Luk
<  Forrige uge
29. september 2021 – 6. oktober 2021
Næste uge  >

Onsdag 29. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Necaxa – Tijuana Liga MX Apertura – Mexico 3 – 0
00:00 CD Tepatitlan de Morelos – Raya2 Expansion Liga De Expansion MX Apertura – Mexico 1 – 1
02:00 Mazatlan FC – FC Juarez Liga MX Apertura – Mexico LIVE 70': 3 – 0
02:05 Correcaminos de la UAT – Celaya Liga De Expansion MX Apertura – Mexico LIVE 68': 1 – 0
04:00 Atlas – Puebla Liga MX Apertura – Mexico
04:05 Pachuca – CF America Liga MX Apertura – Mexico

Torsdag 30. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Atletico de San Luis – Tigres Liga MX Apertura – Mexico
00:00 Alebrijes Oaxaca – Tapatio Liga De Expansion MX Apertura – Mexico
02:00 Columbus Crew – Cruz Azul Campeones Cup
02:05 Cancun FC – Jaibos Tampico Madero Liga De Expansion MX Apertura – Mexico
04:05 Mineros de Zacatecas – Dorados Liga De Expansion MX Apertura – Mexico
04:15 Queretaro FC – CD Guadalajara Liga MX Apertura – Mexico

Fredag 1. oktober 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
02:00 Leones Negros – Atletico Morelia Liga De Expansion MX Apertura – Mexico
04:06 Cimarrones de Sonora – Pumas Tabasco Liga De Expansion MX Apertura – Mexico
23:00 Inter Playa del Carmen – Lobos ULMX Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
23:00 Alebrijes Oaxaca II – Huracanes Izcalli Liga Premier - Serie B Apertura – Mexico

Lørdag 2. oktober 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Atlante – Venados FC Liga De Expansion MX Apertura – Mexico
02:00 Puebla – Pachuca Liga MX Apertura – Mexico
03:00 Alacranes de Durango – Tritones Vallarta Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
04:00 FC Juarez – Monterrey Liga MX Apertura – Mexico
17:00 Cimarrones de Sonora II – Atletico Saltillo Soccer Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
18:00 Leones Negros II – Tecos Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
19:00 Pumas UNAM (k) – CD Guadalajara Chivas (k) Liga MX Femenil Apertura (k) – Mexico
19:00 Club Canoneros Marina – Leviatan Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
23:00 Correcaminos de la UAT II – Colima FC Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
23:00 U.A. Zacatecas – Catedraticos Elite Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
23:00 Deportivo Dongu FC – Sporting Canamy Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
23:00 Cafetaleros de Chiapas II – CD Zap Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
23:00 Escorpiones – Inter de Queretaro Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
23:00 Lobos Huerta – Guerreros de Xico Liga Premier - Serie B Apertura – Mexico
23:00 Ciervos – Calor de San Pedro Liga Premier - Serie B Apertura – Mexico

Søndag 3. oktober 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Leon – Atletico de San Luis Liga MX Apertura – Mexico
00:00 Mineros de Fresnillo – Gavilanes FC Matamoros Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
02:00 Pachuca (k) – Toluca (k) Liga MX Femenil Apertura (k) – Mexico
02:06 Santos – Mazatlan FC Liga MX Apertura – Mexico
04:00 CD Guadalajara – Atlas Liga MX Apertura – Mexico
04:00 CF America – Pumas Liga MX Apertura – Mexico
19:00 Toluca – Queretaro FC Liga MX Apertura – Mexico
19:00 Puebla (k) – Tigres (k) Liga MX Femenil Apertura (k) – Mexico
23:00 Reboceros de la Piedad – Yalmakan Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
23:00 CD Cuautla – Aguacateros CDU Liga Premier - Serie B Apertura – Mexico

Mandag 4. oktober 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Atletico de San Luis (k) – Mazatlan FC (k) Liga MX Femenil Apertura (k) – Mexico
02:00 Tigres – Necaxa Liga MX Apertura – Mexico
04:06 Tijuana – Cruz Azul Liga MX Apertura – Mexico

Tirsdag 5. oktober 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Necaxa (k) – Queretaro (k) Liga MX Femenil Apertura (k) – Mexico
02:00 Monterrey (k) – Club Leon (k) Liga MX Femenil Apertura (k) – Mexico
02:00 CF America (k) – Cruz Azul (k) Liga MX Femenil Apertura (k) – Mexico
03:30 Deportivo Tepic JAP – Mazorqueros FC Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
04:00 Club Tijuana (k) – Atlas (k) Liga MX Femenil Apertura (k) – Mexico
04:00 FC Juarez (k) – Santos Laguna (k) Liga MX Femenil Apertura (k) – Mexico

Onsdag 6. oktober 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
02:05 Venados FC – Alebrijes Oaxaca Liga De Expansion MX Apertura – Mexico
04:05 Raya2 Expansion – Tlaxcala F.C. Liga De Expansion MX Apertura – Mexico
<  Forrige uge
29. september 2021 – 6. oktober 2021
Næste uge  >