Luk

Luk
<  Forrige uge
24. maj 2022 – 31. maj 2022
Næste uge  >

Tirsdag 24. maj 2022 - Kampprogram for fodboldkampe i Norge

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:30 Tiller IL – Byåsen 3. Division Avdeling 5 – Norge 3 – 2
21:00 Strindheim – Melhus 3. Division Avdeling 5 – Norge 2 – 1

Onsdag 25. maj 2022 - Kampprogram for fodboldkampe i Norge

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Aalesund – Jerv Eliteserien – Norge
18:00 Bodø/Glimt – Strømsgodset Eliteserien – Norge
18:00 Kristiansund BK – Tromsø Eliteserien – Norge Udsat
18:00 Odds Ballklubb – Sandefjord Eliteserien – Norge
18:00 Viking – HamKam Eliteserien – Norge
18:00 Lyn Fotball (k) – Avaldsnes (k) Toppserien (k) – Norge
18:00 Arna-Bjørnar (k) – Kolbotn (k) Toppserien (k) – Norge
18:00 Rosenborg BK (k) – LSK Kvinner (k) Toppserien (k) – Norge
18:00 Brann (k) – Røa (k) Toppserien (k) – Norge
18:00 Stabæk (k) – Vålerenga (k) Toppserien (k) – Norge
18:00 Grand Bodø (k) – Tromsø (k) Pokal (k) – Norge
19:00 Amazon Grimstad (k) – Sandefjord (k) Pokal (k) – Norge
19:00 Molde (k) – Fortuna Aalesund (k) Pokal (k) – Norge
19:15 Porsanger (k) – Medkila (k) Pokal (k) – Norge
20:00 Lillestrøm – Vålerenga Eliteserien – Norge

Torsdag 26. maj 2022 - Kampprogram for fodboldkampe i Norge

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Urædd FK – Vindbjart 3. Division Avdeling 4 – Norge
16:00 Lillestrøm 2 – Harstad 3. Division Avdeling 6 – Norge
17:00 Skeid – Sandnes 1. Division – Norge
17:00 Vålerenga 2 – Tromsdalen 2. Divisjon Avd. 2 – Norge
18:00 Rosenborg – Haugesund Eliteserien – Norge
18:00 Bryne – Stabæk 1. Division – Norge
18:00 Fredrikstad – KFUM 1. Division – Norge
18:00 Kongsvinger – Brann 1. Division – Norge
18:00 Mjøndalen – Ranheim 1. Division – Norge
18:00 Start – Raufoss 1. Division – Norge
18:00 Stjørdals Blink – Sogndal 1. Division – Norge
18:00 Åsane – Grorud 1. Division – Norge
20:00 Sarpsborg 08 – Molde Eliteserien – Norge

Lørdag 28. maj 2022 - Kampprogram for fodboldkampe i Norge

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:30 FK Fyllingsdalen – Lokomotiv Oslo FK 3. Division Avdeling 1 – Norge
13:00 Medkila (k) – Grand Bodø (k) 1. Division (k) – Norge
13:00 Oeygarden FK – Ørn-Horten 2. Divisjon Avd. 1 – Norge
13:00 Sotra Sportsklubb – Egersund 2. Divisjon Avd. 1 – Norge
13:00 Hødd – Alta 2. Divisjon Avd. 2 – Norge
13:00 Førde – Raufoss 2 3. Division Avdeling 2 – Norge
13:00 Funnefoss/Vormsund – Senja 3. Division Avdeling 6 – Norge
14:00 Kvik Halden – Staal Jørpeland 2. Divisjon Avd. 1 – Norge
14:00 IL Frøya – Oppsal 3. Division Avdeling 1 – Norge
14:00 Os – Sandviken 3. Division Avdeling 1 – Norge
14:00 Stord – Vidar 3. Division Avdeling 3 – Norge
14:00 Sarpsborg 08 2 – Pors Grenland 3. Division Avdeling 4 – Norge
14:00 Follo – Eik-Tönsberg 3. Division Avdeling 4 – Norge
15:00 Tromsø (k) – Øvrevoll Hosle (k) 1. Division (k) – Norge
15:00 Ullern – Arendal 2. Divisjon Avd. 1 – Norge
15:00 Eidsvold TF – Levanger 2. Divisjon Avd. 2 – Norge
15:00 Sola – Djerv 1919 3. Division Avdeling 3 – Norge
15:00 Brann 2 – Brodd 3. Division Avdeling 3 – Norge
15:00 Bjarg – Bremnes 3. Division Avdeling 3 – Norge
15:00 Halsen – Express 3. Division Avdeling 4 – Norge
15:00 Fredrikstad 2 – Randesund 3. Division Avdeling 4 – Norge
15:00 Mjøndalen 2 – Bossekop 3. Division Avdeling 6 – Norge
16:00 HamKam – Odds Ballklubb Eliteserien – Norge
16:00 Vålerenga (k) – Rosenborg BK (k) Toppserien (k) – Norge
16:00 Notodden – Flekkerøy 2. Divisjon Avd. 1 – Norge
16:00 Moss – Strømmen 2. Divisjon Avd. 1 – Norge
16:00 Kjelsås – Gjøvik-Lyn 2. Divisjon Avd. 2 – Norge
16:00 Ull/Kisa – Bærum 2. Divisjon Avd. 2 – Norge
16:00 Stabæk 2 – Lyn 3. Division Avdeling 1 – Norge
16:00 Lillehammer FK – Hønefoss 3. Division Avdeling 2 – Norge
16:00 Toten – Elverum 3. Division Avdeling 2 – Norge
16:00 Florø – Volda 3. Division Avdeling 2 – Norge
16:00 Melhus – Kolstad 3. Division Avdeling 5 – Norge
17:00 Grei – Nordstrand 3. Division Avdeling 1 – Norge
18:00 Strømsgodset – Viking Eliteserien – Norge

