LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
<  Forrige uge
22. april 2019 – 29. april 2019
Næste uge  >

Mandag 22. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Israel

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Hapoel Katamon Jerusalem – Hapoel Kfar Saba Leumit League Oprykningsgruppe – Israel
18:00 Sektzia Nes Tziona – Hapoel Nazareth Illit Leumit League Oprykningsgruppe – Israel
18:00 Hapoel Afula – Beitar Tel Aviv Ramla Leumit League Oprykningsgruppe – Israel
18:00 Hapoel Ramat Gan – Hapoel Ashkelon Leumit League Oprykningsgruppe – Israel
20:00 Hapoel Beer Sheva – Maccabi Haifa Ligat-Al Mesterskabsgruppe – Israel

Tirsdag 23. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Israel

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Maccabi Netanya – Hapoel Hadera Ligat-Al Mesterskabsgruppe – Israel
19:30 Bnei Yehuda – Maccabi Tel Aviv Ligat-Al Mesterskabsgruppe – Israel

Onsdag 24. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Israel

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Hapoel Iksal – Hapoel Bnei Lod Leumit League Nedrykningsgruppe – Israel
18:00 Hapoel Rishon LeZion – Hapoel Ramat HaSharon Leumit League Nedrykningsgruppe – Israel
18:00 Hapoel Petah Tikva – Maccabi Ahi Nazareth Leumit League Nedrykningsgruppe – Israel
18:00 Hapoel Ironi Akko – Hapoel Marmorek Leumit League Nedrykningsgruppe – Israel

Lørdag 27. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Israel

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Hapoel Hadera – Maccabi Tel Aviv Ligat-Al Mesterskabsgruppe – Israel
19:30 Hapoel Ironi Kiryat Shmona – Beitar Jerusalem Ligat-Al Nedrykningsgruppe – Israel
19:30 Hapoel Raanana – Hapoel Tel Aviv Ligat-Al Nedrykningsgruppe – Israel
19:30 Bnei Sakhnin – Hapoel Haifa Ligat-Al Nedrykningsgruppe – Israel
19:30 Maccabi Petach Tikva – FC Ashdod Ligat-Al Nedrykningsgruppe – Israel

Søndag 28. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Israel

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Hapoel Kfar Saba – Hapoel Ashkelon Leumit League Oprykningsgruppe – Israel
18:00 Beitar Tel Aviv Ramla – Hapoel Ramat Gan Leumit League Oprykningsgruppe – Israel
18:00 Hapoel Nazareth Illit – Hapoel Afula Leumit League Oprykningsgruppe – Israel
18:00 Hapoel Katamon Jerusalem – Sektzia Nes Tziona Leumit League Oprykningsgruppe – Israel
19:30 Hapoel Beer Sheva – Maccabi Netanya Ligat-Al Mesterskabsgruppe – Israel

Mandag 29. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Israel

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Hapoel Marmorek – Hapoel Bnei Lod Leumit League Nedrykningsgruppe – Israel
18:00 Hapoel Ramat HaSharon – Hapoel Iksal Leumit League Nedrykningsgruppe – Israel
18:00 Hapoel Ironi Akko – Hapoel Petah Tikva Leumit League Nedrykningsgruppe – Israel
18:00 Maccabi Ahi Nazareth – Hapoel Rishon LeZion Leumit League Nedrykningsgruppe – Israel
20:00 Bnei Yehuda – Maccabi Haifa Ligat-Al Mesterskabsgruppe – Israel
<  Forrige uge
22. april 2019 – 29. april 2019
Næste uge  >