LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
23. oktober 2017 – 29. oktober 2017
Næste uge  >

Mandag 23. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovenien

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Slovenien U17 (k) – Finland U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 11 (k)

Tirsdag 24. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovenien

Tid Hold Liga & Land Resultat
08:00 Slovenien U19 (k) – England U19 (k) EM Kvalifikation U19 1.Runde Gruppe 2 (k)
14:00 Mura – NK Celje Pokal – Slovenien

Onsdag 25. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovenien

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:00 Slovenien U17 – Frankrig U17 EM U17 Kval. Gruppe 6
14:00 NK Krka – Aluminij Pokal – Slovenien
15:00 Zarica Kranj – NK Bravo 2. Division – Slovenien
17:00 Maribor – Ol Ljubljana Pokal – Slovenien Udsat
17:15 Gorica – ND Triglav Pokal – Slovenien

Torsdag 26. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovenien

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Italien U17 (k) – Slovenien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 11 (k)

Fredag 27. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovenien

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:20 Rudar Velenje – Ol Ljubljana Prva Liga – Slovenien

Lørdag 28. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovenien

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Ankaran Hrvatini – NK Krsko Prva Liga – Slovenien
14:00 NK Bravo – Fuzinar 2. Division – Slovenien
14:00 Tabor – Mura 2. Division – Slovenien
14:00 NK Verzej – Drava Ptuj 2. Division – Slovenien
15:00 ND Triglav – NK Celje Prva Liga – Slovenien
20:20 Domzale – Maribor Prva Liga – Slovenien

Søndag 29. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovenien

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Brda – Rogaska 2. Division – Slovenien
14:00 NK Krka – Zarica Kranj 2. Division – Slovenien
14:00 NK Dob – Radomlje 2. Division – Slovenien
14:00 Jadran – ND Ilirija Ljubljana 2. Division – Slovenien
14:00 Brezice – Nafta 2. Division – Slovenien
15:00 Malta U17 (k) – Slovenien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 11 (k)
18:45 Aluminij – Gorica Prva Liga – Slovenien
<  Forrige uge
23. oktober 2017 – 29. oktober 2017
Næste uge  >