LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
18. november 2018 – 25. november 2018
Næste uge  >

Sndag 18. november 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Spanien

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:30 RC Deportivo Fabril – Las Palmas B Segunda B Gruppe I – Spanien
11:30 Sevilla Atletico – Atletico Malagueno Segunda B Gruppe IV – Spanien
12:00 Numancia – Rayo Majadahonda Segunda Divisin – Spanien
12:00 AD Union Adarve – Inter de Madrid Segunda B Gruppe I – Spanien
12:00 Celta Vigo B – Real Valladolid B Segunda B Gruppe I – Spanien
12:00 Fuenlabrada – Navalcarnero Segunda B Gruppe I – Spanien
12:00 Burgos CF – Unionistas de Salamanca Segunda B Gruppe I – Spanien
12:00 San Sebastian de los Reyes – Pontevedra Segunda B Gruppe I – Spanien
12:00 Real Oviedo B – Logrones Segunda B Gruppe II – Spanien
12:00 Tudelano – Racing Santander Segunda B Gruppe II – Spanien
12:00 Atltico Baleares – CD Teruel Segunda B Gruppe III – Spanien
12:00 Villarreal B – Espanyol B Segunda B Gruppe III – Spanien
12:00 Conquense – Atletico Levante UD Segunda B Gruppe III – Spanien
12:00 Lorca FC – Don Benito Segunda B Gruppe IV – Spanien Aflyst
12:00 Ibiza-Eivissa – Don Benito Segunda B Gruppe IV – Spanien
12:00 CD El Ejido 2012 – Granada B Segunda B Gruppe IV – Spanien
12:00 Recreativo Huelva – Melilla Segunda B Gruppe IV – Spanien
16:00 Cordoba – Cadiz Segunda Divisin – Spanien
16:00 CF Peralada – Valencia B Segunda B Gruppe III – Spanien
16:15 Coruxo F.C. – Rapido de Bouzas Segunda B Gruppe I – Spanien
16:30 CD Calahorra – UP Langreo Segunda B Gruppe II – Spanien
16:30 UE Olot – Castellon Segunda B Gruppe III – Spanien
16:30 Marbella – CF Talavera de la Reina Segunda B Gruppe IV – Spanien
17:00 Ponferradina – Leonesa Segunda B Gruppe I – Spanien
17:00 Salamanca CF UDS – Real Madrid Castilla Segunda B Gruppe I – Spanien
17:00 Guijuelo – Atletico Madrid B Segunda B Gruppe I – Spanien
17:00 CD Vitoria – Sporting Gijon B Segunda B Gruppe II – Spanien
17:00 Athletic Bilbao B – Cultural De Durango Segunda B Gruppe II – Spanien
17:00 RS Gimnastica – Izarra Segunda B Gruppe II – Spanien
17:00 Ontinyent – Ebro Segunda B Gruppe III – Spanien
17:00 Alcoyano – Hercules Segunda B Gruppe III – Spanien
17:00 Sabadell – Badalona Segunda B Gruppe III – Spanien
17:00 San Fernando CD – Linense Segunda B Gruppe IV – Spanien
17:00 Murcia – Cartagena Segunda B Gruppe IV – Spanien
17:00 CD Badajoz – UCAM Murcia Segunda B Gruppe IV – Spanien
17:00 Villanovense – FC Jumilla Segunda B Gruppe IV – Spanien
17:00 Atletico Sanluqueno CF – Almeria B Segunda B Gruppe IV – Spanien
18:00 Albacete – Lugo Segunda Divisin – Spanien
18:00 Alcorcon – Elche Segunda Divisin – Spanien
20:45 Spanien – Bosnien Venskabskamp

Mandag 19. november 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Spanien

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:00 Almeria – Deportivo La Coruna Segunda Divisin – Spanien
21:00 Frankrig U21 – Spanien U21 Venskabskamp U21

Fredag 23. november 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Spanien

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:00 Leganes – Alaves La Liga – Spanien
21:00 Granada – Sporting Gijon Segunda Divisin – Spanien

Lrdag 24. november 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Spanien

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Eibar – Real Madrid La Liga – Spanien
16:00 Gimnastic – Almeria Segunda Divisin – Spanien
16:15 Valencia – Rayo Vallecano La Liga – Spanien
17:00 UD Cornella – Atltico Baleares Segunda B Gruppe III – Spanien
18:00 Lugo – Cordoba Segunda Divisin – Spanien
18:00 Deportivo La Coruna – Osasuna Segunda Divisin – Spanien
18:00 Real Sociedad B – Real Oviedo B Segunda B Gruppe II – Spanien
18:30 SD Huesca – Levante La Liga – Spanien
20:00 Logrones – CD Vitoria Segunda B Gruppe II – Spanien
20:30 Cadiz – Las Palmas Segunda Divisin – Spanien
20:45 Atletico Madrid – Barcelona La Liga – Spanien

