LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
<  Forrige uge
26. april 2019 – 3. maj 2019
Næste uge  >

Fredag 26. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Khimki 2 – Sokol Saratov 2. Division Center – Rusland 1 – 2
16:00 Dnepr Smolensk – FC Dolgoprudny 2. Division Vest – Rusland Skrivebordssejr
17:00 Pskov 747 – Chertanovo Moscow 2 2. Division Vest – Rusland
18:00 Saturn Ramenskoye – Dinamo Briansk 2. Division Center – Rusland

Lørdag 27. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Zorky Krasnogorsk – FC Rotor Volgograd II 2. Division Center – Rusland
13:00 Kolomna – Luki-Energiya 2. Division Vest – Rusland
14:00 Torpedo Moskva – Metalurg Lypetsk 2. Division Center – Rusland
14:00 Salyut Belgorod – Kaluga 2. Division Center – Rusland
14:00 FC Ryazan – Kvant Obninsk 2. Division Center – Rusland
14:00 Leningradets – Murom 2. Division Vest – Rusland
14:30 Dinamo Stavropol – Krasnodar 3 2. Division Syd – Rusland
15:00 Strogino – Khimik Novomoskovsk 2. Division Center – Rusland
15:00 SKA Rostov – Legion Dinamo 2. Division Syd – Rusland
15:00 Druzhba – Kuban Krasnodar 2. Division Syd – Rusland
15:00 Angusht Nazran – Chernomorets Novorossiysk 2. Division Syd – Rusland
15:00 Biolog Novokubansk – Spartak Nalchik 2. Division Syd – Rusland
15:00 Torpedo Vladimir – Veles Moscow 2. Division Vest – Rusland
15:30 Anzhi Makhachkala – FK Rostov Premier League – Rusland
16:00 Spartak Vladikavkaz – Akademia Rostov 2. Division Syd – Rusland Skrivebordssejr
16:00 Lokomotiv Moskva 2 – Tekstilshchik 2. Division Vest – Rusland
17:00 Chayka – FC Volgar 2. Division Syd – Rusland
18:00 Dynamo Moskva – Akhmat Grozny Premier League – Rusland

Søndag 28. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:00 FC Chita – Sibir Novosibirsk II 2. Division Øst – Rusland
10:30 FC Ufa – Ural Premier League – Rusland
11:00 Zenit Petersborg 2 – FC Krasnodar II National Football League – Rusland
12:00 FC Rotor Volgograd – SKA-Khabarovsk National Football League – Rusland
12:30 Zenit Irkutsk – Sakhalin 2. Division Øst – Rusland
13:00 Lokomotiv Moskva – Yenisey Krasnoyarsk Premier League – Rusland
13:00 Spartak Moskva II – FC Tambov National Football League – Rusland
13:00 Irtysh – Dinamo Barnaul 2. Division Øst – Rusland
13:00 NoSta – Zvezda Perm 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland
14:00 Nizhny Novgorod – Sibir Novosibirsk National Football League – Rusland
14:00 Zenit Petersborg 2 – Anzhi Makhachkala National Football League – Rusland Aflyst
14:00 Shinnik Yaroslavl – Chertanovo Moscow National Football League – Rusland
14:00 Dinamo St. Petersburg – Tomsk National Football League – Rusland
14:00 Neftekhimik – KamAZ 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland
14:00 FC Chelyabinsk – Syzran-2003 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland
15:00 Avangard Kursk – Luch Energiya National Football League – Rusland
15:30 Zenit – Krylya Sovetov Samara Premier League – Rusland
16:00 Fakel – Tyumen National Football League – Rusland
16:00 Khimki – Mordovya National Football League – Rusland
17:00 Baltika – Armavir FC National Football League – Rusland
18:00 FK Krasnodar – CSKA Moskva Premier League – Rusland

Mandag 29. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 FC Ufa II – Zenit Izhevsk 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland
15:00 Lada Togliati – Ural II 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland
16:00 FC Orenburg – Arsenal Tula Premier League – Rusland
18:30 Spartak Moskva – Rubin Kazan Premier League – Rusland

Tirsdag 30. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Angusht Nazran – Spartak Vladikavkaz 2. Division Syd – Rusland
15:00 Druzhba – Mashuk-KMV 2. Division Syd – Rusland

Fredag 3. maj 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Yenisey Krasnoyarsk – Anzhi Makhachkala Premier League – Rusland
15:30 Rubin Kazan – FC Orenburg Premier League – Rusland
16:00 Tekstilshchik – Dnepr Smolensk 2. Division Vest – Rusland Skrivebordssejr
16:00 Murom – Pskov 747 2. Division Vest – Rusland
16:00 Luki-Energiya – Znamya 2. Division Vest – Rusland
<  Forrige uge
26. april 2019 – 3. maj 2019
Næste uge  >