LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
22. oktober 2018 – 28. oktober 2018
Næste uge  >

Onsdag 24. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Japan

Tid Hold Liga & Land Resultat
06:00 Cerezo Osaka Sakai (k) – Vegalta Sendai Ladies (k) Nadeshiko League 1 (k) – Japan
12:00 Urawa Red Diamonds – Sagan Tosu Pokal – Japan
12:00 Kawasaki Frontale – Montedio Yamagata Pokal – Japan
12:00 Jubilo Iwata – Vegalta Sendai Pokal – Japan
12:00 Suwon Bluewings – Kashima Antlers AFC Champions League Slutspil

Lrdag 27. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Japan

Tid Hold Liga & Land Resultat
06:05 Shonan Bellmare – Yokohama F.Marinos Liga Pokal – Japan
07:00 NTV Beleza (k) – Parceiro Nagano (k) Nadeshiko League 1 (k) – Japan
07:00 Albirex Niigata Ladies (k) – JEF Ladies (k) Nadeshiko League 1 (k) – Japan

Sndag 28. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Japan

Tid Hold Liga & Land Resultat
05:00 INAC Kobe Leonessa (k) – Cerezo Osaka Sakai (k) Nadeshiko League 1 (k) – Japan
05:00 Vegalta Sendai Ladies (k) – Nojima Stella (k) Nadeshiko League 1 (k) – Japan
05:00 Kagoshima United – Kataller Toyama J. League 3 – Japan
05:00 Nagano Parceiro – FC Ryukyu J. League 3 – Japan
05:00 Fukushima United – Gainare Tottori J. League 3 – Japan
05:00 YSCC – Blaublitz Akita J. League 3 – Japan
06:00 Urawa Ladies (k) – Nittaidai FC (k) Nadeshiko League 1 (k) – Japan
06:00 FC Gifu – JEF United Chiba J. League 2 – Japan
06:00 Albirex Niigata – Machida Zelvia J. League 2 – Japan
06:00 Montedio Yamagata – Mito Hollyhock J. League 2 – Japan
06:00 Avispa Fukuoka – Zweigen Kanazawa J. League 2 – Japan
06:00 Oita Trinita – Matsumoto Yamaga J. League 2 – Japan
06:00 Tokushima Vortis – Yokohama FC J. League 2 – Japan
06:00 Cerezo Osaka U23 – Azul Claro Numazu J. League 3 – Japan
06:00 Gamba Osaka U23 – SC Sagamihara J. League 3 – Japan
06:00 Giravanz Kitakyushu – Grulla Morioka J. League 3 – Japan
07:00 Nagoya Grampus Eight – Consadole Sapporo J. League – Japan
07:00 Roasso Kumamoto – Fagiano Okayama FC J. League 2 – Japan
07:00 Renofa Yamaguchi – Tochigi SC J. League 2 – Japan
07:00 FC Tokyo U23 – Fujieda MYFC J. League 3 – Japan
08:00 Omiya Ardija – Kyoto Sanga FC J. League 2 – Japan
08:00 Ventforet Kofu – Kamatamare Sanuki J. League 2 – Japan
09:00 Ehime FC – Tokyo Verdy J. League 2 – Japan
<  Forrige uge
22. oktober 2018 – 28. oktober 2018
Næste uge  >