Levadia U21 – FC Elva Esiliiga – Estland 2 – 4

Tirsdag 21. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Estland

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Estland (k) – Wales (k) VM Kvalifikation UEFA Gruppe I (k) 0 – 1
<  Forrige uge
14. september 2021 – 21. september 2021
Næste uge  >