LeoVegas.dk ready? betfair Gratis Chance Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
23. juli 2018 – 30. juli 2018
Næste uge  >

Tirsdag 24. juli 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Italien

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:30 Canadian Superstars – Frosinone Træningskamp
18:15 Italien U19 (k) – Tyskland U19 (k) EM U19 Gruppe B (k)
19:00 Wolfsberger AC – Udinese Træningskamp
20:30 Sheffield United – Inter Træningskamp

Onsdag 25. juli 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Italien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Triestina – Lazio Træningskamp
17:30 Chievo – Cittadella Træningskamp
17:30 Sampdoria – Foggia Træningskamp
18:00 Sassuolo – Sudtirol Træningskamp
19:30 Canada League 1 All Stars – Frosinone Træningskamp Aflyst
19:30 Oakville Blue Devils – Frosinone Træningskamp

Torsdag 26. juli 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Italien

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Juventus – Bayern München Champions Cup
04:00 Roma – Tottenham Champions Cup
05:00 AC Milan – Manchester United Champions Cup
17:00 Italien U19 – 2B EM U19 Semifinaler
17:30 Cagliari – Cremonese Træningskamp
20:30 Atalanta – FK Sarajevo Europa League Kvalifikation

Lørdag 28. juli 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Italien

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Torino – Nice Træningskamp
15:00 Udinese – Leicester Træningskamp
17:00 Lazio – SPAL 2013 Træningskamp
18:00 Sampdoria – Parma Calcio 1913 Træningskamp
18:00 Empoli – Spezia Træningskamp
19:00 Benfica – Juventus Champions Cup
20:00 Chelsea – Inter Champions Cup

Søndag 29. juli 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Italien

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 FeralpiSalo – Virtus Francavilla Coppa Italia – Italien
18:00 Siena – Sicula Leonzio Coppa Italia – Italien
18:00 Renate – Rezzato Coppa Italia – Italien
18:00 Monza – Matelica Coppa Italia – Italien
18:00 Casertana – AZ Picerno ASD Coppa Italia – Italien
18:00 Alessandria – Giana Erminio Coppa Italia – Italien
18:00 Albinoleffe – Pordenone Calcio Coppa Italia – Italien
18:00 Vicenza – ASD Calcio Chieri 1955 Coppa Italia – Italien
18:00 Sudtirol – SSD Albalonga Coppa Italia – Italien
18:00 Trapani – Campodarsego Coppa Italia – Italien
18:00 Viterbese – Rende Coppa Italia – Italien
18:00 Sambenedettese – Unione Sanremo Coppa Italia – Italien
18:00 Ternana – Pontedera Coppa Italia – Italien
18:00 Catania – Como Coppa Italia – Italien
18:00 Juve Stabia – Pistoiese Coppa Italia – Italien
18:00 Pisa – Triestina Coppa Italia – Italien
18:00 Monopoli – Piacenza Coppa Italia – Italien
18:00 Carrarese – Imolese Calcio Coppa Italia – Italien
21:00 Napoli – Chievo Træningskamp
<  Forrige uge
23. juli 2018 – 30. juli 2018
Næste uge  >