Luk
<  Forrige uge
23. september 2021 – 30. september 2021
Næste uge  >

Torsdag 23. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:45 Cambuur – Heracles Æresdivisionen – Niederlande
21:00 Twente – AZ Alkmaar Æresdivisionen – Niederlande

Fredag 24. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 VVV-Venlo – Helmond Sport Eerste Divisie – Niederlande
20:00 Telstar – Jong AZ Alkmaar Eerste Divisie – Niederlande
20:00 TOP Oss – FC Volendam Eerste Divisie – Niederlande
20:00 De Graafschap – Jong FC Utrecht Eerste Divisie – Niederlande
20:00 Excelsior – Jong PSV Eerste Divisie – Niederlande
20:00 FC Emmen – FC Den Bosch Eerste Divisie – Niederlande
20:00 FC Eindhoven – Breda Eerste Divisie – Niederlande
20:00 Almere City FC – Dordrecht Eerste Divisie – Niederlande
20:00 ADO Den Haag – Roda Eerste Divisie – Niederlande

Lørdag 25. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:30 GVVV Veenendaal – Jong Sparta Rotterdam Tweede Divisie – Niederlande
14:30 SVV Scheveningen – Excelsior Maassluis Tweede Divisie – Niederlande
15:00 Rijnsburgse Boys – Spakenburg Tweede Divisie – Niederlande
15:00 Quick Boys – Noordwijk Tweede Divisie – Niederlande
15:00 Kozakken Boys – HHC Tweede Divisie – Niederlande
15:00 Jong FC Volendam – Katwijk Tweede Divisie – Niederlande
15:00 IJsselmeervogels – AFC Tweede Divisie – Niederlande
16:30 Willem II – PSV Eindhoven Æresdivisionen – Niederlande
18:00 De Treffers – ASWH Tweede Divisie – Niederlande
18:45 Ajax – Groningen Æresdivisionen – Niederlande
18:45 Vitesse – Fortuna Sittard Æresdivisionen – Niederlande
21:00 Feyenoord – Nijmegen Æresdivisionen – Niederlande
21:00 Utrecht – Zwolle Æresdivisionen – Niederlande

Søndag 26. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:15 Sparta Rotterdam – Cambuur Æresdivisionen – Niederlande
14:30 AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles Æresdivisionen – Niederlande
14:30 Heerenveen – Twente Æresdivisionen – Niederlande
14:30 TEC – Koninklijke HFC Tweede Divisie – Niederlande
16:45 Heracles – RKC Waalwijk Æresdivisionen – Niederlande

Mandag 27. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 Jong Ajax – MVV Maastricht Eerste Divisie – Niederlande

Tirsdag 28. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:30 Ajax U19 – Besiktas U19 UEFA Youth League Gruppe C
18:45 Ajax – Besiktas Champions League Gruppe C

Onsdag 29. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 FK Qabala U19 – AZ Alkmaar U19 UEFA Youth League Domestic Champions Path
19:00 Holland U17 (k) – Skotland U17 (k) EURO U17 Runde 1 League A Gruppe 2 (k)

Torsdag 30. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:45 AZ Alkmaar – Jablonec Europa Conference League Gruppe D
18:45 Sturm Graz – PSV Eindhoven Europa League Gruppe B
21:00 Feyenoord – Slavia Prag Europa Conference League Gruppe E
21:00 Vitesse – Rennes Europa Conference League Gruppe G
<  Forrige uge
23. september 2021 – 30. september 2021
Næste uge  >