LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
22. oktober 2018 – 28. oktober 2018
Næste uge  >

Tirsdag 23. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Schweiz

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Young Boys U19 – Valencia U19 UEFA Youth League Gruppe H
18:55 Young Boys – Valencia Champions League Gruppe H

Onsdag 24. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Schweiz

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 Hamilton Academical U19 – Basel U19 UEFA Youth League Domestic Champions Playoff

Torsdag 25. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Schweiz

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:55 FC Zrich – Bayer Leverkusen Europa League Gruppe A

Fredag 26. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Schweiz

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 Aarau – Wil Challenge League – Schweiz

Lrdag 27. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Schweiz

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Sion II – FC Mnsingen Oprykning League – Schweiz
15:00 Linth – St. Gallen II 1. Liga Gr. 3 – Schweiz
16:00 La Chaux-de-Fonds – Breitenrain Oprykning League – Schweiz
16:00 SC YF Juventus Zrich – Stade Nyonnais Oprykning League – Schweiz
16:00 Cham – FC Stade Lausanne-Ouchy Oprykning League – Schweiz
16:00 FC Kniz – Bellinzona Oprykning League – Schweiz
16:00 Luzern II – Black Stars 1. Liga Gr. 2 – Schweiz
16:00 Old Boys – Zug 1. Liga Gr. 2 – Schweiz
16:00 Eschen/Mauren – FC Kosova 1. Liga Gr. 3 – Schweiz
16:00 FC Thalwil – FC United Zrich 1. Liga Gr. 3 – Schweiz
16:00 Tuggen – Hongg 1. Liga Gr. 3 – Schweiz
16:00 FC Wettswil-Bonstetten – Baden 1. Liga Gr. 3 – Schweiz
16:00 Mendrisio FC – Red Star Zrich 1. Liga Gr. 3 – Schweiz
16:30 SC Brhl – Bavois Oprykning League – Schweiz
16:30 Martigny – Young Boys II 1. Liga Gr. 1 – Schweiz
17:00 Echallens – Bulle 1. Liga Gr. 1 – Schweiz
17:00 FC Azzurri 90 – Team Vaud U21 1. Liga Gr. 1 – Schweiz
17:00 Chenois – Lancy FC 1. Liga Gr. 1 – Schweiz
17:00 Buochs – FC Langenthal 1. Liga Gr. 2 – Schweiz
17:00 FC Gossau – Winterthur II 1. Liga Gr. 3 – Schweiz
17:30 Schaffhausen – Winterthur Challenge League – Schweiz
17:30 Kriens – Servette Challenge League – Schweiz
17:30 Wohlen – Yverdon Oprykning League – Schweiz
18:00 FC Rapperswil-Jona – Lausanne Challenge League – Schweiz
18:00 Meyrin – Etoile Carouge 1. Liga Gr. 1 – Schweiz
18:00 Fribourg – Vevey 1. Liga Gr. 1 – Schweiz
18:00 FC Bassecourt – Zofingen 1. Liga Gr. 2 – Schweiz
19:00 Young Boys – Sion Super League – Schweiz
19:00 Grasshoppers – Basel Super League – Schweiz

Sndag 28. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Schweiz

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:30 Naters – Thun II 1. Liga Gr. 1 – Schweiz
14:30 Delemont – Solothurn 1. Liga Gr. 2 – Schweiz
15:00 Basel II – FC Zrich II Oprykning League – Schweiz
15:00 Biel/Bienne – SC Goldau 1. Liga Gr. 2 – Schweiz
16:00 St. Gallen – FC Zrich Super League – Schweiz
16:00 Lugano – Thun Super League – Schweiz
16:00 Xamax – Luzern Super League – Schweiz
16:00 FC Vaduz – Chiasso Challenge League – Schweiz
16:00 Grasshopper II – FC Schtz 1. Liga Gr. 2 – Schweiz
<  Forrige uge
22. oktober 2018 – 28. oktober 2018
Næste uge  >