Luk
<  Forrige uge
21. september 2021 – 28. september 2021
Næste uge  >

Tirsdag 21. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Georgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:30 Sverige (k) – Georgien (k) VM Kvalifikation UEFA Gruppe A (k) 4 – 0

Torsdag 23. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Georgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Merani – FC Shevardeni 1906 Erovnuli Liga 2 – Georgien 5 – 2
14:00 FC Rustavi – FC Zugdidi Erovnuli Liga 2 – Georgien 3 – 0
14:00 WIT Georgia Tbilisi – Merani Martvili Erovnuli Liga 2 – Georgien 1 – 1
14:00 Chikhura – FC Gareji 1960 Erovnuli Liga 2 – Georgien 0 – 3
14:00 FC Gagra – Sioni Bolnisi Erovnuli Liga 2 – Georgien 1 – 1

Fredag 24. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Georgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Torpedo Kutaisi – Lokomotiv Tbilisi Erovnuli Liga – Georgien 0 – 1
17:00 FC Telavi – Dila Gori Erovnuli Liga – Georgien 0 – 2
18:00 Kosovo U17 (k) – Georgien U17 (k) EURO U17 Runde 1 League B Gruppe 1 (k) 13 – 0
19:00 Dinamo Batumi – FC Samgurali Tskhaltubo Erovnuli Liga – Georgien 3 – 0
19:00 Dinamo Tbilisi – Samtredia Erovnuli Liga – Georgien 5 – 1

Lørdag 25. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Georgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Saburtalo – FC Shukura Kobuleti Erovnuli Liga – Georgien 2 – 1

Mandag 27. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Georgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Georgien U17 (k) – Luxembourg U17 (k) EURO U17 Runde 1 League B Gruppe 1 (k) 0 – 10

Tirsdag 28. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Georgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:30 Merani Martvili – Chikhura Erovnuli Liga 2 – Georgien 3 – 1
13:30 FC Zugdidi – WIT Georgia Tbilisi Erovnuli Liga 2 – Georgien 2 – 1
13:30 FC Shevardeni 1906 – FC Rustavi Erovnuli Liga 2 – Georgien 4 – 3
13:30 FC Gareji 1960 – FC Gagra Erovnuli Liga 2 – Georgien 1 – 2
13:30 Sioni Bolnisi – Merani Erovnuli Liga 2 – Georgien 0 – 0
<  Forrige uge
21. september 2021 – 28. september 2021
Næste uge  >