LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
20. oktober 2018 – 27. oktober 2018
Næste uge  >

Lrdag 20. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Serbien

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:30 FK Radnicki 1923 – TSC Backa Topola 1. Division – Serbien 2 – 2
14:30 Buducnost Dobanovci – Javor 1. Division – Serbien 0 – 0
16:00 Vozdovac – Mladost Lucani SuperLiga – Serbien LIVE 83': 1 – 1
17:00 Borac Cacak – Becej 1918 1. Division – Serbien
19:00 Proleter – Macva Sabac SuperLiga – Serbien
19:00 Rde Stjerne – Rad Beograd SuperLiga – Serbien
19:00 Radnicki Nic – FK Zemun SuperLiga – Serbien
19:00 Napredak – FK Radnik Surdulica SuperLiga – Serbien

Sndag 21. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Serbien

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 FK Spartak Subotica – Partizan Beograd SuperLiga – Serbien
14:30 Indija – Teleoptik 1. Division – Serbien
14:30 Novi Pazar – Zarkovo 1. Division – Serbien
14:30 Beanija – FK Metalac 1. Division – Serbien
16:00 Dinamo Vranje – Backa Backa Palanka SuperLiga – Serbien

Mandag 22. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Serbien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Wales U17 (k) – Serbien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 7 (k)
18:00 FK Sloboda Uzice – Trayal Krusevac 1. Division – Serbien

Onsdag 24. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Serbien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Liverpool U19 – Red Star Beograd U19 UEFA Youth League Gruppe C
21:00 Liverpool – Rde Stjerne Champions League Gruppe C

Torsdag 25. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Serbien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Serbien U17 (k) – Albanien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 7 (k)

Lrdag 27. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Serbien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Vojvodina – Dinamo Vranje SuperLiga – Serbien
17:00 Backa Backa Palanka – Proleter SuperLiga – Serbien
17:00 Macva Sabac – Rde Stjerne SuperLiga – Serbien
17:00 Rad Beograd – Radnicki Nic SuperLiga – Serbien
17:00 FK Zemun – Vozdovac SuperLiga – Serbien
17:00 Mladost Lucani – FK Spartak Subotica SuperLiga – Serbien
17:00 Partizan Beograd – Napredak SuperLiga – Serbien
17:00 FK Radnik Surdulica – Cukaricki SuperLiga – Serbien
17:00 Trayal Krusevac – Borac Cacak 1. Division – Serbien
17:00 Becej 1918 – FK Radnicki 1923 1. Division – Serbien
17:00 Teleoptik – FK Sloboda Uzice 1. Division – Serbien
17:00 TSC Backa Topola – Novi Pazar 1. Division – Serbien
17:00 Zarkovo – Beanija 1. Division – Serbien
17:00 FK Metalac – Buducnost Dobanovci 1. Division – Serbien
17:00 Javor – FK Sin?eli? Beograd 1. Division – Serbien
17:00 Zlatibor – Indija 1. Division – Serbien
<  Forrige uge
20. oktober 2018 – 27. oktober 2018
Næste uge  >