LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
20. oktober 2018 – 27. oktober 2018
Næste uge  >

Lrdag 20. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Kroatien

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 NK Kustosija – Medimurje 2. Division – Kroatien 2 – 1
15:00 Rudes – Osijek 1. Division – Kroatien 1 – 4
15:00 Lucko – NK Sesvete 2. Division – Kroatien 0 – 0
15:00 NK Varazdin – NK Zadar 2. Division – Kroatien 2 – 2
17:30 NK Istra 1961 – Dinamo Zagreb 1. Division – Kroatien

Sndag 21. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Kroatien

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Slaven – HNK Gorica 1. Division – Kroatien
15:00 Bijelo Brdo – Solin 2. Division – Kroatien
15:00 Hajduk Split B – NK Hrvatski Dragovoljac 2. Division – Kroatien
15:00 Dinamo Zagreb B – Osijek B 2. Division – Kroatien
17:30 NK Lokomotiva – Hajduk Split 1. Division – Kroatien

Mandag 22. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Kroatien

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Norge U17 (k) – Kroatien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 2 (k)

Tirsdag 23. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Kroatien

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Dinamo Zagreb U19 – FC Viitorul Constanta U19 UEFA Youth League Domestic Champions Playoff

Torsdag 25. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Kroatien

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Israel U17 (k) – Kroatien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 2 (k)
18:55 Spartak Trnava – Dinamo Zagreb Europa League Gruppe D

Fredag 26. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Kroatien

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 NK Hrvatski Dragovoljac – NK Kustosija 2. Division – Kroatien
15:00 NK Sesvete – NK Dugopolje 2. Division – Kroatien
17:30 Medimurje – NK Varazdin 2. Division – Kroatien
18:00 Rudes – NK Lokomotiva 1. Division – Kroatien

Lrdag 27. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Kroatien

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Sibenik – Hajduk Split B 2. Division – Kroatien
15:00 Inter Zapresic – HNK Gorica 1. Division – Kroatien
15:00 NK Zadar – Dinamo Zagreb B 2. Division – Kroatien
15:00 Armenien U17 – Kroatien U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 13
17:30 NK Istra 1961 – Osijek 1. Division – Kroatien
<  Forrige uge
20. oktober 2018 – 27. oktober 2018
Næste uge  >