LeoVegas.dk bold.dk Bethard Casino24
<  Forrige uge
17. februar 2019 – 24. februar 2019
Næste uge  >

Søndag 17. februar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Cruz Azul – Santos Liga MX Clausura – Mexico 1 – 2
00:00 Alebrijes Oaxaca – CA Zacatepec Ascenso MX Clausura – Mexico 1 – 0
00:00 Inter Playa del Carmen – Cocodrilos de Tabasco Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico 0 – 0
00:00 Sahuayo – Ciervos 1 – 3
02:00 Leon – Toluca Liga MX Clausura – Mexico 3 – 0
02:00 Tigres – Necaxa Liga MX Clausura – Mexico 3 – 2
02:00 Venados FC – U.A. Estado de México Ascenso MX Clausura – Mexico 1 – 0
02:00 Irapuato – Real Zamora Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico 3 – 0
02:00 Mineros de Fresnillo – Mineros de Zacatecas II 1 – 1
04:00 Dorados – Atlante Ascenso MX Clausura – Mexico 3 – 6
04:05 CD Guadalajara – Atlas Liga MX Clausura – Mexico 3 – 0
19:00 Pumas – CF America Liga MX Clausura – Mexico 1 – 0
19:00 Leones Negros – Cafetaleros de Tapachula Ascenso MX Clausura – Mexico 4 – 2
19:00 Celaya II – Deportivo Cafessa
23:00 Lobos de la BUAP – Queretaro FC Liga MX Clausura – Mexico

Mandag 18. februar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Jaibos Tampico Madero – Cimarrones de Sonora Ascenso MX Clausura – Mexico

Tirsdag 19. februar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Correcaminos de la UAT II – Leones Negros II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico

Onsdag 20. februar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
02:00 Necaxa – Atletico de San Luis Copa MX Clausura Gruppe 4 – Mexico
02:00 Correcaminos de la UAT – Monarcas Morelia Copa MX Clausura Gruppe 6 – Mexico
02:00 Deportivo Saprissa – Tigres CONCACAF Champions League
04:00 Cruz Azul – Alebrijes Oaxaca Copa MX Clausura Gruppe 5 – Mexico
04:00 Veracruz – Mineros de Zacatecas Copa MX Clausura Gruppe 7 – Mexico
04:06 Tijuana – Pachuca Copa MX Clausura Gruppe 1 – Mexico

Torsdag 21. februar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
02:00 FC Juarez – Puebla Copa MX Clausura Gruppe 2 – Mexico
02:00 Cafetaleros de Tapachula – CD Guadalajara Copa MX Clausura Gruppe 8 – Mexico
02:00 CD Marathon – Santos CONCACAF Champions League
04:00 Dorados – Queretaro FC Copa MX Clausura Gruppe 3 – Mexico
04:00 Pumas – Leones Negros Copa MX Clausura Gruppe 9 – Mexico
04:00 Alianza FC – Monterrey CONCACAF Champions League

Fredag 22. februar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
02:00 Sporting Kansas City – Toluca CONCACAF Champions League
19:00 Deportivo Cafessa – FC Potosino
22:00 Cruz Azul Hidalgo – Pumas UNAM II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
22:00 Ciervos – Atletico Saltillo Soccer

Lørdag 23. februar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Ocelotes de la UNACH – Calor de San Pedro
02:00 Atlante – Mineros de Zacatecas Ascenso MX Clausura – Mexico
02:30 Reynosa F.C. – CD Guadalajara Chivas II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
03:08 Correcaminos de la UAT – Jaibos Tampico Madero Ascenso MX Clausura – Mexico
03:20 Murcielagos FC – Coras de Nayarit Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
04:00 Veracruz – Cruz Azul Liga MX Clausura – Mexico
04:00 Atlas – Tigres Liga MX Clausura – Mexico
04:30 Cimarrones de Sonora – Venados FC Ascenso MX Clausura – Mexico
17:00 Dorados II – CD Nuevo Chimalhuacan
18:00 Cimarrones de Sonora II – U.A. de Chihuahua Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
18:00 Coyotes de Tlaxcala – Pioneros de Cancun Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
19:00 Monarcas Morelia II – Correcaminos de la UAT II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
22:00 Real Zamora – Inter Playa del Carmen Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
22:00 Deportivo Gladiadores – Mineros de Zacatecas II
22:00 Constructores Gomez Palacio – Sahuayo
22:00 Club Canoneros Marina – CD Cuautla
22:30 U.A. Zacatecas – Tuxtla FC Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
23:00 CD Tepatitlan de Morelos – Alacranes de Durango Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
23:00 Gavilanes FC Matamoros – Tecos Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
23:00 Sporting Canamy – Irapuato Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
23:00 Yalmakan – Albinegros de Orizaba Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico

Søndag 24. februar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Queretaro FC – Monarcas Morelia Liga MX Clausura – Mexico
02:00 Monterrey – Puebla Liga MX Clausura – Mexico
02:00 CF America – Lobos de la BUAP Liga MX Clausura – Mexico
02:00 Alebrijes Oaxaca – Leones Negros Ascenso MX Clausura – Mexico
03:00 Reboceros de la Piedad – Toluca II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
04:00 Pachuca – CD Guadalajara Liga MX Clausura – Mexico
04:00 Necaxa – Tijuana Liga MX Clausura – Mexico
04:00 Cafetaleros de Tapachula – Dorados Ascenso MX Clausura – Mexico
18:00 Necaxa II – Loros de Colima Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
19:00 Pumas – Leon Liga MX Clausura – Mexico
19:00 U.A. Estado de México – Atletico de San Luis Ascenso MX Clausura – Mexico
19:00 Leones Negros II – Pacific FC Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
19:00 Celaya II – Mineros de Fresnillo
<  Forrige uge
17. februar 2019 – 24. februar 2019
Næste uge  >