LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
<  Forrige uge
22. marts 2019 – 29. marts 2019
Næste uge  >

Fredag 22. marts 2019 - Kampprogram for standard fodboldkampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 USA – Ecuador Venskabskamp
11:20 Japan – Colombia Venskabskamp
12:00 Sydkorea – Bolivia Venskabskamp
12:00 Sierra Leone – Etiopien Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe F Aflyst
12:35 Uruguay – Usbekistan Venskabskamp
14:00 Malawi – Marokko Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe B
16:00 Nigeria – Seychellerne Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe E
16:30 Guinea-Bissau – Mozambique Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe K
17:00 Burkina Faso – Mauretanien Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe I
18:00 Bulgarien – Montenegro EM Kvalifikation Gruppe A
18:00 Sudan – Ækvatorialguinea Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe A
18:00 Botswana – Angola Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe I
19:15 Tunesien – Eswatini Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe J
20:45 England – Tjekkiet EM Kvalifikation Gruppe A
20:45 Luxembourg – Litauen EM Kvalifikation Gruppe B
20:45 Portugal – Ukraine EM Kvalifikation Gruppe B
20:45 Albanien – Tyrkiet EM Kvalifikation Gruppe H
20:45 Andorra – Island EM Kvalifikation Gruppe H
20:45 Moldova – Frankrig EM Kvalifikation Gruppe H
20:45 Algeriet – Gambia Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe D
21:00 Argentina – Venezuela Venskabskamp

Lørdag 23. marts 2019 - Kampprogram for standard fodboldkampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
02:00 Peru – Paraguay Venskabskamp
02:00 Guatemala – Costa Rica Venskabskamp
03:15 Mexico – Chile Venskabskamp
12:00 Nigeria – Seychellerne Venskabskamp
13:00 Kolding IF – Odder 2. Division Gruppe 1
13:00 Vanløse – AB 2. Division Gruppe 2
13:00 HIK – B93 2. Division Gruppe 2
14:00 Jammerbugt FC – FC Sydvest 2. Division Gruppe 1
14:00 Aarhus Fremad – Kjellerup 2. Division Gruppe 1
14:00 Marienlyst – Slagelse 2. Division Gruppe 2
14:00 Middelfart – Hillerød 2. Division Gruppe 2
14:00 Brøndby IF (k) – VSK Aarhus (k) 3F Ligaen Slutspil (k)
14:00 Burundi – Gabon Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe C
15:00 Georgien – Schweiz EM Kvalifikation Gruppe D
15:00 Skive – Dalum 2. Division Gruppe 1
15:00 Brønshøj – Frem 2. Division Gruppe 2
15:00 FC THY-Thisted Q (k) – KoldingQ (k) 3F Ligaen Slutspil (k)
16:00 Brabrand – Vejgaard 2. Division Gruppe 1
16:00 Cameroun – Comorerne Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe B
16:30 Niger – Egypten Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe J
18:00 Gibraltar – Irland EM Kvalifikation Gruppe D
18:00 Malta – Færøerne EM Kvalifikation Gruppe F
18:00 Sverige – Rumænien EM Kvalifikation Gruppe F
18:00 Brasilien – Panama Venskabskamp
18:00 Elfenbenskysten – Rwanda Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe H
19:00 Ghana – Kenya Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe F
19:30 Zambia – Namibia Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe K
20:00 Senegal – Madagaskar Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe A
20:00 Mali – Sydsudan Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe C
20:45 Bosnien – Armenien EM Kvalifikation Gruppe 10
20:45 Italien – Finland EM Kvalifikation Gruppe 10
20:45 Liechtenstein – Grækenland EM Kvalifikation Gruppe 10
20:45 Spanien – Norge EM Kvalifikation Gruppe F

