LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
21. oktober 2018 – 28. oktober 2018
Næste uge  >

Sndag 21. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Israel

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Maccabi Petach Tikva – Bnei Sakhnin 1. Division – Israel
20:00 FC Ashdod – Beitar Jerusalem 1. Division – Israel

Mandag 22. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Israel

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:30 Rusland U17 (k) – Israel U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 2 (k)
18:00 Beitar Tel Aviv Ramla – Hapoel Ironi Akko 2. Division – Israel
18:00 Hapoel Nazareth Illit – Hapoel Kfar Saba 2. Division – Israel
18:00 Hapoel Rishon LeZion – Hapoel Petah Tikva 2. Division – Israel
20:00 Maccabi Haifa – Maccabi Netanya 1. Division – Israel

Onsdag 24. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Israel

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Maccabi Tel Aviv U19 – Anzhi Makhachkala U19 UEFA Youth League Domestic Champions Playoff

Torsdag 25. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Israel

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Israel U17 (k) – Kroatien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 2 (k)
18:45 Hapoel Ramat Gan – Hapoel Katamon Jerusalem 2. Division – Israel

Fredag 26. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Israel

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Hapoel Afula – Hapoel Iksal 2. Division – Israel
14:00 Hapoel Ironi Akko – Hapoel Rishon LeZion 2. Division – Israel
14:00 Sektzia Nes Tziona – Hapoel Nazareth Illit 2. Division – Israel
14:00 Maccabi Ahi Nazareth – Hapoel Petah Tikva 2. Division – Israel
14:00 Hapoel Marmorek – Hapoel Ashkelon 2. Division – Israel
14:00 Hapoel Kfar Saba – Beitar Tel Aviv Ramla 2. Division – Israel
14:00 Hapoel Bnei Lod – Hapoel Ramat HaSharon 2. Division – Israel

Lrdag 27. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Israel

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Hapoel Raanana – Maccabi Petach Tikva 1. Division – Israel
17:00 Bnei Sakhnin – Hapoel Ironi Kiryat Shmona 1. Division – Israel
18:15 Maccabi Netanya – Hapoel Beer Sheva 1. Division – Israel
19:30 Beitar Jerusalem – Bnei Yehuda 1. Division – Israel

Sndag 28. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Israel

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Hapoel Hadera Eran – FC Ashdod 1. Division – Israel
19:30 Hapoel Haifa – Maccabi Tel Aviv 1. Division – Israel
<  Forrige uge
21. oktober 2018 – 28. oktober 2018
Næste uge  >