LeoVegas.dk ready? betfair Bethard Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
16. januar 2019 – 23. januar 2019
Næste uge  >

Onsdag 16. januar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:30 Portimonense – Duisburg Træningskamp
16:00 Benfica B – Academico Viseu Segunda Liga – Portugal 4 – 0
21:45 Feirense – Sporting CP Pokal – Portugal

Fredag 18. januar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:45 Nacional – Braga Primeira Liga – Portugal
20:00 Chaves – FC Porto Primeira Liga – Portugal
22:15 Vitoria de Guimaraes – Benfica Primeira Liga – Portugal

Lørdag 19. januar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Famalicao – Farense Segunda Liga – Portugal
16:00 Braga B – P.Ferreira Segunda Liga – Portugal
16:00 Cova da Piedade – Vitoria de Guimaraes B Segunda Liga – Portugal
16:30 Belenenses – Tondela Primeira Liga – Portugal
17:00 Vizela – Gil Vicente Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 FC Porto B – Estoril Segunda Liga – Portugal
19:00 Sporting CP – Moreirense Primeira Liga – Portugal
21:30 Santa Clara – Maritimo Primeira Liga – Portugal

Søndag 20. januar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Sacavenense – Praiense Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
12:15 Leixoes – Benfica B Segunda Liga – Portugal
16:00 Aves – Vitoria de Setubal Primeira Liga – Portugal
16:00 Academico Viseu – Sporting Covilhã Segunda Liga – Portugal
16:00 Arouca – Penafiel Segunda Liga – Portugal
16:00 Mafra – Varzim Segunda Liga – Portugal
16:00 Maria da Fonte – GDU Torcatense Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
16:00 CDC Montalegre – AD Fafe Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
16:00 Cacadores das Taipas – Vilaverdense FC Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
16:00 AD Oliveirense – Chaves B Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
16:00 Merelinense – AD Limianos Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
16:00 SC Mirandela – Trofense Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
16:00 Pedras Salgadas – Mirandes Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
16:00 Felgueiras 1932 – ARS Martinho Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
16:00 Paredes – Gafanha Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
16:00 Penalva do Castelo – FC Cesarense Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
16:00 Amarante FC – Gondomar Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
16:00 Leca – Lusitania Lourosa Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
16:00 SC Meda – Sanjoanense Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
16:00 Lusitano FCV – C.F. União Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
16:00 Espinho – RD Agueda Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
16:00 Cinfaes – Coimbroes Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
16:00 Loures – Anadia Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
16:00 AD Nogueirense – Sintrense Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
16:00 Benfica Castelo Branco – Torreense Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
16:00 ARC Oleiros – Vilafranquense Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
16:00 Macao – Alverca Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
16:00 GD Peniche – Caldas Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
16:00 CD Alcains – Sertanense Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
16:00 Fatima – Santa Iria Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
16:00 S.U. 1 de Dezembro – Moura Atletico Clube Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
16:00 Redondense – Amora FC Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
16:00 Olhanense – Pinhalnovense Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
16:00 Ferreiras – SC Angrense Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
16:00 Armacenenses – Real SC Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
16:00 Casa Pia – Louletano Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
16:00 Vasco Da Gama – Olimpico Montijo Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
17:00 Maritimo B – FC Pedras Rubras Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
17:00 Sporting Ideal – Oriental Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Academica – Oliveirense Segunda Liga – Portugal
18:30 Boavista – Portimonense Primeira Liga – Portugal
21:00 Rio Ave – Feirense Primeira Liga – Portugal

Tirsdag 22. januar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Benfica – FC Porto

Onsdag 23. januar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Braga – Sporting CP
<  Forrige uge
16. januar 2019 – 23. januar 2019
Næste uge  >