Søndag 24. marts 2019 - Kampprogram for standard fodboldkampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Avarta – Skovshoved 2. Division Gruppe 2
13:45 FC Fredericia – Nykøbing FC NordicBet Liga
13:45 FC Roskilde – Thisted NordicBet Liga
13:45 Næstved – Fremad Amager NordicBet Liga
13:45 Viborg – FC Helsingør NordicBet Liga
13:45 HB Køge – Hvidovre NordicBet Liga
14:00 Ringkøbing – Tarup-Paarup 2. Division Gruppe 1
14:00 Zimbabwe – Congo Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe G
14:00 DR Congo – Liberia Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe G
15:00 Wales – Slovakiet EM Kvalifikation Gruppe E
15:00 Kasakhstan – Rusland EM Kvalifikation Gruppe I
15:00 Centralafrikanske Republik – Guinea Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe H
15:30 Fortuna Hjørring (k) – Ballerup-Skovlunde (k) 3F Ligaen Slutspil (k)
16:00 Benin – Togo Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe D
16:00 Tanzania – Uganda Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe L
16:00 Kap Verde – Lesotho Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe L
17:00 Libyen – Sydafrika Africa Cup Of Nations Kvalifikation Gruppe E
18:00 Ungarn – Kroatien EM Kvalifikation Gruppe E
18:00 Israel – Østrig EM Kvalifikation Gruppe G
18:00 San Marino – Skotland EM Kvalifikation Gruppe I
20:45 Holland – Tyskland EM Kvalifikation Gruppe C
20:45 Nordirland – Hviderusland EM Kvalifikation Gruppe C
20:45 Polen – Letland EM Kvalifikation Gruppe G
20:45 Slovenien – Makedonien EM Kvalifikation Gruppe G
20:45 Cypern – Belgien EM Kvalifikation Gruppe I

Mandag 25. marts 2019 - Kampprogram for standard fodboldkampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Saudi-Arabien – Ækvatorialguinea Venskabskamp
15:00 Aserbajdsjan – Litauen Venskabskamp
18:00 Tyrkiet – Moldova EM Kvalifikation Gruppe H
20:45 Kosovo – Bulgarien EM Kvalifikation Gruppe A
20:45 Montenegro – England EM Kvalifikation Gruppe A
20:45 Luxembourg – Ukraine EM Kvalifikation Gruppe B
20:45 Portugal – Serbien EM Kvalifikation Gruppe B
20:45 Andorra – Albanien EM Kvalifikation Gruppe H
20:45 Frankrig – Island EM Kvalifikation Gruppe H

Tirsdag 26. marts 2019 - Kampprogram for standard fodboldkampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:30 Japan – Bolivia Venskabskamp
12:00 Nigeria – Egypten Venskabskamp
12:00 Sydkorea – Colombia Venskabskamp
12:00 Senegal – Mali Venskabskamp
18:00 Armenien – Finland EM Kvalifikation Gruppe 10
20:00 Algeriet – Tunesien Venskabskamp
20:00 Tjekkiet – Argentina Venskabskamp Aflyst
20:00 Marokko – Argentina Venskabskamp
20:45 Schweiz – Danmark EM Kvalifikation Gruppe D
20:45 Bosnien – Grækenland EM Kvalifikation Gruppe 10
20:45 Italien – Liechtenstein EM Kvalifikation Gruppe 10
20:45 Irland – Georgien EM Kvalifikation Gruppe D
20:45 Malta – Spanien EM Kvalifikation Gruppe F
20:45 Norge – Sverige EM Kvalifikation Gruppe F
20:45 Rumænien – Færøerne EM Kvalifikation Gruppe F
20:45 Tjekkiet – Brasilien Venskabskamp
20:45 Gibraltar – Estland Venskabskamp

Onsdag 27. marts 2019 - Kampprogram for standard fodboldkampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 USA – Chile Venskabskamp
01:30 Honduras – Ecuador Venskabskamp
02:00 Peru – El Salvador Venskabskamp
03:00 Paraguay – Mexico Venskabskamp
03:00 Costa Rica – Jamaica Venskabskamp

Fredag 29. marts 2019 - Kampprogram for standard fodboldkampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:30 St. Pauli – Duisburg 2. Bundesliga – Tyskland
18:30 Magdeburg – FC Heidenheim 2. Bundesliga – Tyskland
19:00 Kolding IF – Skive 2. Division Gruppe 1
20:30 Hoffenheim – Bayer Leverkusen Bundesliga – Tyskland
20:30 Chievo – Cagliari Serie A – Italien
20:45 Rennes – Lyon Ligue 1 – Frankrig
21:00 Girona – Athletic Club La Liga – Spanien
21:00 West Bromwich – Birmingham Championship – England
<  Forrige uge
22. marts 2019 – 29. marts 2019
Næste uge  >