Luk

Luk
<  Forrige uge
24. maj 2022 – 31. maj 2022
Næste uge  >

Tirsdag 24. maj 2022 - Kampprogram for fodboldkampe i Italien

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Atalanta Primavera – Juventus Primavera Campionato Primavera 1 Championship Playoff – Italien 1 – 2

Onsdag 25. maj 2022 - Kampprogram for fodboldkampe i Italien

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Carbonia – Gladiator Serie D Gruppe G – Italien
14:30 Muravera – Aprilia Serie D Gruppe G – Italien
16:00 Vis Artena – Monterotondo Serie D Gruppe G – Italien
16:00 Torres – Atletico Uri Serie D Gruppe G – Italien
16:00 Team Nuova Florida 2005 – Afragolese Serie D Gruppe G – Italien
16:00 Ostia Mare – Insieme Formia Serie D Gruppe G – Italien
16:00 Cynthialbalonga – Giugliano Serie D Gruppe G – Italien
16:00 Cassino – ASD Lanusei Serie D Gruppe G – Italien
16:00 Arzachena – Latte Dolce Serie D Gruppe G – Italien
16:00 ArzignanoChiampo – Novara Serie D MesterskabsGruppe 1 – Italien
16:00 Lentigione – Correggese Serie D Oprykningsslutspil – Italien
16:00 ASD Trastevere – Vastese Serie D Oprykningsslutspil – Italien
16:00 Francavilla – Nocerina Serie D Oprykningsslutspil – Italien
16:00 Bitonto – Citta di Fasano Serie D Oprykningsslutspil – Italien
16:00 Cavese – Sant'Agata Serie D Oprykningsslutspil – Italien
16:00 Acireale – Lamezia Terme Serie D Oprykningsslutspil – Italien
17:00 Recanatese – San Donato Serie D MesterskabsGruppe 2 – Italien
17:00 Cagliari Primavera – Sampdoria Primavera Campionato Primavera 1 Championship Playoff – Italien
18:30 Ravenna – Athletic Carpi Serie D Oprykningsslutspil – Italien
19:00 Catanzaro – Calcio Padova Serie C Oprykning Playoff – Italien
19:00 Holland U17 – Italien U17 EM U17 Slutspil
20:45 Tolentino – Sambenedettese Serie D Oprykningsslutspil – Italien
21:00 Roma – Feyenoord Europa Conference League Slutspil
21:00 FeralpiSalo – Palermo Serie C Oprykning Playoff – Italien

Torsdag 26. maj 2022 - Kampprogram for fodboldkampe i Italien

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:30 SSC Napoli Primavera – Genoa Primavera Campionato Primavera 1 Nedrykning Playoff – Italien
20:30 Monza – Pisa Serie B Oprykningsslutpil – Italien

Søndag 29. maj 2022 - Kampprogram for fodboldkampe i Italien

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Novara – SG City Nova Serie D MesterskabsGruppe 1 – Italien
16:00 Sanremese – Citta di Varese Serie D Oprykningsslutspil – Italien
16:00 Clodiense – Adriese Serie D Oprykningsslutspil – Italien
16:00 AC Legnano – Union ASD Casatese Serie D Oprykningsslutspil – Italien
16:00 Poggibonsi – US Gavorrano Serie D Oprykningsslutspil – Italien
16:00 ACD Nardo – FC San Giorgio Serie D Nedrykningsslutspil – Italien
16:00 Alma Juventus Fano – Castelfidardo Serie D Nedrykningsslutspil – Italien
16:00 Castrovillari – Rende Serie D Nedrykningsslutspil – Italien
16:00 Vastogirardi – Castelnuovo Vomano Serie D Nedrykningsslutspil – Italien
16:00 Lavello – Rotonda Serie D Nedrykningsslutspil – Italien
16:00 GS Bagnolese – Sasso Marconi Serie D Nedrykningsslutspil – Italien
19:00 Calcio Padova – Catanzaro Serie C Oprykning Playoff – Italien
20:30 Pisa – Monza Serie B Oprykningsslutpil – Italien
20:30 Palermo – FeralpiSalo Serie C Oprykning Playoff – Italien
<  Forrige uge
24. maj 2022 – 31. maj 2022
Næste uge  >