LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
23. oktober 2017 – 29. oktober 2017
Næste uge  >

Mandag 23. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Sverige U17 – Polen U17 EM U17 Kval. Gruppe 12
18:00 Wisla Plock – Slask Wroclaw Ekstraklasa – Polen

Tirsdag 24. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:30 Chojniczanka Chojnice – Gornik Zabrze Pokal – Polen

Onsdag 25. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Chrobry Glogow – Arka Gdynia Pokal – Polen
20:30 Bytovia Bytow – Legia Warszawa Pokal – Polen

Torsdag 26. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:30 Zaglebie Lubin – Korona Kielce Pokal – Polen

Fredag 27. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Slask Wroclaw – Pogon Szczecin Ekstraklasa – Polen
20:30 Lech Poznan – Wisla Krakow Ekstraklasa – Polen
20:45 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Zaglebie Sosnowiec 1. Division – Polen

Lørdag 28. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Gornik Leczna – Puszcza Niepolomice 1. Division – Polen
13:00 KS Legionovia Legionowo – GKS Jastrzebie 2. Division – Polen
14:00 Garbarnia – Olimpia Elblag 2. Division – Polen
15:00 Siarka Tarnobrzeg – Lodzki KS 2. Division – Polen
15:00 Rozwoj Katowice – Znicz Pruszkow 2. Division – Polen
15:00 Gwardia Koszalin – Blekitni Stargard 2. Division – Polen
15:30 Piast Gliwice – Wisla Plock Ekstraklasa – Polen
16:00 Stomil Olsztyn – Wigry Suwalki 1. Division – Polen
16:00 Wisla Pulawy – GKS Belchatow 2. Division – Polen
17:00 Pogon Siedlce – Miedz Legnica 1. Division – Polen
17:00 ROW Rybnik 1964 – Stal Stalowa Wola 2. Division – Polen
17:45 GKS Tychy 71 – GKS Katowice 1. Division – Polen
18:00 Cracovia – Nieciecza Ekstraklasa – Polen
18:00 Olimpia Grudziadz – Rakow Czestochowa 1. Division – Polen
18:00 Bytovia Bytow – Stal Mielec 1. Division – Polen
18:00 MKS Kluczbork – Gryf Wejherowo 2. Division – Polen
20:30 Sandecja Nowy Sacz – Gornik Zabrze Ekstraklasa – Polen

Søndag 29. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Radomiak Radom – Warta Poznan 2. Division – Polen
15:30 Jagiellonia Bialystok – Zaglebie Lubin Ekstraklasa – Polen
17:00 Chrobry Glogow – Chojniczanka Chojnice 1. Division – Polen
18:00 Legia Warszawa – Arka Gdynia Ekstraklasa – Polen
18:00 Ruch Chorzow – Odra Opole 1. Division – Polen
<  Forrige uge
23. oktober 2017 – 29. oktober 2017
Næste uge  >