LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
19. januar 2018 – 26. januar 2018
Næste uge  >

Fredag 19. januar 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 Utrecht – AZ Alkmaar Æresdivisionen – Holland
20:00 Dordrecht – Fortuna Sittard Eerste Divisie – Holland
20:00 Go Ahead Eagles – MVV Maastricht Eerste Divisie – Holland
20:00 De Graafschap – Jong PSV Eerste Divisie – Holland
20:00 FC Oss – Jong FC Utrecht Eerste Divisie – Holland
20:00 Almere City FC – Nijmegen Eerste Divisie – Holland
20:00 Telstar – FC Eindhoven Eerste Divisie – Holland
20:00 Helmond Sport – FC Volendam Eerste Divisie – Holland
20:00 FC Emmen – RKC Waalwijk Eerste Divisie – Holland

Lørdag 20. januar 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 AFC – IJsselmeervogels Tweede Divisie – Holland
14:30 Barendrecht – Katwijk Tweede Divisie – Holland
15:00 Kozakken Boys – Jong Sparta Rotterdam Tweede Divisie – Holland
15:30 Rijnsburgse Boys – HHC Tweede Divisie – Holland
15:30 Lisse – TEC Tweede Divisie – Holland Udsat
15:30 GVVV Veenendaal – Koninklijke HFC Tweede Divisie – Holland
16:00 ASV de Dijk – Excelsior Maassluis Tweede Divisie – Holland
18:00 Achilles 29 – VVSB Tweede Divisie – Holland
18:30 Roda – Twente Æresdivisionen – Holland
19:45 ADO Den Haag – VVV-Venlo Æresdivisionen – Holland
19:45 Zwolle – Breda Æresdivisionen – Holland
20:45 Vitesse – Heerenveen Æresdivisionen – Holland

Søndag 21. januar 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:30 Sparta Rotterdam – Excelsior Æresdivisionen – Holland
14:30 Willem II – Groningen Æresdivisionen – Holland
14:30 Ajax – Feyenoord Æresdivisionen – Holland
14:30 Lienden – De Treffers Tweede Divisie – Holland
16:45 Heracles – PSV Eindhoven Æresdivisionen – Holland

Mandag 22. januar 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 Jong Ajax – Cambuur Eerste Divisie – Holland
20:00 Jong AZ Alkmaar – FC Den Bosch Eerste Divisie – Holland

Tirsdag 23. januar 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Holland (k) – England (k) Venskabskampe (k)

Onsdag 24. januar 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 Utrecht – Feyenoord Æresdivisionen – Holland

Fredag 26. januar 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 Heerenveen – Sparta Rotterdam Æresdivisionen – Holland
20:00 Dordrecht – FC Oss Eerste Divisie – Holland
20:00 RKC Waalwijk – Jong Ajax Eerste Divisie – Holland
20:00 MVV Maastricht – De Graafschap Eerste Divisie – Holland
20:00 Fortuna Sittard – FC Emmen Eerste Divisie – Holland
20:00 Nijmegen – FC Den Bosch Eerste Divisie – Holland
20:00 Telstar – Jong AZ Alkmaar Eerste Divisie – Holland
20:00 Helmond Sport – Almere City FC Eerste Divisie – Holland
20:00 Jong FC Utrecht – Cambuur Eerste Divisie – Holland
<  Forrige uge
19. januar 2018 – 26. januar 2018
Næste uge  >