LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
15. oktober 2018 – 22. oktober 2018
Næste uge  >

Tirsdag 16. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 CD Tepatitlan de Morelos – Loros de Colima Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico

Onsdag 17. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
03:45 Mexico – Chile Venskabskamp

Fredag 19. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 CF America II – Sporting Canamy Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
17:00 Pumas UNAM II – Real Zamora Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
23:00 CD Nuevo Chimalhuacan – Constructores Gomez Palacio

Lrdag 20. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Tecos – Correcaminos de la UAT II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
02:00 U.A. Estado de Mxico – CA Zacatepec Ascenso MX Apertura – Mexico
02:30 U.A. de Chihuahua – CD Tepatitlan de Morelos Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
02:30 Reynosa F.C. – Murcielagos FC Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
03:00 Atletico de San Luis – Cafetaleros de Tapachula Ascenso MX Apertura – Mexico
03:00 Alacranes de Durango – Monarcas Morelia II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
03:00 Coras de Nayarit – Necaxa II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
03:00 Calor de San Pedro – Ciervos
03:00 Atletico Saltillo Soccer – Deportivo Cafessa
04:00 Atlas – Veracruz Liga MX Apertura – Mexico
04:00 Venados FC – Alebrijes Oaxaca Ascenso MX Apertura – Mexico
04:00 Jaibos Tampico Madero – Leones Negros Ascenso MX Apertura – Mexico
19:00 Toluca II – Cruz Azul Hidalgo Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
23:00 Mineros de Zacatecas – Dorados Ascenso MX Apertura – Mexico
23:00 Loros de Colima – Leones Negros II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
23:00 Tuxtla FC – Irapuato Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
23:00 Albinegros de Orizaba – Cocodrilos de Tabasco Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
23:00 Deportivo Gladiadores – Club Canoneros Marina
23:00 CD Cuautla – Dorados II

Sndag 21. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Queretaro FC – Cruz Azul Liga MX Apertura – Mexico
00:00 Pacific FC – Gavilanes FC Matamoros Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
00:00 Pioneros de Cancun – Yalmakan Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
00:00 Sahuayo – Celaya II
02:00 Pachuca – Santos Liga MX Apertura – Mexico
02:00 CF America – Tijuana Liga MX Apertura – Mexico
02:00 Celaya – Atlante Ascenso MX Apertura – Mexico
02:00 Inter Playa del Carmen – U.A. Zacatecas Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
02:00 Mineros de Fresnillo – FC Potosino
04:00 Necaxa – Leon Liga MX Apertura – Mexico
04:00 FC Juarez – Cimarrones de Sonora Ascenso MX Apertura – Mexico
04:06 Monterrey – Toluca Liga MX Apertura – Mexico
17:00 CD Guadalajara Chivas II – Cimarrones de Sonora II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
18:00 Mineros de Zacatecas II – Ocelotes de la UNACH
19:00 Lobos de la BUAP – CD Guadalajara Liga MX Apertura – Mexico
23:30 Pumas – Tigres Liga MX Apertura – Mexico

Mandag 22. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Monarcas Morelia – Puebla Liga MX Apertura – Mexico
<  Forrige uge
15. oktober 2018 – 22. oktober 2018
Næste uge  >