LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
23. oktober 2018 – 29. oktober 2018
Næste uge  >

Tirsdag 23. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Ajax U19 – Benfica U19 UEFA Youth League Gruppe E
19:00 Sverige U17 (k) – Holland U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 11 (k)
21:00 Ajax – Benfica Champions League Gruppe E

Onsdag 24. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 PSV Eindhoven U19 – Tottenham U19 UEFA Youth League Gruppe B
18:55 PSV Eindhoven – Tottenham Champions League Gruppe B

Fredag 26. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 FC Emmen – VVV-Venlo resdivisionen – Holland
20:00 Jong AZ Alkmaar – Roda Eerste Divisie – Holland
20:00 Helmond Sport – MVV Maastricht Eerste Divisie – Holland
20:00 Twente – Almere City FC Eerste Divisie – Holland
20:00 Nijmegen – TOP Oss Eerste Divisie – Holland
20:00 FC Den Bosch – FC Eindhoven Eerste Divisie – Holland
20:00 Go Ahead Eagles – Cambuur Eerste Divisie – Holland
20:00 Jong PSV – Dordrecht Eerste Divisie – Holland
20:00 RKC Waalwijk – Jong FC Utrecht Eerste Divisie – Holland
20:00 FC Volendam – Jong Ajax Eerste Divisie – Holland
20:00 Sparta Rotterdam – Telstar Eerste Divisie – Holland

Lrdag 27. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:30 Koninklijke HFC – VVSB Tweede Divisie – Holland
14:30 AFC – GVVV Veenendaal Tweede Divisie – Holland
14:30 Barendrecht – Rijnsburgse Boys Tweede Divisie – Holland
15:00 Kozakken Boys – Jong Sparta Rotterdam Tweede Divisie – Holland
15:00 Spakenburg – SVV Scheveningen Tweede Divisie – Holland
15:30 Jong Almere City FC – HHC Tweede Divisie – Holland
15:30 Katwijk – IJsselmeervogels Tweede Divisie – Holland
18:00 De Treffers – Excelsior Maassluis Tweede Divisie – Holland
18:30 ADO Den Haag – Breda resdivisionen – Holland
19:45 Groningen – PSV Eindhoven resdivisionen – Holland
19:45 De Graafschap – Excelsior resdivisionen – Holland
20:45 Zwolle – Heracles resdivisionen – Holland

Sndag 28. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:15 Vitesse – Fortuna Sittard resdivisionen – Holland
14:30 Willem II – Utrecht resdivisionen – Holland
14:30 Ajax – Feyenoord resdivisionen – Holland
14:30 Lienden – Jong Vitesse Tweede Divisie – Holland
16:45 AZ Alkmaar – Heerenveen resdivisionen – Holland
<  Forrige uge
23. oktober 2018 – 29. oktober 2018
Næste uge  >