LeoVegas.dk ready? betfair Gratis Chance Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
19. august 2018 – 26. august 2018
Næste uge  >

Søndag 19. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Paraguay

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Guarani – Sol de America Clausura – Paraguay 2 – 1
16:00 Guairena – Sportivo Trinidense Division Intermedia – Paraguay
16:00 Resistencia – Fulgencio Yegros Division Intermedia – Paraguay
21:00 Deportivo Liberacion – Deportivo Caaguazu Division Intermedia – Paraguay
21:30 Cerro Porteno – Olimpia Clausura – Paraguay

Mandag 20. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Paraguay

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:30 Luqueno – Deportivo Santani Clausura – Paraguay
23:00 Deportivo Capiata – General Diaz Clausura – Paraguay

Tirsdag 21. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Paraguay

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:10 Libertad – Nacional Clausura – Paraguay

Lørdag 25. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Paraguay

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Sportivo San Lorenzo – Club Martin Ledesma Division Intermedia – Paraguay
21:00 Sportivo Trinidense – Resistencia Division Intermedia – Paraguay
21:00 Ovetense – RI 3 Corrales Division Intermedia – Paraguay

Søndag 26. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Paraguay

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:00 Fulgencio Yegros – Rubio Nu Division Intermedia – Paraguay
21:00 Deportivo Caaguazu – Guairena Division Intermedia – Paraguay
21:00 Club River Plate Asunción – Sportivo Iteno Division Intermedia – Paraguay
21:00 Fernando de la Mora – 2 de Mayo Division Intermedia – Paraguay
21:00 General Caballero – Deportivo Liberacion Division Intermedia – Paraguay
22:00 3 de Febrero – Guarani Clausura – Paraguay
22:00 General Diaz – Cerro Porteno Clausura – Paraguay
22:00 Deportivo Santani – Deportivo Capiata Clausura – Paraguay
22:00 Nacional – Luqueno Clausura – Paraguay
22:00 Olimpia – Independiente CG Clausura – Paraguay
22:00 Sol de America – Libertad Clausura – Paraguay
<  Forrige uge
19. august 2018 – 26. august 2018
Næste uge  >