Luk
<  Forrige uge
27. september 2021 – 4. oktober 2021
Næste uge  >

Mandag 27. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Gaz Metan Medias – Sepsi OSK Liga I – Rumænien
20:00 Universitatea Craiova – Dinamo Bukarest Liga I – Rumænien

Tirsdag 28. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 FC Dunarea Calarasi – CSM Politehnica Iasi Liga II – Rumænien

Onsdag 29. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc U19 – Angers U19 UEFA Youth League Domestic Champions Path

Torsdag 30. september 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Tyrkiet U17 (k) – Rumænien U17 (k) EURO U17 Runde 1 League B Gruppe 5 (k)
16:00 Concordia Chiajna – FC Unirea Dej Liga II – Rumænien
18:45 CFR Cluj – Randers FC Europa Conference League Gruppe D

Fredag 1. oktober 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Hermannstadt – Ripensia Timisoara Liga II – Rumænien
17:00 CS Mioveni – FC Arges Pitesti Liga I – Rumænien
20:00 Chindia Targoviste – Steaua Bukarest Liga I – Rumænien

Lørdag 2. oktober 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:00 CSM Politehnica Iasi – FC Metaloglobus Bucuresti Liga II – Rumænien
10:00 Unirea Constanta – Miercurea Ciuc Liga II – Rumænien
10:00 FC Buzau – Viitorul Pandurii Targu Jiu Liga II – Rumænien
10:00 ASU Politehnica Timisoara – Dacia Unirea Braila Liga II – Rumænien
10:00 Astra Giurgiu – Brasov Steagul Renaste Liga II – Rumænien
10:30 Steaua Bucuresti – FC Dunarea Calarasi Liga II – Rumænien
13:00 Universitatea Cluj – FC Unirea Slobozia Liga II – Rumænien
15:30 Dinamo Bukarest – UTA Arad Liga I – Rumænien
18:30 Sepsi OSK – Rapid Bukarest Liga I – Rumænien

Søndag 3. oktober 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:00 Petrolul Ploiesti – Comunal Selimbar Liga II – Rumænien
15:00 FC Voluntari – FCV Farul Constanta Liga I – Rumænien
15:00 Rumænien U17 (k) – Letland U17 (k) EURO U17 Runde 1 League B Gruppe 5 (k)
17:00 CFR Cluj – Gaz Metan Medias Liga I – Rumænien
20:00 U Craiova 1948 – Universitatea Craiova Liga I – Rumænien

Mandag 4. oktober 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:30 FC Academica Clinceni – Botosani Liga I – Rumænien
<  Forrige uge
27. september 2021 – 4. oktober 2021
Næste uge  >