Luk
<  Forrige uge
17. oktober 2019 – 24. oktober 2019
Næste uge  >

Torsdag 17. oktober 2019 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Italien U17 (k) – Nordirland U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 10 (k) 4 – 0
13:00 Østrig U17 – Malta U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 13 6 – 0
14:00 Aserbajdsjan U17 (k) – Slovenien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 5 (k)
17:30 Bulgarien U17 – Norge U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 13
18:30 Norge U17 (k) – Færøerne U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 5 (k)
18:30 Skotland U17 (k) – Montenegro U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 10 (k)

Fredag 18. oktober 2019 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Nigeria – Togo African Nations Kvalifikation
17:00 Guinea – Senegal African Nations Kvalifikation
17:00 Uganda – Burundi African Nations Kvalifikation
17:00 Mali – Mauretanien African Nations Kvalifikation
17:00 Lesotho – Zimbabwe African Nations Kvalifikation
17:00 Zambia – Eswatini African Nations Kvalifikation
17:00 Namibia – Madagaskar African Nations Kvalifikation
17:00 DR Congo – Centralafrikanske Republik African Nations Kvalifikation
17:00 Rwanda – Etiopien African Nations Kvalifikation
17:00 Libyen – Tunesien African Nations Kvalifikation
17:00 Marokko – Algeriet African Nations Kvalifikation
17:00 Cameroun – São Tomé og Príncipe African Nations Kvalifikation Aflyst
17:00 Burkina Faso – Ghana African Nations Kvalifikation
17:00 Elfenbenskysten – Niger African Nations Kvalifikation
17:00 Congo – Ækvatorialguinea African Nations Kvalifikation
17:00 Sudan – Tanzania African Nations Kvalifikation

Søndag 20. oktober 2019 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Finland U17 (k) – Estland U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 4 (k)
12:00 Tjekkiet U17 (k) – Georgien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 8 (k)
13:00 Østrig U17 – Bulgarien U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 13
13:30 Skotland U17 (k) – Italien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 10 (k)
13:30 Montenegro U17 (k) – Nordirland U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 10 (k)
14:00 Norge U17 (k) – Aserbajdsjan U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 5 (k)
17:00 Slovakiet U17 (k) – Østrig U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 4 (k)
17:00 Ukraine U17 (k) – Serbien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 8 (k)
17:30 Norge U17 – Malta U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 13
18:30 Slovenien U17 (k) – Færøerne U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 5 (k)

Mandag 21. oktober 2019 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:30 England U17 (k) – Kroatien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 1 (k)
15:30 Bosnien U17 (k) – Belgien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 1 (k)

Tirsdag 22. oktober 2019 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Island U17 – Kroatien U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 7
14:00 Cypern U17 – Slovakiet U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 5
14:00 Frankrig U17 – Gibraltar U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 5
16:00 Israel U17 (k) – Portugal U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 11 (k)
17:00 Holland U17 (k) – Letland U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 11 (k)
19:00 Skotland U17 – Armenien U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 7

Onsdag 23. oktober 2019 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:00 Tjekkiet U17 (k) – Ukraine U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 8 (k)
12:00 Østrig U17 (k) – Estland U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 4 (k)
14:00 Færøerne U17 (k) – Aserbajdsjan U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 5 (k)
14:00 Slovenien U17 (k) – Norge U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 5 (k)
14:00 Serbien U17 (k) – Georgien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 8 (k)
17:00 Finland U17 (k) – Slovakiet U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 4 (k)
17:00 Norge U17 – Østrig U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 13
17:00 Malta U17 – Bulgarien U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 13

Torsdag 24. oktober 2019 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:30 Belgien U17 (k) – Kroatien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 1 (k)
11:00 Serbien U17 – Letland U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 6
15:00 Hviderusland U17 – Ungarn U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 6
15:00 Rusland U17 – San Marino U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 10
15:30 England U17 (k) – Bosnien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 1 (k)
19:00 Nordirland U17 – Tyrkiet U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 2
19:00 Italien U17 – Luxembourg U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 2
19:00 Rumænien U17 – Schweiz U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 10
<  Forrige uge
17. oktober 2019 – 24. oktober 2019
Næste uge  >