Luk
<  Forrige uge
10. august 2020 – 17. august 2020
Næste uge  >

Mandag 10. august 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Georgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:30 FC Shukura Kobuleti – Sioni Bolnisi Erovnuli Liga 2 – Georgien
19:00 Dila Gori – Lokomotiv Tbilisi Erovnuli Liga – Georgien

Tirsdag 11. august 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Georgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:30 Samtredia – Saburtalo Erovnuli Liga – Georgien
15:30 FC Zugdidi – FC Rustavi Erovnuli Liga 2 – Georgien
15:30 Aragvi Dusheti – FC Shevardeni 1906 Erovnuli Liga 2 – Georgien

Onsdag 12. august 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Georgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 FC Rustavi – Sioni Bolnisi Erovnuli Liga 2 – Georgien Aflyst
13:00 FC Zugdidi – Merani Martvili Erovnuli Liga 2 – Georgien Aflyst
13:00 FC Shevardeni 1906 – WIT Georgia Tbilisi Erovnuli Liga 2 – Georgien Aflyst
13:00 FC Samgurali Tskhaltubo – FC Shukura Kobuleti Erovnuli Liga 2 – Georgien Aflyst
13:00 Aragvi Dusheti – FC Gagra Erovnuli Liga 2 – Georgien Aflyst
15:30 Merani Martvili – WIT Georgia Tbilisi Erovnuli Liga 2 – Georgien
15:30 FC Gagra – FC Samgurali Tskhaltubo Erovnuli Liga 2 – Georgien
19:00 FC Telavi – Dinamo Tbilisi Erovnuli Liga – Georgien

Lørdag 15. august 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Georgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Torpedo Kutaisi – Dinamo Tbilisi Erovnuli Liga – Georgien Aflyst
13:00 Saburtalo – FC Telavi Erovnuli Liga – Georgien Aflyst
13:00 Dila Gori – Merani Erovnuli Liga – Georgien Aflyst
13:00 Lokomotiv Tbilisi – Dinamo Batumi Erovnuli Liga – Georgien Aflyst
13:00 Samtredia – Chikhura Erovnuli Liga – Georgien Aflyst

Søndag 16. august 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Georgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:30 Sioni Bolnisi – FC Zugdidi Erovnuli Liga 2 – Georgien
19:00 Merani – Dinamo Batumi Erovnuli Liga – Georgien

Mandag 17. august 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Georgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 FC Shukura Kobuleti – FC Zugdidi Erovnuli Liga 2 – Georgien Aflyst
13:00 WIT Georgia Tbilisi – FC Rustavi Erovnuli Liga 2 – Georgien Aflyst
13:00 Merani Martvili – Aragvi Dusheti Erovnuli Liga 2 – Georgien Aflyst
13:00 Sioni Bolnisi – FC Samgurali Tskhaltubo Erovnuli Liga 2 – Georgien Aflyst
13:00 FC Gagra – FC Shevardeni 1906 Erovnuli Liga 2 – Georgien Aflyst
15:30 Samtredia – Lokomotiv Tbilisi Erovnuli Liga – Georgien
15:30 FC Rustavi – Aragvi Dusheti Erovnuli Liga 2 – Georgien
<  Forrige uge
10. august 2020 – 17. august 2020
Næste uge  >