LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
17. november 2018 – 24. november 2018
Næste uge  >

Lrdag 17. november 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Nordirland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Institute – Linfield Premiership – Nordirland
15:00 PSNI FC – Ballinamallard United Championship – Nordirland
15:00 Knockbreda – Ballyclare Comrades Championship – Nordirland
15:00 Harland & Wolff Welders F.C. – Loughgall Championship – Nordirland
15:00 Dundela – Portadown Championship – Nordirland Udsat
16:00 Warrenpoint Town – Dungannon Swifts Premiership – Nordirland
16:00 Newry City AFC – Ards Premiership – Nordirland
16:00 Crusaders – Glenavon Premiership – Nordirland
16:00 Coleraine – Glentoran Premiership – Nordirland
16:00 Ballymena United – Cliftonville Premiership – Nordirland
16:00 Dergview FC – Carrick Rangers Championship – Nordirland
16:00 Larne – Limavady Championship – Nordirland
20:00 Serbien U19 – Nordirland U19 EM U19 Kvalifikation Gruppe 9

Sndag 18. november 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Nordirland

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Nordirland – strig UEFA Nations League B Gruppe 3

Tirsdag 20. november 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Nordirland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Kasakhstan U19 – Nordirland U19 EM U19 Kvalifikation Gruppe 9
20:45 Glenavon – Cliftonville Premiership – Nordirland Udsat
20:45 Dungannon Swifts – Coleraine Premiership – Nordirland Udsat
20:45 Ballymena United – Glentoran Premiership – Nordirland
20:45 Cliftonville – Dungannon Swifts
21:00 Limavady – Harland & Wolff Welders F.C. Championship – Nordirland

Fredag 23. november 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Nordirland

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:00 Newry City AFC – Ballymena United Premiership – Nordirland

Lrdag 24. november 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Nordirland

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Loughgall – Dergview FC Championship – Nordirland
16:00 Warrenpoint Town – Coleraine Premiership – Nordirland
16:00 Linfield – Cliftonville Premiership – Nordirland
16:00 Glenavon – Ards Premiership – Nordirland
16:00 Dungannon Swifts – Glentoran Premiership – Nordirland
16:00 Crusaders – Institute Premiership – Nordirland
16:00 Ballyclare Comrades – Harland & Wolff Welders F.C. Championship – Nordirland
16:00 Ballinamallard United – Dundela Championship – Nordirland
16:00 Carrick Rangers – Knockbreda Championship – Nordirland
16:00 Larne – PSNI FC Championship – Nordirland
16:00 Limavady – Portadown Championship – Nordirland
<  Forrige uge
17. november 2018 – 24. november 2018
Næste uge  >