Luk
<  Forrige uge
21. februar 2020 – 28. februar 2020
Næste uge  >

Fredag 21. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:00 Vilafranquense – Farense LIVE 86': 0 – 2
21:30 Aves – Vitoria de Guimaraes LIVE 53': 0 – 0

Lørdag 22. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Leixoes – Sporting Covilhã
12:45 Desportivo Fabril Barreiro – Sacavenense
16:00 Oliveirense – Casa Pia
16:00 Braga B – Berco SC
16:00 Pedras Salgadas – AD Oliveirense
16:00 Loures – Olimpico Montijo
17:00 Torreense – Marinhense
18:00 FC Porto B – Estoril
18:15 Chaves – Feirense
18:30 Vizela – Vitoria de Guimaraes B
19:00 Tondela – Rio Ave
20:45 Felgueiras 1932 – Paredes
21:30 Belenenses – Maritimo

Søndag 23. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Condeixa – Fontinhas
12:15 Academico Viseu – Benfica B
12:30 Sintrense – Real SC
15:00 Amarante FC – Sanjoanense
16:00 P.Ferreira – Famalicao
16:00 Moreirense – Santa Clara
16:00 Cova da Piedade – Varzim
16:00 Mafra – Penafiel
16:00 AD Fafe – Chaves B
16:00 CDC Montalegre – Camara Lobos
16:00 Maria da Fonte – Braganca
16:00 Merelinense – ARS Martinho
16:00 SC Mirandela – CD Cerveira
16:00 Coimbroes – AD Castro Daire
16:00 Valadares Gaia – Vila Real
16:00 Trofense – Ginasio Figueirense
16:00 Arouca – FC Pedras Rubras
16:00 Espinho – Lusitano FCV
16:00 Canelas 2010 – Leca
16:00 Lusitania Lourosa – Gondomar
16:00 U.D. Leiria – Caldas
16:00 Vitoria de Sernache – Beira-Mar
16:00 Benfica Castelo Branco – Santarem
16:00 Olhanense – Sintra Football
16:00 S.U. 1 de Dezembro – Alverca
16:00 Oriental – Louletano
16:00 Pinhalnovense – Esperanca de Lagos
16:00 Amora FC – Lusitano Ginasio Clube
16:00 Armacenenses – Aljustrelense
17:00 Nacional – Academica
17:00 Maritimo B – C.F. União
17:00 ARC Oleiros – Anadia
17:00 Praiense – RD Agueda
17:00 Sporting Ideal – Oliveira Hospital
18:30 Sporting CP – Boavista
21:00 Braga – Vitoria de Setubal
21:30 FC Porto – Portimonense

Mandag 24. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Sertanense – Fatima
20:30 Gil Vicente – Benfica

Onsdag 26. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Braga – Rangers

Torsdag 27. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:55 Istanbul Basaksehir – Sporting CP
18:55 FC Porto – Bayer Leverkusen
21:00 Benfica – Shakhtar Donetsk

Fredag 28. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Benfica B – Leixoes
21:30 Portimonense – Vitoria de Setubal
<  Forrige uge
21. februar 2020 – 28. februar 2020
Næste uge  >