Luk
<  Forrige uge
21. september 2021 – 28. september 2021
Næste uge  >

Tirsdag 21. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Peru

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Cienciano – CD UT Cajamarca Liga 1 - Fase 2 – Peru
22:00 Ecuador (k) – Peru (k) Venskabskampe (k)
22:30 Ayacucho FC – Alianza Atletico Liga 1 - Fase 2 – Peru
22:30 Santos – Los Chankas Liga 2 - Fase 2 – Peru

Onsdag 22. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Peru

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Deportivo Llacuabamba – Unión Comercio Liga 2 - Fase 2 – Peru
03:30 Atletico Grau – Carlos Stein Liga 2 - Fase 2 – Peru
18:00 Sport Boys – Cusco FC Liga 1 - Fase 2 – Peru
20:15 Alianza Lima – FBC Melgar Liga 1 - Fase 2 – Peru
22:30 Sporting Cristal – Carlos A. Mannucci Liga 1 - Fase 2 – Peru

Torsdag 23. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Peru

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Deportivo Municipal – Sport Huancayo Liga 1 - Fase 2 – Peru
20:15 Academia Cantolao – Binacional Liga 1 - Fase 2 – Peru
22:30 Alianza Universidad – Universitario de Deportes Liga 1 - Fase 2 – Peru

Fredag 24. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Peru

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Universidad San Martin – Universidad Cesar Vallejo Liga 1 - Fase 2 – Peru

Lørdag 25. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Peru

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 CD UT Cajamarca – Ayacucho FC Liga 1 - Fase 2 – Peru
20:15 Carlos A. Mannucci – Cienciano Liga 1 - Fase 2 – Peru
22:30 Alianza Atletico – Alianza Lima Liga 1 - Fase 2 – Peru

Søndag 26. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Peru

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Universidad Cesar Vallejo – Deportivo Municipal Liga 1 - Fase 2 – Peru
20:15 FBC Melgar – Sport Boys Liga 1 - Fase 2 – Peru
22:30 Sport Huancayo – Universitario de Deportes Liga 1 - Fase 2 – Peru

Mandag 27. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Peru

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Alianza Universidad – Sporting Cristal Liga 1 - Fase 2 – Peru
18:00 Cusco FC – Academia Cantolao Liga 1 - Fase 2 – Peru
20:15 Sport Chavelines Juniors – Juan Aurich Liga 2 - Fase 2 – Peru
22:30 Binacional – Universidad San Martin Liga 1 - Fase 2 – Peru
<  Forrige uge
21. september 2021 – 28. september 2021
Næste uge  >