Luk
<  Forrige uge
21. april 2021 – 28. april 2021
Næste uge  >

Onsdag 21. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Garbarnia – Motor Lublin 2. Division – Polen
18:00 Zaglebie Lubin – Wisla Krakow Ekstraklasa – Polen
18:00 Jagiellonia Bialystok – Stal Mielec Ekstraklasa – Polen
18:00 Arka Gdynia – Nieciecza 1. Division – Polen
20:30 Piast Gliwice – Legia Warszawa Ekstraklasa – Polen
20:30 Cracovia – Wisla Plock Ekstraklasa – Polen

Fredag 23. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Puszcza Niepolomice – Miedz Legnica 1. Division – Polen Udsat
13:00 Stal Rzeszow – KKS 1925 Kalisz 2. Division – Polen
17:40 Widzew Lodz – Gornik Leczna 1. Division – Polen
18:00 Rakow Czestochowa – Slask Wroclaw Ekstraklasa – Polen
19:30 Chojniczanka Chojnice – Wigry Suwalki 2. Division – Polen
20:30 TS Podbeskidzie Bielsko-Biala – Lech Poznan Ekstraklasa – Polen

Lørdag 24. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:40 Korona Kielce – LKS Lodz 1. Division – Polen
13:00 Polkowice – Olimpia Elblag 2. Division – Polen
15:00 Gornik Zabrze – Wisla Plock Ekstraklasa – Polen
16:00 GKS Belchatow – Sandecja Nowy Sacz 1. Division – Polen
16:00 Resovia – Zaglebie Sosnowiec 1. Division – Polen
16:00 Chrobry Glogow – GKS Tychy 71 1. Division – Polen
16:00 GKS Jastrzebie – Nieciecza 1. Division – Polen
16:00 Hutnik Nowa Huta – Garbarnia 2. Division – Polen
17:00 Sokol Ostroda – Slask Wroclaw ll 2. Division – Polen
17:00 Pogon Siedlce – Znicz Pruszkow 2. Division – Polen
17:30 Zaglebie Lubin – Piast Gliwice Ekstraklasa – Polen
18:00 Bytovia Bytow – Motor Lublin 2. Division – Polen
18:30 GKS Katowice – SKRA Czestochowa 2. Division – Polen
19:10 Radomiak Radom – Odra Opole 1. Division – Polen
20:00 Wisla Krakow – Cracovia Ekstraklasa – Polen

Søndag 25. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:30 Warta Poznan – Jagiellonia Bialystok Ekstraklasa – Polen
12:40 Arka Gdynia – Stomil Olsztyn 1. Division – Polen
13:00 Lech Poznan ll – Blekitni Stargard 2. Division – Polen
15:00 Stal Mielec – Pogon Szczecin Ekstraklasa – Polen
17:30 Lechia Gdansk – Legia Warszawa Ekstraklasa – Polen

Tirsdag 27. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Miedz Legnica – Gornik Leczna 1. Division – Polen
17:40 GKS Belchatow – Widzew Lodz 1. Division – Polen

Onsdag 28. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Olimpia Elblag – Pogon Siedlce 2. Division – Polen
15:00 SKRA Czestochowa – Lech Poznan ll 2. Division – Polen
15:00 Slask Wroclaw ll – Hutnik Nowa Huta 2. Division – Polen
15:30 Znicz Pruszkow – Olimpia Grudziadz 2. Division – Polen
16:00 Odra Opole – Chrobry Glogow 1. Division – Polen
16:00 Sandecja Nowy Sacz – Resovia 1. Division – Polen
16:00 Stomil Olsztyn – Korona Kielce 1. Division – Polen
16:00 Blekitni Stargard – Polkowice 2. Division – Polen
16:00 Wigry Suwalki – Stal Rzeszow 2. Division – Polen
17:00 Zaglebie Sosnowiec – Arka Gdynia 1. Division – Polen
17:00 Garbarnia – GKS Katowice 2. Division – Polen
17:40 LKS Lodz – Radomiak Radom 1. Division – Polen
18:00 Motor Lublin – Chojniczanka Chojnice 2. Division – Polen
18:00 KKS 1925 Kalisz – Sokol Ostroda 2. Division – Polen
19:00 Jagiellonia Bialystok – Rakow Czestochowa Ekstraklasa – Polen
20:00 Nieciecza – Puszcza Niepolomice 1. Division – Polen
<  Forrige uge
21. april 2021 – 28. april 2021
Næste uge  >