LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
23. oktober 2018 – 29. oktober 2018
Næste uge  >

Tirsdag 23. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Norge

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Aalesund – Viking 1. Division – Norge

Onsdag 24. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Norge

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Molde U19 – Chelsea U19 UEFA Youth League Domestic Champions Playoff

Torsdag 25. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Norge

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Rusland U17 (k) – Norge U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 2 (k)
18:55 Salzburg – Rosenborg Europa League Gruppe B
21:00 Sarpsborg 08 – Malm FF Europa League Gruppe I

Lrdag 27. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Norge

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Herd – Spjelkavik 3. Division Avdeling 1 – Norge
12:00 Lokomotiv Oslo FK – Ullern 3. Division Avdeling 1 – Norge
12:00 Rilindja – KFUM 2 3. Division Avdeling 1 – Norge
12:00 Follo – Drbak/Frogn 3. Division Avdeling 1 – Norge
12:00 Ready – Oppsal 3. Division Avdeling 1 – Norge
12:00 Hdd 2 – Kristiansund BK 2 3. Division Avdeling 1 – Norge
12:00 Molde 2 – Trff 3. Division Avdeling 1 – Norge
12:00 Bjrnevatn – Eidsvold TF 3. Division Avdeling 2 – Norge
12:00 Gjellersen – Skedsmo 3. Division Avdeling 2 – Norge
12:00 stsiden – Valdres FK 3. Division Avdeling 2 – Norge
12:00 Vestfossen – Kvik Halden 3. Division Avdeling 2 – Norge
12:00 Skjetten – Strmsgodset 2 3. Division Avdeling 2 – Norge
12:00 Lillestrm 2 – Krkery 3. Division Avdeling 2 – Norge
12:00 Lrenskog – Selbak 3. Division Avdeling 2 – Norge
12:00 Egersund 2 – Sola 3. Division Avdeling 3 – Norge
12:00 Pors Grenland – Vindbjart 3. Division Avdeling 3 – Norge
12:00 FK Tnsberg – ssiden 3. Division Avdeling 3 – Norge
12:00 Donn – Start 2 3. Division Avdeling 3 – Norge
12:00 Sandefjord 2 – Staal Jrpeland 3. Division Avdeling 3 – Norge
12:00 rn-Horten – Madla 3. Division Avdeling 3 – Norge
12:00 Urdd FK – Halsen 3. Division Avdeling 3 – Norge
12:00 Sotra Sportsklubb – FK Fyllingsdalen 3. Division Avdeling 4 – Norge
12:00 Brodd – Stord 3. Division Avdeling 4 – Norge
12:00 Tertnes – ystese 3. Division Avdeling 4 – Norge
12:00 Brann 2 – Varegg 3. Division Avdeling 4 – Norge
12:00 Vardeneset – Viking 2 3. Division Avdeling 4 – Norge
12:00 Fana – Sogndal 2 3. Division Avdeling 4 – Norge
12:00 Lysekloster – Frde 3. Division Avdeling 4 – Norge
12:00 Ottestad – Tynset 3. Division Avdeling 5 – Norge
12:00 Gjvik-Lyn – Brumunddal 3. Division Avdeling 5 – Norge
12:00 Rosenborg 2 – Lten 3. Division Avdeling 5 – Norge
12:00 Melhus – Bysen 3. Division Avdeling 5 – Norge
12:00 Kolstad – Levanger 2 3. Division Avdeling 5 – Norge
12:00 Tillerbyen – Steinkjer 3. Division Avdeling 5 – Norge
12:00 Orkla – Verdal 3. Division Avdeling 5 – Norge
12:00 Junkeren – IL Stlkameratene 3. Division Avdeling 6 – Norge
12:00 Finnsnes – Skarp 3. Division Avdeling 6 – Norge
12:00 Korsvoll – Skjervy 3. Division Avdeling 6 – Norge
12:00 Lyn – Harstad 3. Division Avdeling 6 – Norge
12:00 Sortland IL – Melbo 3. Division Avdeling 6 – Norge
12:00 Grei – Flya 3. Division Avdeling 6 – Norge
12:00 Senja – Frigg 3. Division Avdeling 6 – Norge
13:00 Vlerenga (k) – Arna-Bjrnar (k) Toppserien (k) – Norge
13:00 Stabk (k) – Kolbotn (k) Toppserien (k) – Norge
13:00 Sandviken (k) – LSK Kvinner (k) Toppserien (k) – Norge
13:00 Ra (k) – Trondheims-rn (k) Toppserien (k) – Norge
13:00 Klepp (k) – Avaldsnes (k) Toppserien (k) – Norge
13:00 Grand Bod (k) – Lyn Fotball (k) Toppserien (k) – Norge
13:00 Medkila (k) – vrevoll Hosle (k) 1. Division (k) – Norge
13:00 Kaupanger (k) – Urdd (k) 1. Division (k) – Norge
13:00 Amazon Grimstad (k) – Flya (k) 1. Division (k) – Norge
13:00 Grei Kvinner Elite (k) – Fart (k) 1. Division (k) – Norge
13:00 Nanset (k) – sane (k) 1. Division (k) – Norge
13:00 Bossekop (k) – Bysen (k) 1. Division (k) – Norge
13:00 Fram Larvik – Elverum 2. Divisjon Avd. 1 – Norge
13:00 Brum – Raufoss 2. Divisjon Avd. 1 – Norge
13:00 Odds Ballklubb 2 – NIL-Trysil 2. Divisjon Avd. 1 – Norge
13:00 Hnefoss – Stabk 2 2. Divisjon Avd. 1 – Norge
13:00 Fredrikstad – Alta 2. Divisjon Avd. 1 – Norge
13:00 Moss – Asker 2. Divisjon Avd. 1 – Norge
13:00 Mjlner – Grorud 2. Divisjon Avd. 1 – Norge
13:00 Flekkery – Skeid 2. Divisjon Avd. 2 – Norge
13:00 Bryne – Vlerenga 2 2. Divisjon Avd. 2 – Norge
13:00 Kjelss – Arendal 2. Divisjon Avd. 2 – Norge
13:00 Nardo – Hdd 2. Divisjon Avd. 2 – Norge
13:00 Stjrdals Blink – Brattvg 2. Divisjon Avd. 2 – Norge
13:00 Vard Haugesund – Vidar 2. Divisjon Avd. 2 – Norge
13:00 KFUM – Egersund 2. Divisjon Avd. 2 – Norge
18:00 Strmsgodset – Vlerenga Eliteserien – Norge

Sndag 28. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Norge

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Jerv – Kongsvinger 1. Division – Norge
13:00 Strmmen – Sandnes 1. Division – Norge
14:00 Nest Sotra – Tromsdalen 1. Division – Norge
14:00 Flor – sane 1. Division – Norge
15:00 Viking – Ull/Kisa 1. Division – Norge
18:00 Sarpsborg 08 – Haugesund Eliteserien – Norge
18:00 Ranheim – Lillestrm Eliteserien – Norge
18:00 Odd Ballklubb – Troms Eliteserien – Norge
18:00 Kristiansund BK – Sandefjord Eliteserien – Norge
18:00 Bod/Glimt – Stabk Eliteserien – Norge
18:00 Levanger – Notodden 1. Division – Norge
18:00 Sogndal – Aalesund 1. Division – Norge
20:00 Brann – Rosenborg Eliteserien – Norge

Mandag 29. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Norge

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Start – Molde Eliteserien – Norge
<  Forrige uge
23. oktober 2018 – 29. oktober 2018
Næste uge  >