LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
20. oktober 2018 – 27. oktober 2018
Næste uge  >

Lrdag 20. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovakiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:45 Spartak Trnava – FK Senica Super Liga – Slovakiet 4 – 1
14:30 Tatran Presov – Dubnica 2. Liga – Slovakiet 1 – 0
14:30 Komarno – FK Pohronie 2. Liga – Slovakiet 1 – 1
14:30 Lipany – Dukla Banska Bystrica 2. Liga – Slovakiet 0 – 0
17:00 Dunajsk Streda – Zeleziarne Podbrezova Super Liga – Slovakiet LIVE 3': 0 – 0
17:00 Zilina – Zemplin Michalovce Super Liga – Slovakiet LIVE 2': 0 – 0
17:00 Trencin – Nitra Super Liga – Slovakiet LIVE 2': 0 – 0
17:00 SKF Sered – Ruzomberok Super Liga – Slovakiet LIVE 4': 0 – 0
17:00 FK Poprad – Partizan Bardejov 2. Liga – Slovakiet
17:05 Slovan Bratislava – Zlate Moravce Super Liga – Slovakiet
18:00 Skalica – FC Petrzalka 1898 2. Liga – Slovakiet

Sndag 21. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovakiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:30 Zilina B – Slavoj Trebisov 2. Liga – Slovakiet

Tirsdag 23. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovakiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:30 FC TK 1914 – FK Poprad
16:00 Nitra – Liptovsky Mikulas
16:30 Zemplin Michalovce – Lipany
19:00 FK Senica – Dunajsk Streda

Onsdag 24. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovakiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:30 FC Kosice – Zlate Moravce
15:00 Montpellier U19 – MSK Zilina U19 UEFA Youth League Domestic Champions Playoff
18:00 Skalica – Trencin

Torsdag 25. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovakiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:55 Spartak Trnava – Dinamo Zagreb Europa League Gruppe D

Fredag 26. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovakiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Liptovsky Mikulas – Zilina B 2. Liga – Slovakiet
18:00 FK Pohronie – FC TK 1914 2. Liga – Slovakiet

Lrdag 27. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovakiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:30 Dukla Banska Bystrica – Tatran Presov 2. Liga – Slovakiet
13:30 Dubnica – Skalica 2. Liga – Slovakiet
13:30 Partizan Bardejov – FC Lokomotiva Kosice 2. Liga – Slovakiet
13:30 Inter Bratislava – Lipany 2. Liga – Slovakiet
13:45 Ruzomberok – Trencin Super Liga – Slovakiet
16:00 Zeleziarne Podbrezova – Slovan Bratislava Super Liga – Slovakiet
17:00 FK Senica – SKF Sered Super Liga – Slovakiet
17:00 Zemplin Michalovce – Dunajsk Streda Super Liga – Slovakiet
17:00 Nitra – Zilina Super Liga – Slovakiet
<  Forrige uge
20. oktober 2018 – 27. oktober 2018
Næste uge  >