LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
21. oktober 2018 – 28. oktober 2018
Næste uge  >

Søndag 21. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:00 Panarkadikos FC – Eikosimias Gamma Ethniki Gruppe 8 – Grækenland 3 – 0
11:00 Thyella Kamari – Agioi Anargyroi Gamma Ethniki Gruppe 7 – Grækenland 1 – 0
12:00 Egaleo – Panthiraikos AO Gamma Ethniki Gruppe 7 – Grækenland 2 – 1
13:30 Diagoras Vrachnaiika – Diagoras Rodos Gamme Ethniki Gruppe 6 – Grækenland 1 – 1
15:00 Orfeas Xanthi – Ethnikos Alexandroupoli Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland 2 – 1
15:00 Aspis Xanthi – Nestos Chrisoupolis Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland 0 – 4
15:00 Pao Kosmio – AE Kalampaki Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland 2 – 0
15:00 Kavala – Panserraikos FC Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland 4 – 0
15:00 Ethnikos Sidirokastro FC – Alexandros Kilkis Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland 0 – 3
15:00 Keravnos Pernis – Aris Avatou Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland 3 – 0
15:00 Aetos Orfanou – Apollon Paralimniou Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland 2 – 1
15:00 Niki Agathias – Anagennisi Giannitsa Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland 2 – 0
15:00 Makedonikos FC – Edessaikos Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland 1 – 0
15:00 Ermis Amyntaio – Agrotikos Asteras Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland 0 – 3
15:00 PO Triglia – Melithes Melitis Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland 2 – 0
15:00 Langadas – Olympiacos Kyminion Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland 1 – 0
15:00 Almopos Aridaia – Elpis Skoutareos Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland 1 – 1
15:00 Aris Palaiochori – Pao Koufalion Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland 4 – 2
15:00 Alexandros Kallithea – Thriamvos Serviana Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland 1 – 0
15:00 Kronos Argyrades – Souli Paramythia Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland 1 – 0
15:00 AO Tilikratis Lefkada – Makedonikos Siatista Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland 3 – 1
15:00 Lefkimmi – Grevena Aerata Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland 4 – 0
15:00 Thesprotos FC – Acheron Kanalaki Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland 1 – 0
15:00 AO Floriadas – Makedonikos Foufas Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
15:00 Anagennisi Karditsas – Pierikos FC Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland 0 – 2
15:00 Almyros – Sellana Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland 2 – 1
15:00 Niki Volou – Apollon Makrychori Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland 1 – 0
15:00 Achilleas Neokaisareias – Oikonomos Tsaritsani Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland 1 – 1
15:00 AO Stylis – Asteras Itea Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland 0 – 0
15:00 Fokikos – Meteora Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland 0 – 2
15:00 Thiseas Agria – Olympiacos Volou Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland 0 – 2
15:00 Ethnikos Piraeus – Atromitos Piraeus Gamme Ethniki Gruppe 5 – Grækenland 2 – 1
15:00 AE Neapoleos – Ionikos Gamme Ethniki Gruppe 5 – Grækenland 0 – 0
15:00 Ampelakiakos – Episkopi Rethymno Gamme Ethniki Gruppe 5 – Grækenland 1 – 4
15:00 Keratsini – Palaiochora Gamme Ethniki Gruppe 5 – Grækenland 3 – 0
15:00 Giouchtas FC – OF Ierapetra Gamme Ethniki Gruppe 5 – Grækenland 0 – 0
15:00 Proodeftiki – AEEK SYNKA Gamme Ethniki Gruppe 5 – Grækenland
15:00 Ialysos – Niki Traganou Gamme Ethniki Gruppe 6 – Grækenland 3 – 0
15:00 Acharnaikos FC – Panamvrakakikos Gamme Ethniki Gruppe 6 – Grækenland 1 – 0
15:00 Panegialios – Thyella Diastavroseos Gamme Ethniki Gruppe 6 – Grækenland 2 – 1
15:00 PAO Vardas – Asteras Amaliada-Panopoulo Gamme Ethniki Gruppe 6 – Grækenland 2 – 0
15:00 Apollon Eretria – Haravianos Ilioupolis Gamma Ethniki Gruppe 7 – Grækenland 1 – 0
15:00 Kallithea – PAS Korinthos Gamma Ethniki Gruppe 7 – Grækenland 0 – 0
15:00 Aiolikos Mitilini – Agios Ierotheos Gamma Ethniki Gruppe 7 – Grækenland 1 – 0
15:00 Ilisiakos Zografou – AO Chalkidas Gamma Ethniki Gruppe 7 – Grækenland 2 – 0
15:00 Katastari – AO Ypato Gamma Ethniki Gruppe 8 – Grækenland
15:00 Kalamata – APO Panargiakos Gamma Ethniki Gruppe 8 – Grækenland 2 – 0
15:00 AE Pellanas Kastoreiou – Aspropyrgos Enosis Gamma Ethniki Gruppe 8 – Grækenland
15:00 Mandraikos FC – Amvrysseas Gamma Ethniki Gruppe 8 – Grækenland 1 – 0
15:00 Enosi Lerna – Asteras Vlahioti Gamma Ethniki Gruppe 8 – Grækenland 0 – 2
15:00 Pamisos Messini – Ae Ermionidas Gamma Ethniki Gruppe 8 – Grækenland 1 – 1
17:15 Levadiakos – Xanthi Super League – Grækenland 1 – 2
18:05 Aris – PAOK Super League – Grækenland LIVE HT: 1 – 1
19:30 OFI Kreta – Olympiakos Super League – Grækenland

