LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
12. december 2018 – 19. december 2018
Næste uge  >

Torsdag 13. december 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Skotland

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:55 Rapid Wien – Rangers Europa League Gruppe G
21:00 Celtic – Salzburg Europa League Gruppe B

Fredag 14. december 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Skotland

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Livingston – Hearts Premiership – Skotland

Lrdag 15. december 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Skotland

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Civil Service Strollers – Kelty Hearts Lowland League – Skotland
15:00 Selkirk – Cumbernauld Colts Lowland League – Skotland Aflyst
15:00 Vale of Leithen – East Stirlingshire Lowland League – Skotland
16:00 Kilmarnock – Dundee FC Premiership – Skotland
16:00 St. Mirren – Aberdeen Premiership – Skotland
16:00 St. Johnstone – Motherwell Premiership – Skotland
16:00 Falkirk – Greenock Morton Championship – Skotland
16:00 Ayr – Ross County Championship – Skotland
16:00 Inverness – Dundee United Championship – Skotland
16:00 Partick Thistle – Alloa Athletic Championship – Skotland
16:00 Queen of South – Dunfermline Championship – Skotland
16:00 Airdrieonians – Arbroath League 1 – Skotland
16:00 Raith Rovers – Dumbarton League 1 – Skotland
16:00 Stenhousemuir – East Fife League 1 – Skotland
16:00 Stranraer – Brechin League 1 – Skotland
16:00 Forfar – Montrose League 1 – Skotland
16:00 Stirling Albion – Albion Rovers League 2 – Skotland
16:00 Peterhead – Cowdenbeath League 2 – Skotland
16:00 Edinburgh City – Elgin League 2 – Skotland
16:00 Clyde – Annan Athletic League 2 – Skotland
16:00 Berwick – Queen's Park League 2 – Skotland
16:00 Forres Mechanics – Lossiemouth Highland League – Skotland
16:00 Fort William – Huntly Highland League – Skotland
16:00 Fraserburgh – Keith Highland League – Skotland
16:00 Inverurie Loco Works – Turriff United Highland League – Skotland
16:00 Strathspey Thistle – Buckie Thistle Highland League – Skotland
16:00 Wick Academy – Nairn County Highland League – Skotland
16:00 Formartine United – Deveronvale Highland League – Skotland
16:00 Cove Rangers – Rothes Highland League – Skotland
16:00 Clachnacuddin – Brora Rangers Highland League – Skotland
16:00 Gala Fairydean Rovers – Edinburgh University Lowland League – Skotland
16:00 Edusport Academy – Gretna FC 2008 Lowland League – Skotland
16:00 East Kilbride – Whitehill Lowland League – Skotland
16:00 Dalbeattie Star – Spartans Lowland League – Skotland
16:00 BSC Glasgow – Stirling University FC Lowland League – Skotland

Sndag 16. december 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Skotland

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:30 Hibernian – Celtic Premiership – Skotland
16:00 Rangers – Hamilton Academical Premiership – Skotland

Tirsdag 18. december 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Skotland

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Aberdeen – Dundee FC Premiership – Skotland

Onsdag 19. december 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Skotland

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Celtic – Motherwell Premiership – Skotland
20:45 Hibernian – Rangers Premiership – Skotland
<  Forrige uge
12. december 2018 – 19. december 2018
Næste uge  >