LeoVegas.dk ready? betfair Gratis Chance Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
18. august 2018 – 25. august 2018
Næste uge  >

Lørdag 18. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovakiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:30 FC ŠTK 1914 – Dubnica 2. Liga – Slovakiet
16:30 Komarno – Dukla Banska Bystrica 2. Liga – Slovakiet
16:30 Inter Bratislava – FC Petrzalka 1898 2. Liga – Slovakiet
16:45 Nitra – Spartak Trnava Super Liga – Slovakiet
19:00 Zeleziarne Podbrezova – Zlate Moravce Super Liga – Slovakiet
19:00 Zemplin Michalovce – FK Senica Super Liga – Slovakiet
19:00 Zilina – SKF Sered Super Liga – Slovakiet
19:00 FK Poprad – Lipany 2. Liga – Slovakiet

Søndag 19. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovakiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:30 Zilina B – Tatran Presov 2. Liga – Slovakiet
16:30 Slavoj Trebisov – Liptovsky Mikulas 2. Liga – Slovakiet
18:00 Ruzomberok – Slovan Bratislava Super Liga – Slovakiet
19:00 Trencin – Dunajská Streda Super Liga – Slovakiet

Tirsdag 21. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovakiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:30 Partizan Bardejov – Inter Bratislava 2. Liga – Slovakiet
17:00 Zemplin Michalovce – Zilina Super Liga – Slovakiet

Torsdag 23. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovakiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Trencin – AEK Larnaca Europa League Kvalifikation
20:00 Ol Ljubljana – Spartak Trnava Europa League Kvalifikation

Fredag 24. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovakiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:30 Partizan Bardejov – Slavoj Trebisov 2. Liga – Slovakiet
20:00 Skalica – Zilina B 2. Liga – Slovakiet

Lørdag 25. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovakiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:30 Dukla Banska Bystrica – FC ŠTK 1914 2. Liga – Slovakiet
16:30 Tatran Presov – Komarno 2. Liga – Slovakiet
16:30 Dubnica – Inter Bratislava 2. Liga – Slovakiet
16:30 Lipany – Liptovsky Mikulas 2. Liga – Slovakiet
16:45 Dunajská Streda – Zilina Super Liga – Slovakiet
19:00 Zlate Moravce – Zemplin Michalovce Super Liga – Slovakiet
19:00 FK Senica – Nitra Super Liga – Slovakiet
19:00 Spartak Trnava – Ruzomberok Super Liga – Slovakiet
19:00 SKF Sered – Zeleziarne Podbrezova Super Liga – Slovakiet
19:00 Slovan Bratislava – Trencin Super Liga – Slovakiet
19:00 FK Poprad – FC Lokomotiva Kosice 2. Liga – Slovakiet
<  Forrige uge
18. august 2018 – 25. august 2018
Næste uge  >