Mandag 22. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Atromitos – Asteras Tripolis Super League – Grækenland

Tirsdag 23. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 AEK Athen U19 – Bayern Munchen U19 UEFA Youth League Gruppe E
18:55 AEK Athen – Bayern München Champions League Gruppe E

Onsdag 24. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 PAOK Thessaloniki FC U19 – AEL Limassol U19 UEFA Youth League Domestic Champions Playoff

Torsdag 25. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Diagoras Rodos – Niki Traganou Gamme Ethniki Gruppe 6 – Grækenland
14:00 Letland U17 – Grækenland U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 12
18:55 Dudelange – Olympiakos Europa League Gruppe F
21:00 PAOK – Videoton FC Europa League Gruppe L

Lørdag 27. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:00 Thyella Kamari – Egaleo Gamma Ethniki Gruppe 7 – Grækenland
12:00 Nafpaktiakos Asteras – Lefkimmi Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 Apollon Paralimniou – Aris Avatou Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 Alexandros Kilkis – Aetos Orfanou Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 Panserraikos FC – Keravnos Pernis Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 AE Kalampaki – Ethnikos Sidirokastro FC Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 Nestos Chrisoupolis – Kavala Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 Ethnikos Alexandroupoli – Pao Kosmio Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 Orfeas Xanthi – Aspis Xanthi Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 Pao Koufalion – Elpis Skoutareos Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Olympiacos Kyminion – Aris Palaiochori Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Melithes Melitis – Almopos Aridaia Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Agrotikos Asteras – Langadas Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Anagennisi Giannitsa – Ermis Amyntaio Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Niki Agathias – Makedonikos FC Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Edessaikos – PO Triglia Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Makedonikos Siatista – Thesprotos FC Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 Grevena Aerata – AO Floriadas Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 Makedonikos Foufas – Acheron Kanalaki Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 Alexandros Kallithea – Kronos Argyrades Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 Souli Paramythia – AO Tilikratis Lefkada Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 Sellana – Apollon Makrychori Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland
14:00 Oikonomos Tsaritsani – Almyros Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland
14:00 Asteras Itea – Niki Volou Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland
14:00 Meteora – Achilleas Neokaisareias Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland
14:00 Olympiacos Volou – AO Stylis Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland
14:00 Pierikos FC – Fokikos Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland
14:00 Anagennisi Karditsas – Thiseas Agria Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland
14:00 Atromitos Piraeus – Ionikos Gamme Ethniki Gruppe 5 – Grækenland
14:00 Episkopi Rethymno – Ethnikos Piraeus Gamme Ethniki Gruppe 5 – Grækenland
14:00 Palaiochora – AE Neapoleos Gamme Ethniki Gruppe 5 – Grækenland
14:00 Atsalenios PO – Ampelakiakos Gamme Ethniki Gruppe 5 – Grækenland
14:00 OF Ierapetra – Keratsini Gamme Ethniki Gruppe 5 – Grækenland
14:00 Proodeftiki – Giouchtas FC Gamme Ethniki Gruppe 5 – Grækenland
14:00 Panamvrakakikos – Diagoras Vrachnaiika Gamme Ethniki Gruppe 6 – Grækenland
14:00 PAO Vardas – Palliniakos Gamme Ethniki Gruppe 6 – Grækenland
14:00 Foivos Kremastis – Panegialios Gamme Ethniki Gruppe 6 – Grækenland
14:00 Paniliakos – Acharnaikos FC Gamme Ethniki Gruppe 6 – Grækenland
14:00 Thyella Diastavroseos – Ialysos Gamme Ethniki Gruppe 6 – Grækenland
14:00 Ae Ermionidas – Asteras Vlahioti Gamma Ethniki Gruppe 8 – Grækenland
14:00 Amvrysseas – Pamisos Messini Gamma Ethniki Gruppe 8 – Grækenland
14:00 Eikosimias – Enosi Lerna Gamma Ethniki Gruppe 8 – Grækenland
14:00 AO Ypato – Mandraikos FC Gamma Ethniki Gruppe 8 – Grækenland
14:00 APO Panargiakos – Panarkadikos FC Gamma Ethniki Gruppe 8 – Grækenland
14:00 Aspropyrgos Enosis – Katastari Gamma Ethniki Gruppe 8 – Grækenland
14:00 AE Pellanas Kastoreiou – Kalamata Gamma Ethniki Gruppe 8 – Grækenland
16:15 AE Larissa – OFI Kreta Super League – Grækenland
18:00 Lamia – Levadiakos Super League – Grækenland

Søndag 28. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 PAS Korinthos – Panthiraikos AO Gamma Ethniki Gruppe 7 – Grækenland
14:00 Grækenland U17 – Moldova U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 12
16:00 AE Sparti – Kissamikos FC Football League – Grækenland
16:00 Platanias – Aittitos Spaton Football League – Grækenland
16:00 NFC Volos – AE Karaiskakis Football League – Grækenland
16:00 Iraklis Saloniki – PAS Irodotos Football League – Grækenland
16:00 Trikala – Doxa Dramas Football League – Grækenland
16:00 Apollon Larissa – AOK Kerkyra Football League – Grækenland
16:00 Ergotelis – Apollon Pontou Football League – Grækenland
16:00 Panachaiki – Aiginiakos FC Football League – Grækenland
16:15 Panionios – Atromitos Super League – Grækenland
18:00 Panaitolikos – Asteras Tripolis Super League – Grækenland
18:30 AEK Athen – Aris Super League – Grækenland
<  Forrige uge
21. oktober 2018 – 28. oktober 2018
Næste uge  >