Luk
<  Forrige uge
24. september 2021 – 1. oktober 2021
Næste uge  >

Lørdag 25. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Ethnikos Piraeus – Proodeftiki Pokal – Grækenland

Søndag 26. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 OF Ierapetra – Kalamata Pokal – Grækenland
15:00 Asteras Tripolis – Olympiakos Super League – Grækenland
15:00 Panathinaikos – NFC Volos Super League – Grækenland
15:00 Kallithea – Episkopi Rethymno Pokal – Grækenland
15:00 Giouchtas FC – Agios Nikolaos Pokal – Grækenland
15:00 Diagoras Vrachnaiika – Panachaiki Pokal – Grækenland
15:00 Edessaikos – Kozani FC Pokal – Grækenland
15:00 Poseidon Nea Michaniona – Levadiakos Pokal – Grækenland
15:00 Apollon Larissa – AE Larissa Pokal – Grækenland
15:00 Thiseas Agria – Panserraikos FC Pokal – Grækenland
15:00 Panagriniakos – Trikala Pokal – Grækenland
15:00 Ethnikos Sochos – AO Ypato Pokal – Grækenland
15:00 Nea Artaki – Kifisia FC Pokal – Grækenland
15:00 Thesprotos FC – Almopos Aridaia Pokal – Grækenland
15:00 PAE Veria NFC 2019 – Anagennisi Karditsas Pokal – Grækenland
15:00 PAO Rouf – Ergotelis Pokal – Grækenland
15:00 Aris Soudas – Diagoras Rodos Pokal – Grækenland
15:00 Ilioupoli GS – Asteras Vlahioti Pokal – Grækenland
15:00 Acheron Kanalaki – Olympiacos Volou Pokal – Grækenland
15:00 AE Karaiskakis – Xanthi Pokal – Grækenland
15:00 Egaleo – PAE Chania Pokal – Grækenland
15:00 Lefkimmi – Apollon Pontou Pokal – Grækenland
15:00 Pierikos FC – PO Triglia Pokal – Grækenland
15:00 PO Fikis – Niki Volou Pokal – Grækenland
17:15 Lamia – Panaitolikos Super League – Grækenland
19:30 PAOK – AEK Athen Super League – Grækenland

Mandag 27. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:15 Pas Giannina – OFI Kreta Super League – Grækenland
18:30 Apollon Smirnis – Ionikos Super League – Grækenland
18:30 Atromitos – Aris Super League – Grækenland

Onsdag 29. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 PAOK Thessaloniki FC U19 – MSK Zilina U19 UEFA Youth League Domestic Champions Path

Torsdag 30. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:45 Fenerbahce – Olympiakos Europa League Gruppe D
21:00 PAOK – Slovan Bratislava Europa Conference League Gruppe F
<  Forrige uge
24. september 2021 – 1. oktober 2021
Næste uge  >