LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
18. december 2018 – 25. december 2018
Næste uge  >

Tirsdag 18. december 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 OF Ierapetra – Panaitolikos Cup Gruppe 3 – Grækenland 0 – 0
14:00 PAS Irodotos – Panionios Cup Gruppe 8 – Grækenland 1 – 2
16:15 Apollon Paralimniou – Asteras Tripolis Cup Gruppe 6 – Grækenland 0 – 4
18:30 Iraklis Saloniki – Pas Giannina Cup Gruppe 1 – Grækenland 2 – 0

Onsdag 19. december 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Aris Avatou – Olympiakos Cup Gruppe 5 – Grækenland
14:00 Niki Volou – Xanthi Cup Gruppe 7 – Grækenland
14:00 AOK Kerkyra – OFI Kreta Cup Gruppe 7 – Grækenland
14:30 Kissamikos FC – Panathinaikos Cup Gruppe 3 – Grækenland
16:15 Thyella Kamari – Atromitos Cup Gruppe 1 – Grækenland
18:30 Apollon Pontou – AE Larissa Cup Gruppe 8 – Grækenland

Torsdag 20. december 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Apollon Larissa – Lamia Cup Gruppe 2 – Grækenland
14:00 NFC Volos – AEK Athen Cup Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Trikala – Apollon Smirnis Cup Gruppe 6 – Grækenland
16:15 Ergotelis – Aris Cup Gruppe 4 – Grækenland
16:15 Aittitos Spaton – PAOK Cup Gruppe 4 – Grækenland
18:30 Panachaiki – Levadiakos Cup Gruppe 5 – Grækenland

Lørdag 22. december 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Platanias – PAS Irodotos Football League – Grækenland
14:00 Melithes Melitis – Edessaikos Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Lefkimmi – AO Tilikratis Lefkada Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 Grevena Aerata – Thriamvos Serviana Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 Makedonikos Siatista – Souli Paramythia Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 Enosi Lerna – Katastari Gamma Ethniki Gruppe 8 – Grækenland
14:00 Eikosimias – APO Panargiakos Gamma Ethniki Gruppe 8 – Grækenland
15:00 Panaitolikos – Panathinaikos Super League – Grækenland
16:15 OFI Kreta – Atromitos Super League – Grækenland
18:30 Panionios – Asteras Tripolis Super League – Grækenland

Søndag 23. december 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Apollon Larissa – Kissamikos FC Football League – Grækenland
14:00 AEK Athen – Levadiakos Super League – Grækenland
14:00 Ergotelis – Panachaiki Football League – Grækenland
14:00 Trikala – Aiginiakos FC Football League – Grækenland
14:00 Iraklis Saloniki – Apollon Pontou Football League – Grækenland
14:00 NFC Volos – AOK Kerkyra Football League – Grækenland
14:00 Aittitos Spaton – Doxa Dramas Football League – Grækenland
14:00 AE Karaiskakis – AE Sparti Football League – Grækenland
15:00 Lamia – Apollon Smirnis Super League – Grækenland
16:15 Olympiakos – AE Larissa Super League – Grækenland
18:00 Xanthi – Aris Super League – Grækenland
18:30 PAOK – Pas Giannina Super League – Grækenland
<  Forrige uge
18. december 2018 – 25. december 2018
Næste uge  >