Luk
<  Forrige uge
21. april 2021 – 28. april 2021
Næste uge  >

Onsdag 21. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:45 FC Arges Pitesti – Chindia Targoviste Liga I Nedrykningsgruppe – Rumænien
16:00 Viitorul Pandurii Targu Jiu – Petrolul Ploiesti Liga II Nedrykning Gruppe B – Rumænien
18:00 Botosani – Universitatea Craiova Liga I Mesterskabsgruppe – Rumænien
20:30 Sepsi OSK – CFR Cluj Liga I Mesterskabsgruppe – Rumænien

Torsdag 22. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:30 CSM Politehnica Iasi – FC Voluntari Liga I Nedrykningsgruppe – Rumænien
19:15 FC Academica Clinceni – Steaua Bukarest Liga I Mesterskabsgruppe – Rumænien

Fredag 23. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Gloria Buzau – CS Aerostar Bacau Liga II Nedrykning Gruppe B – Rumænien
16:30 UTA Arad – Hermannstadt Liga I Nedrykningsgruppe – Rumænien
19:30 Gaz Metan Medias – Dinamo Bukarest Liga I Nedrykningsgruppe – Rumænien

Lørdag 24. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:00 CSM Slatina – Farul Constanta Liga II Nedrykning Gruppe A – Rumænien
10:00 Universitatea Cluj – FC Metaloglobus Bucuresti Liga II Nedrykning Gruppe A – Rumænien
10:00 Pandurii – Ripensia Timisoara Liga II Nedrykning Gruppe A – Rumænien
11:30 ASU Politehnica Timisoara – Miercurea Ciuc Liga II Oprykning Gruppe – Rumænien
14:00 Rapid Bukarest – CS Mioveni Liga II Oprykning Gruppe – Rumænien
16:30 Astra Giurgiu – FC Arges Pitesti Liga I Nedrykningsgruppe – Rumænien
19:30 CFR Cluj – Universitatea Craiova Liga I Mesterskabsgruppe – Rumænien

Søndag 25. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:30 FC Unirea Slobozia – Petrolul Ploiesti Liga II Nedrykning Gruppe B – Rumænien
12:00 Viitorul Pandurii Targu Jiu – CSM Resita Liga II Nedrykning Gruppe B – Rumænien
14:00 Chindia Targoviste – CSM Politehnica Iasi Liga I Nedrykningsgruppe – Rumænien
18:15 Botosani – FC Academica Clinceni Liga I Mesterskabsgruppe – Rumænien
20:30 Steaua Bukarest – Sepsi OSK Liga I Mesterskabsgruppe – Rumænien

Mandag 26. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:30 FC Dunarea Calarasi – U Craiova 1948 Liga II Oprykning Gruppe – Rumænien
19:30 FC Voluntari – FC Viitorul Constanta Liga I Nedrykningsgruppe – Rumænien

Tirsdag 27. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:30 Hermannstadt – Gaz Metan Medias Liga I Nedrykningsgruppe – Rumænien
18:00 FC Arges Pitesti – UTA Arad Liga I Nedrykningsgruppe – Rumænien

Onsdag 28. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Chindia Targoviste – Astra Giurgiu Liga I Nedrykningsgruppe – Rumænien
15:30 Sepsi OSK – FC Academica Clinceni Liga I Mesterskabsgruppe – Rumænien
18:00 CFR Cluj – Botosani Liga I Mesterskabsgruppe – Rumænien
<  Forrige uge
21. april 2021 – 28. april 2021
Næste uge  >