LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
25. september 2018 – 2. oktober 2018
Næste uge  >

Tirsdag 25. september 2018 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Moldova U17 (k) – Aserbajdsjan U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 5 (k) 1 – 1
14:00 Island U17 (k) – England U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 5 (k) 0 – 2
18:00 Portugal U17 (k) – Belgien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 6 (k) 1 – 2
18:00 Andorra U17 (k) – Tyrkiet U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 6 (k) 0 – 3

Onsdag 26. september 2018 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Østrig U17 (k) – Slovenien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 8 (k)
15:30 Ungarn U17 (k) – Frankrig U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 10 (k)
15:30 Makedonien U17 (k) – Bosnien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 10 (k)
17:00 Hviderusland U17 (k) – Estland U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 8 (k)

Torsdag 27. september 2018 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Montenegro U17 – Sverige U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 1
18:00 Holland U17 – Liechtenstein U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 1

Lørdag 29. september 2018 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Hviderusland U17 (k) – Østrig U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 8 (k)
15:00 Estland U17 (k) – Slovenien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 8 (k)

Søndag 30. september 2018 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Botswana – Namibia Venskabskamp
15:00 Sverige U17 – Liechtenstein U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 1
15:00 Holland U17 – Montenegro U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 1
16:00 Rumænien U17 – Ungarn U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 9
16:00 Serbien U17 – Litauen U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 9

Mandag 1. oktober 2018 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:00 England U19 (k) – Malta U19 (k) EM Kvalifikation U19 1.Runde Gruppe 1 (k)
14:00 Rumænien U19 (k) – Portugal U19 (k) EM Kvalifikation U19 1.Runde Gruppe 11 (k)
14:30 Italien U19 (k) – Bulgarien U19 (k) EM Kvalifikation U19 1.Runde Gruppe 11 (k)
15:30 Kroatien U19 (k) – Slovakiet U19 (k) EM Kvalifikation U19 1.Runde Gruppe 1 (k)

Tirsdag 2. oktober 2018 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:00 Belgien U19 (k) – Armenien U19 (k) EM Kvalifikation U19 1.Runde Gruppe 12 (k)
11:30 Montenegro U19 (k) – Østrig U19 (k) EM Kvalifikation U19 1.Runde Gruppe 7 (k)
14:00 Færøerne U19 (k) – Ukraine U19 (k) EM Kvalifikation U19 1.Runde Gruppe 8 (k)
15:00 Norge U19 (k) – Georgien U19 (k) EM Kvalifikation U19 1.Runde Gruppe 4 (k)
15:00 Bosnien U19 (k) – Tjekkiet U19 (k) EM Kvalifikation U19 1.Runde Gruppe 4 (k)
15:00 Tyskland U19 (k) – Kosovo U19 (k) EM Kvalifikation U19 1.Runde Gruppe 9 (k)
15:00 Wales U19 (k) – Island U19 (k) EM Kvalifikation U19 1.Runde Gruppe 12 (k)
17:00 Irland U19 (k) – Litauen U19 (k) EM Kvalifikation U19 1.Runde Gruppe 8 (k)
18:30 Rusland U19 (k) – Letland U19 (k) EM Kvalifikation U19 1.Runde Gruppe 7 (k)
20:00 Estland U19 (k) – Nordirland U19 (k) EM Kvalifikation U19 1.Runde Gruppe 9 (k)
<  Forrige uge
25. september 2018 – 2. oktober 2018
Næste uge  >