Sndag 25. november 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Spanien

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:30 Almeria B – Villanovense Segunda B Gruppe IV – Spanien
12:00 Athletic Club – Getafe La Liga – Spanien
12:00 Mallorca – Numancia Segunda Divisin – Spanien
12:00 Rapido de Bouzas – AD Union Adarve Segunda B Gruppe I – Spanien
12:00 Inter de Madrid – Celta Vigo B Segunda B Gruppe I – Spanien
12:00 Pontevedra – Coruxo F.C. Segunda B Gruppe I – Spanien
12:00 Las Palmas B – San Sebastian de los Reyes Segunda B Gruppe I – Spanien
12:00 Atletico Madrid B – RC Deportivo Fabril Segunda B Gruppe I – Spanien
12:00 Unionistas de Salamanca – Salamanca CF UDS Segunda B Gruppe I – Spanien
12:00 Real Valladolid B – Fuenlabrada Segunda B Gruppe I – Spanien
12:00 Sporting Gijon B – CD Calahorra Segunda B Gruppe II – Spanien
12:00 Arenas Getxo – SD Leioa Segunda B Gruppe II – Spanien
12:00 Cultural De Durango – Tudelano Segunda B Gruppe II – Spanien
12:00 UP Langreo – Real Union Segunda B Gruppe II – Spanien
12:00 Atletico Levante UD – Barcelona B Segunda B Gruppe III – Spanien
12:00 Valencia B – Conquense Segunda B Gruppe III – Spanien
12:00 Lleida Esportiu – Sabadell Segunda B Gruppe III – Spanien
12:00 Hercules – Ejea Segunda B Gruppe III – Spanien
12:00 Ebro – Villarreal B Segunda B Gruppe III – Spanien
12:00 Espanyol B – UE Olot Segunda B Gruppe III – Spanien
12:00 Cartagena – Lorca FC Segunda B Gruppe IV – Spanien Aflyst
12:00 Cartagena – Ibiza-Eivissa Segunda B Gruppe IV – Spanien
12:00 Atletico Malagueno – Atletico Sanluqueno CF Segunda B Gruppe IV – Spanien
12:00 Melilla – Sevilla Atletico Segunda B Gruppe IV – Spanien
12:00 FC Jumilla – CD Badajoz Segunda B Gruppe IV – Spanien
12:00 UCAM Murcia – Murcia Segunda B Gruppe IV – Spanien
12:00 Don Benito – CD El Ejido 2012 Segunda B Gruppe IV – Spanien
12:00 Granada B – San Fernando CD Segunda B Gruppe IV – Spanien
16:00 Extremadura – Malaga Segunda Divisin – Spanien
16:15 Sevilla – Valladolid La Liga – Spanien
16:30 Navalcarnero – Ponferradina Segunda B Gruppe I – Spanien
16:30 CD Teruel – Ontinyent Segunda B Gruppe III – Spanien
17:00 Leonesa – Burgos CF Segunda B Gruppe I – Spanien
17:00 Mirandes – SD Gernika Segunda B Gruppe II – Spanien
17:00 Izarra – SD Amorebieta Segunda B Gruppe II – Spanien
17:00 Racing Santander – RS Gimnastica Segunda B Gruppe II – Spanien
17:00 Barakaldo – Athletic Bilbao B Segunda B Gruppe II – Spanien
17:00 Badalona – CF Peralada Segunda B Gruppe III – Spanien
17:00 Castellon – Alcoyano Segunda B Gruppe III – Spanien
17:00 CF Talavera de la Reina – Recreativo Huelva Segunda B Gruppe IV – Spanien
17:00 Linense – Marbella Segunda B Gruppe IV – Spanien
18:00 Elche – Albacete Segunda Divisin – Spanien
18:00 Real Oviedo – Reus Segunda Divisin – Spanien
18:30 Espanyol – Girona La Liga – Spanien
19:00 Real Madrid Castilla – Guijuelo Segunda B Gruppe I – Spanien
20:00 Tenerife – Rayo Majadahonda Segunda Divisin – Spanien
20:30 Alcorcon – Zaragoza Segunda Divisin – Spanien
20:45 Villarreal – Real Betis La Liga – Spanien
<  Forrige uge
18. november 2018 – 25. november 2018
Næste uge  >