LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
<  Forrige uge
23. april 2019 – 30. april 2019
Næste uge  >

Tirsdag 23. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Japan

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Kawasaki Frontale – Ulsan Hyundai 2 – 2
13:00 Daegu FC – Sanfrecce Hiroshima 0 – 1

Onsdag 24. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Japan

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 V-Varen Nagasaki – Consadole Sapporo
12:00 FC Tokyo – Kashiwa Reysol
12:00 Vegalta Sendai – Sagan Tosu
12:00 Oita Trinita – Nagoya Grampus Eight
12:00 Shimizu S-Pulse – Matsumoto Yamaga
12:00 Gamba Osaka – Jubilo Iwata
12:00 Kashima Antlers – Gyeongnam FC
12:00 Jeonbuk FC – Urawa Red Diamonds
12:30 Yokohama F.Marinos – Shonan Bellmare
12:30 Cerezo Osaka – Vissel Kobe

Fredag 26. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Japan

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Thespakusatsu Gunma – Gamba Osaka U23

Lørdag 27. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Japan

Tid Hold Liga & Land Resultat
05:00 Avispa Fukuoka – Montedio Yamagata
06:00 Vegalta Sendai Ladies (k) – Urawa Ladies (k)
06:00 Nojima Stella (k) – INAC Kobe Leonessa (k)
06:00 Nittaidai FC (k) – JEF Ladies (k)
06:00 Albirex Niigata Ladies (k) – NTV Beleza (k)
06:00 Iga Kunoichi (k) – AC Nagano Parceiro (k)
06:00 Fujieda MYFC – Nagano Parceiro
06:00 Blaublitz Akita – Giravanz Kitakyushu
07:00 Cerezo Osaka – Oita Trinita
07:00 V-Varen Nagasaki – Kagoshima United
11:00 Ehime FC – Ventforet Kofu
12:30 FC Ryukyu – Machida Zelvia

Søndag 28. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Japan

Tid Hold Liga & Land Resultat
06:00 Vegalta Sendai – Gamba Osaka
06:00 Yokohama F.Marinos – Kashima Antlers
06:00 Gainare Tottori – Grulla Morioka
06:00 Azul Claro Numazu – Roasso Kumamoto
06:00 SC Sagamihara – Kamatamare Sanuki
06:00 YSCC – FC Tokyo U23
06:00 Vanraure Hachinohe – Fukushima United
07:00 FC Tokyo – Matsumoto Yamaga
07:00 Vissel Kobe – Kawasaki Frontale
07:00 Sagan Tosu – Shonan Bellmare
07:00 Fagiano Okayama FC – Tokyo Verdy
07:00 Kyoto Sanga FC – Tokushima Vortis
07:00 Tochigi SC – FC Gifu
07:00 Mito Hollyhock – Albirex Niigata
07:00 Cerezo Osaka U23 – Kataller Toyama
08:00 Jubilo Iwata – Consadole Sapporo
08:00 Nagoya Grampus Eight – Sanfrecce Hiroshima
08:00 JEF United Chiba – Omiya Ardija
08:00 Kashiwa Reysol – Yokohama FC
09:00 Shimizu S-Pulse – Urawa Red Diamonds
09:00 Renofa Yamaguchi – Zweigen Kanazawa
<  Forrige uge
23. april 2019 – 30. april 2019
Næste uge  >