Luk
<  Forrige uge
19. september 2021 – 26. september 2021
Næste uge  >

Søndag 19. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Israel

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Hapoel Hadera – Hapoel Katamon Jerusalem 1. Division – Israel LIVE 11': 0 – 0
18:00 Israel (k) – Portugal (k) VM Kvalifikation UEFA Gruppe H (k) LIVE 18': 0 – 2
18:30 Hapoel Haifa – Hapoel Ironi Kiryat Shmona 1. Division – Israel
18:30 Hapoel Afula – Hapoel Petah Tikva 2. Division – Israel
18:30 Hapoel Umm al-Fahm – Maccabi Ahi Nazareth 2. Division – Israel
18:30 Sektzia Nes Tziona – Hapoel Ramat HaSharon 2. Division – Israel
18:30 Hapoel Raanana – Hapoel Ironi Akko 2. Division – Israel
18:30 Agudat Sport Ashdod – Hapoel Ramat Gan 2. Division – Israel
18:30 Hapoel Kfar Saba – Beitar Tel Aviv Bat Yam 2. Division – Israel
18:30 Bnei Yehuda – Hapoel Rishon LeZion 2. Division – Israel
18:30 SC Kfar Kasem – Maccabi Bnei Raina 2. Division – Israel
19:15 Beitar Jerusalem – Maccabi Netanya 1. Division – Israel

Onsdag 22. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Israel

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:15 Maccabi Haifa – Hapoel Beer Sheva Toto Cup Slutspil – Israel

Torsdag 23. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Israel

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Hapoel Petah Tikva – Hapoel Raanana 2. Division – Israel
19:00 Maccabi Bnei Raina – Bnei Yehuda 2. Division – Israel
19:00 Hapoel Ramat Gan – Hapoel Afula 2. Division – Israel
19:00 Hapoel Ramat HaSharon – Hapoel Umm al-Fahm 2. Division – Israel
19:00 Maccabi Ahi Nazareth – SC Kfar Kasem 2. Division – Israel

Fredag 24. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Israel

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Hapoel Iksal – Hapoel Raanana 2. Division – Israel Aflyst

Lørdag 25. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Israel

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:45 Hapoel Katamon Jerusalem – Bnei Sakhnin 1. Division – Israel
18:00 Hapoel Ironi Kiryat Shmona – Hapoel Nof HaGalil 1. Division – Israel
19:00 Hapoel Tel Aviv – Hapoel Haifa 1. Division – Israel
19:30 Hapoel Beer Sheva – Maccabi Tel Aviv 1. Division – Israel

Søndag 26. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Israel

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Maccabi Netanya – Hapoel Hadera 1. Division – Israel
18:00 Hapoel Ironi Akko – Sektzia Nes Tziona 2. Division – Israel
18:00 Beitar Tel Aviv Bat Yam – Agudat Sport Ashdod 2. Division – Israel
18:00 Hapoel Rishon LeZion – Hapoel Kfar Saba 2. Division – Israel
18:30 FC Ashdod – Beitar Jerusalem 1. Division – Israel
19:15 Maccabi Haifa – Maccabi Petach Tikva 1. Division – Israel
<  Forrige uge
19. september 2021 – 26. september 2021
Næste uge  >