Søndag 29. maj 2022 - Kampprogram for fodboldkampe i Norge

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Klepp (k) – KIL/Hemne (k) 1. Division (k) – Norge
13:00 Frigg – Brattvåg 2. Divisjon Avd. 2 – Norge
14:00 Asker – Træff 2. Divisjon Avd. 2 – Norge
14:00 Brumunddal – Hødd 2 3. Division Avdeling 2 – Norge
14:00 Trygg/Lade – Nardo 3. Division Avdeling 5 – Norge
14:00 Strømsgodset 2 – Lørenskog 3. Division Avdeling 6 – Norge
15:00 Avaldsnes (k) – Brann (k) Toppserien (k) – Norge
15:00 Kolbotn (k) – Lyn Fotball (k) Toppserien (k) – Norge
15:00 LSK Kvinner (k) – Stabæk (k) Toppserien (k) – Norge
15:00 Røa (k) – Arna-Bjørnar (k) Toppserien (k) – Norge
15:00 Bryne – Start 1. Division – Norge
15:00 Ranheim – Fredrikstad 1. Division – Norge
15:00 Sogndal – Sandnes 1. Division – Norge
15:00 Fortuna Aalesund (k) – Amazon Grimstad (k) 1. Division (k) – Norge
15:00 Kongsvinger 2 – Aalesund 2 3. Division Avdeling 2 – Norge
15:00 Mandalskameratene – Fram Larvik 3. Division Avdeling 4 – Norge
15:00 Rana FK – Steinkjer 3. Division Avdeling 5 – Norge
15:00 Fløya – Skjetten 3. Division Avdeling 6 – Norge
16:00 Åsane (k) – Hønefoss (k) 1. Division (k) – Norge
16:00 Viking 2 – Lysekloster 3. Division Avdeling 3 – Norge
16:00 Innstranden – Strindheim 3. Division Avdeling 5 – Norge
17:00 Byåsen – Junkeren 3. Division Avdeling 5 – Norge
17:00 Orkla – Bodø/Glimt 2 3. Division Avdeling 5 – Norge
17:30 Gjelleråsen – Skjervøy 3. Division Avdeling 6 – Norge
18:00 Haugesund – Aalesund Eliteserien – Norge
18:00 Jerv – Sarpsborg 08 Eliteserien – Norge
18:00 Sandefjord – Kristiansund BK Eliteserien – Norge
18:00 Tromsø – Lillestrøm Eliteserien – Norge
18:00 Molde – Bodø/Glimt Eliteserien – Norge
20:00 Vålerenga – Rosenborg Eliteserien – Norge

Mandag 30. maj 2022 - Kampprogram for fodboldkampe i Norge

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Vard Haugesund – Odds Ballklubb 2 2. Divisjon Avd. 1 – Norge
18:00 Brann – Mjøndalen 1. Division – Norge
18:00 Grorud – Stjørdals Blink 1. Division – Norge
18:00 KFUM – Skeid 1. Division – Norge
18:00 Raufoss – Åsane 1. Division – Norge
18:00 Stabæk – Kongsvinger 1. Division – Norge
18:00 Fana – Sandnes 2 3. Division Avdeling 3 – Norge
18:00 Sprint Jeløy – Start 2 3. Division Avdeling 4 – Norge
18:30 Spjelkavik – Molde 2 3. Division Avdeling 2 – Norge
19:00 Åkra – Haugesund 2 3. Division Avdeling 3 – Norge
19:00 Rosenborg 2 – Tiller IL 3. Division Avdeling 5 – Norge
19:00 Mjølner – Tromsø 2 3. Division Avdeling 6 – Norge

Tirsdag 31. maj 2022 - Kampprogram for fodboldkampe i Norge

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Vidar – Brann 2 3. Division Avdeling 3 – Norge
19:00 Grorud 2 – Ready 3. Division Avdeling 1 – Norge
19:00 Kjelsås 2 – Skeid 2 3. Division Avdeling 1 – Norge
<  Forrige uge
24. maj 2022 – 31. maj 2022
Næste uge  >