LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
<  Forrige uge
20. juni 2019 – 27. juni 2019
Næste uge  >

Torsdag 20. juni 2019 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
02:00 Cuba – Martinique CONCACAF Gold Cup Gruppe A
02:30 Argentina – Paraguay Copa America Gruppe B
04:00 Mexico – Canada CONCACAF Gold Cup Gruppe A
18:00 Holland (k) – Canada (k) Kvinder, VM Gruppe E (k)
18:00 Cameroun (k) – New Zealand (k) Kvinder, VM Gruppe E (k)
18:30 Danmark U21 – Østrig U21 EM U21 Gruppe B
21:00 Tyskland U21 – Serbien U21 EM U21 Gruppe B
21:00 Thailand (k) – Chile (k) Kvinder, VM Gruppe F (k)
21:00 Sverige (k) – USA (k) Kvinder, VM Gruppe F (k)

Fredag 21. juni 2019 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Uruguay – Japan Copa America Gruppe C
01:00 Nicaragua – Haiti CONCACAF Gold Cup Gruppe B
03:00 Costa Rica – Bermuda CONCACAF Gold Cup Gruppe B
18:30 England U21 – Rumænien U21 EM U21 Gruppe C
21:00 Frankrig U21 – Kroatien U21 EM U21 Gruppe C
22:00 Egypten – Zimbabwe Africa Cup Of Nations Gruppe A

Lørdag 22. juni 2019 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Ecuador – Chile Copa America Gruppe C
01:00 El Salvador – Jamaica CONCACAF Gold Cup Gruppe C
03:00 Honduras – Curaçao CONCACAF Gold Cup Gruppe C
16:30 DR Congo – Uganda Africa Cup Of Nations Gruppe A
17:30 Tyskland (k) – 3ACD (k) VM 1/8 Finaler (k)
19:00 Nigeria – Burundi Africa Cup Of Nations Gruppe B
21:00 Belgien U21 – Italien U21 EM U21 Gruppe A
21:00 Spanien U21 – Polen U21 EM U21 Gruppe A
21:00 Bolivia – Venezuela Copa America Gruppe A
21:00 Peru – Brasilien Copa America Gruppe A
21:00 Norge (k) – 2C (k) VM 1/8 Finaler (k)
22:00 Guinea – Madagaskar Africa Cup Of Nations Gruppe B
23:30 Guyana – Panama CONCACAF Gold Cup Gruppe D

Søndag 23. juni 2019 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:30 USA – Trinidad og Tobago CONCACAF Gold Cup Gruppe D
16:30 Marokko – Namibia Africa Cup Of Nations Gruppe D
19:00 Senegal – Tanzania Africa Cup Of Nations Gruppe C
21:00 Danmark U21 – Serbien U21 EM U21 Gruppe B
21:00 Østrig U21 – Tyskland U21 EM U21 Gruppe B
21:00 Qatar – Argentina Copa America Gruppe B
21:00 Colombia – Paraguay Copa America Gruppe B
21:00 Frankrig (k) – 3CDE (k) VM 1/8 Finaler (k)
22:00 Algeriet – Kenya Africa Cup Of Nations Gruppe C

Mandag 24. juni 2019 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Canada – Cuba CONCACAF Gold Cup Gruppe A
02:00 Martinique – Mexico CONCACAF Gold Cup Gruppe A
16:30 Elfenbenskysten – Sydafrika Africa Cup Of Nations Gruppe D
18:00 Spanien (k) – 1F (k) VM 1/8 Finaler (k)
19:00 Tunesien – Angola Africa Cup Of Nations Gruppe ?
21:00 Kroatien U21 – England U21 EM U21 Gruppe C
21:00 Frankrig U21 – Rumænien U21 EM U21 Gruppe C
22:00 Mali – Mauretanien Africa Cup Of Nations Gruppe ?

Tirsdag 25. juni 2019 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:30 Bermuda – Nicaragua CONCACAF Gold Cup Gruppe B
01:00 Ecuador – Japan Copa America Gruppe C
01:00 Chile – Uruguay Copa America Gruppe C
02:30 Haiti – Costa Rica CONCACAF Gold Cup Gruppe B
19:00 Cameroun – Guinea-Bissau Africa Cup Of Nations Gruppe F
22:00 Ghana – Benin Africa Cup Of Nations Gruppe F

Onsdag 26. juni 2019 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
02:00 Jamaica – Curaçao CONCACAF Gold Cup Gruppe C
04:00 Honduras – El Salvador CONCACAF Gold Cup Gruppe C
16:30 Nigeria – Guinea Africa Cup Of Nations Gruppe B
19:00 Uganda – Zimbabwe Africa Cup Of Nations Gruppe A
22:00 Egypten – DR Congo Africa Cup Of Nations Gruppe A

Torsdag 27. juni 2019 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:30 Trinidad og Tobago – Guyana CONCACAF Gold Cup Gruppe D
02:30 Panama – USA CONCACAF Gold Cup Gruppe D
16:30 Madagaskar – Burundi Africa Cup Of Nations Gruppe B
18:00 1A – 2B/2C/1C EM U21 Semifinaler
19:00 Senegal – Algeriet Africa Cup Of Nations Gruppe C
20:45 1B – 2A/1C EM U21 Semifinaler
22:00 Kenya – Tanzania Africa Cup Of Nations Gruppe C
<  Forrige uge
20. juni 2019 – 27. juni 2019
Næste uge  >