LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
20. oktober 2018 – 27. oktober 2018
Næste uge  >

Lrdag 20. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Skotland

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Celtic – Hibernian Premiership – Skotland LIVE 58': 2 – 0
16:00 Hearts – Aberdeen Premiership – Skotland LIVE 61': 2 – 1
16:00 Livingston – Dundee FC Premiership – Skotland LIVE 60': 2 – 0
16:00 Motherwell – St. Johnstone Premiership – Skotland LIVE 61': 0 – 0
16:00 St. Mirren – Kilmarnock Premiership – Skotland LIVE 59': 1 – 1
16:00 Ross County – Ayr Championship – Skotland LIVE 61': 2 – 1
16:00 Greenock Morton – Falkirk Championship – Skotland LIVE 61': 0 – 0
16:00 Dunfermline – Queen of South Championship – Skotland LIVE 57': 0 – 0
16:00 Dundee United – Inverness Championship – Skotland LIVE 60': 1 – 0
16:00 Alloa Athletic – Partick Thistle Championship – Skotland LIVE 63': 1 – 0
16:00 Arbroath – Dumbarton League 1 – Skotland LIVE 60': 1 – 1
16:00 East Fife – Brechin League 1 – Skotland LIVE 61': 1 – 1
16:00 Montrose – Airdrieonians League 1 – Skotland LIVE 59': 0 – 2
16:00 Raith Rovers – Stranraer League 1 – Skotland LIVE 60': 2 – 1
16:00 Stenhousemuir – Forfar League 1 – Skotland LIVE 64': 1 – 2
16:00 Fort William – Inverurie Loco Works Highland League – Skotland
16:00 Keith – Nairn County Highland League – Skotland
16:00 Forres Mechanics – Buckie Thistle Highland League – Skotland
16:00 Dalbeattie Star – Edinburgh University Lowland League – Skotland
16:00 Elgin – Whitehill Scottish Cup – Skotland LIVE 61': 2 – 0
16:00 Gala Fairydean Rovers – East Stirlingshire Scottish Cup – Skotland LIVE 61': 1 – 0
16:00 Rothes – Annan Athletic Scottish Cup – Skotland LIVE 62': 0 – 1
16:00 Stirling Albion – Queen's Park Scottish Cup – Skotland LIVE 61': 0 – 2
16:00 Deveronvale – Stirling University FC Scottish Cup – Skotland LIVE 61': 0 – 1
16:00 Edinburgh City – Civil Service Strollers Scottish Cup – Skotland LIVE 59': 0 – 0
16:00 Peterhead – Kelty Hearts Scottish Cup – Skotland LIVE 55': 1 – 1
16:00 Edusport Academy – Fraserburgh Scottish Cup – Skotland LIVE 58': 0 – 1
16:00 East Kilbride – Spartans Scottish Cup – Skotland LIVE 62': 2 – 1
16:00 Albion Rovers – Formartine United Scottish Cup – Skotland LIVE 62': 0 – 1
16:00 Beith Juniors – Linlithgow Rose Scottish Cup – Skotland LIVE 62': 3 – 0
16:00 Berwick – Gretna FC 2008 Scottish Cup – Skotland LIVE 64': 3 – 0
16:00 Brora Rangers – Coldstream Scottish Cup – Skotland LIVE 61': 3 – 0
16:00 Cove Rangers – Auchinleck Talbot Scottish Cup – Skotland LIVE 58': 1 – 0
16:00 Cowdenbeath – Clyde Scottish Cup – Skotland LIVE 59': 1 – 0
16:00 Cumbernauld Colts – BSC Glasgow Scottish Cup – Skotland LIVE 59': 0 – 2

Sndag 21. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Skotland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:30 Hamilton Academical – Rangers Premiership – Skotland

Tirsdag 23. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Skotland

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Dundee FC – Hearts Premiership – Skotland

Onsdag 24. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Skotland

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 Hamilton Academical U19 – Basel U19 UEFA Youth League Domestic Champions Playoff

Torsdag 25. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Skotland

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:55 RB Leipzig – Celtic Europa League Gruppe B
21:00 Rangers – Spartak Moskva Europa League Gruppe G

Fredag 26. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Skotland

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 BSC Glasgow – Vale of Leithen Lowland League – Skotland

Lrdag 27. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Skotland

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Civil Service Strollers – East Kilbride Lowland League – Skotland
15:00 Selkirk – Dalbeattie Star Lowland League – Skotland Aflyst
15:00 Whitehill – Stirling University FC Lowland League – Skotland
16:00 St. Johnstone – St. Mirren Premiership – Skotland
16:00 Kilmarnock – Hamilton Academical Premiership – Skotland
16:00 Partick Thistle – Ayr Championship – Skotland
16:00 Dunfermline – Dundee United Championship – Skotland
16:00 Alloa Athletic – Inverness Championship – Skotland
16:00 Queen of South – Falkirk Championship – Skotland
16:00 Ross County – Greenock Morton Championship – Skotland
16:00 Airdrieonians – Stenhousemuir League 1 – Skotland
16:00 Dumbarton – East Fife League 1 – Skotland
16:00 Forfar – Raith Rovers League 1 – Skotland
16:00 Stranraer – Arbroath League 1 – Skotland
16:00 Brechin – Montrose League 1 – Skotland
16:00 Stirling Albion – Edinburgh City League 2 – Skotland
16:00 Elgin – Annan Athletic League 2 – Skotland
16:00 Clyde – Peterhead League 2 – Skotland
16:00 Berwick – Cowdenbeath League 2 – Skotland
16:00 Albion Rovers – Queen's Park League 2 – Skotland
16:00 Inverurie Loco Works – Forres Mechanics Highland League – Skotland
16:00 Huntly – Fraserburgh Highland League – Skotland
16:00 Wick Academy – Fort William Highland League – Skotland
16:00 Brora Rangers – Formartine United Highland League – Skotland
16:00 Buckie Thistle – Rothes Highland League – Skotland
16:00 Lossiemouth – Keith Highland League – Skotland
16:00 Turriff United – Clachnacuddin Highland League – Skotland
16:00 Nairn County – Cove Rangers Highland League – Skotland
16:00 Deveronvale – Strathspey Thistle Highland League – Skotland
16:00 Kelty Hearts – Gala Fairydean Rovers Lowland League – Skotland
16:00 Edinburgh University – Cumbernauld Colts Lowland League – Skotland
16:00 East Stirlingshire – Gretna FC 2008 Lowland League – Skotland
16:00 Spartans – Edusport Academy Lowland League – Skotland
<  Forrige uge
20. oktober 2018 – 27. oktober 2018
Næste uge  >