LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
23. oktober 2017 – 29. oktober 2017
Næste uge  >

Onsdag 25. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Guatemala

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 Santa Lucia Cotzumalguapa – Deportivo Reu Primera Division Apertura Gruppe A – Guatemala
20:00 Deportivo Chiantla – Nueva Concepcion Primera Division Apertura Gruppe A – Guatemala
22:00 Iztapa – Rosario FC Primera Division Apertura Gruppe A – Guatemala
23:00 Barillas FC – Solola Primera Division Apertura Gruppe A – Guatemala
23:00 Mixco – Universidad SC Primera Division Apertura Gruppe B – Guatemala
23:00 Carcha – Sansare Primera Division Apertura Gruppe B – Guatemala
23:00 Aurora FC – CSD Comunicaciones B Primera Division Apertura Gruppe B – Guatemala

Torsdag 26. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Guatemala

Tid Hold Liga & Land Resultat
04:00 Escuintla Heredia – America Chimaltenango Primera Division Apertura Gruppe A – Guatemala
04:00 Deportivo Mictlan – Deportivo Quirigua FC Primera Division Apertura Gruppe B – Guatemala
04:00 Sacachispas Chiquimula – Jocotan Primera Division Apertura Gruppe B – Guatemala

Søndag 29. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Guatemala

Tid Hold Liga & Land Resultat
03:00 Deportivo Mictlan – Carcha Primera Division Apertura Gruppe B – Guatemala
03:30 Club Xelaju – Coban Imperial Primera Division Apertura – Guatemala
18:00 Siquinala – Guastatoya Primera Division Apertura – Guatemala
18:00 CSD Municipal – Deportivo Petapa Primera Division Apertura – Guatemala
18:00 Sanarate – Antigua Guatemala Primera Division Apertura – Guatemala
18:00 Solola – Santa Lucia Cotzumalguapa Primera Division Apertura Gruppe A – Guatemala
18:00 Deportivo Reu – Deportivo Chiantla Primera Division Apertura Gruppe A – Guatemala
18:00 CSD Comunicaciones B – Sacachispas Chiquimula Primera Division Apertura Gruppe B – Guatemala
18:05 Universidad SC – Sansare Primera Division Apertura Gruppe B – Guatemala
19:00 Deportivo Malacateco – Deportivo Marquense Primera Division Apertura – Guatemala
19:00 CD Suchitepequez – CSD Comunicaciones Primera Division Apertura – Guatemala
19:00 Nueva Concepcion – Rosario FC Primera Division Apertura Gruppe A – Guatemala
19:00 Escuintla Heredia – Iztapa Primera Division Apertura Gruppe A – Guatemala
22:00 America Chimaltenango – Barillas FC Primera Division Apertura Gruppe A – Guatemala
22:00 Deportivo Quirigua FC – Aurora FC Primera Division Apertura Gruppe B – Guatemala
22:30 Jocotan – Mixco Primera Division Apertura Gruppe B – Guatemala
<  Forrige uge
23. oktober 2017 – 29. oktober 2017
Næste uge  >