LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
<  Forrige uge
20. april 2019 – 27. april 2019
Næste uge  >

Lørdag 20. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Nordmakedonien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 KF Shkendija – Makedonija GjP Prva Liga – Makedonien
16:00 FK Vardar Skopje – Renova Prva Liga – Makedonien
16:00 FC Academy Pandev – Belasica Prva Liga – Makedonien
16:00 Pobeda – Shkupi Prva Liga – Makedonien
16:00 FK Sileks – Rabotnicki Prva Liga – Makedonien
16:00 FK Pehchevo – Kozhuf Gevgjelija Vtora Liga Øst – Makedonien
16:00 Partizan Obrshani – Plachkovica Vtora Liga Øst – Makedonien
16:00 FK Vardar Negotino – FK Borec Vtora Liga Øst – Makedonien
16:00 FK Sasa – GFK Tikves Kavadarci Vtora Liga Øst – Makedonien
16:00 FK Bregalnica Stip – FK Detonit Junior Vtora Liga Øst – Makedonien
16:00 Pelister – FK Skopje Vtora Liga Vest – Makedonien
16:00 KF Gostivari – Vlazrimi 77 Vtora Liga Vest – Makedonien
16:00 Teteks – FK Labunishta Vtora Liga Vest – Makedonien
16:00 Goblen Junior – Korab Vtora Liga Vest – Makedonien

Onsdag 24. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Nordmakedonien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Makedonija GjP – FK Vardar Skopje Prva Liga – Makedonien
16:00 Belasica – KF Shkendija Prva Liga – Makedonien
16:00 Rabotnicki – Pobeda Prva Liga – Makedonien
16:00 Shkupi – FC Academy Pandev Prva Liga – Makedonien
16:00 Renova – FK Sileks Prva Liga – Makedonien

Lørdag 27. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Nordmakedonien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Plachkovica – FK Vardar Negotino Vtora Liga Øst – Makedonien
16:00 FK Borec – FK Sasa Vtora Liga Øst – Makedonien
16:00 GFK Tikves Kavadarci – FK Pehchevo Vtora Liga Øst – Makedonien
16:00 Kozhuf Gevgjelija – FK Bregalnica Stip Vtora Liga Øst – Makedonien
16:00 FK Detonit Junior – Partizan Obrshani Vtora Liga Øst – Makedonien
16:00 FK Labunishta – Pelister Vtora Liga Vest – Makedonien
16:00 FK Struga – Teteks Vtora Liga Vest – Makedonien
16:00 Korab – FC Genc Kalemler Vtora Liga Vest – Makedonien
16:00 Vlazrimi 77 – Goblen Junior Vtora Liga Vest – Makedonien
16:00 FK Skopje – KF Gostivari Vtora Liga Vest – Makedonien
<  Forrige uge
20. april 2019 – 27. april 2019
Næste uge  >