LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
<  Forrige uge
25. april 2019 – 2. maj 2019
Næste uge  >

Torsdag 25. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:45 Djurgården – Norrköping Allsvenskan – Sverige
19:00 Helsingborg – GIF Sundsvall Allsvenskan – Sverige
19:00 Kalmar FF – IFK Göteborg Allsvenskan – Sverige

Fredag 26. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:45 IFK Tidaholm – Örebro Syrianska IF 2. Division Norra Götaland – Sverige
19:00 Örgryte – Västerås SK Superettan – Sverige
19:00 IF Sylvia – Nyköpings BIS 1. Division Nord – Sverige
19:00 Trollhättan FC – Utsiktens BK 1. Division Syd – Sverige

Lørdag 27. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:30 Qviding FIF – KSF Prespa Birlik 2. Division Västra Götaland – Sverige
13:00 IFK Östersund – Skellefteå 2. Division Norrland – Sverige
13:00 Skiljebo SK – Gamla Upsala 2. Division Norra Svealand – Sverige
13:00 Hittarps IK – Ullareds IK 2. Division Västra Götaland – Sverige
13:00 Nässjö FF – Asarums IF FK 2. Division Östra Götaland – Sverige
13:30 Mjällby – Degerfors Superettan – Sverige
13:30 Sävedalens IF – IK Gauthiod 2. Division Norra Götaland – Sverige
14:00 Piteå IF (k) – IF Limhamn Bunkeflo (k) Damallsvenskan (k) – Sverige
14:00 BK Forward – Sandvikens IF 1. Division Nord – Sverige
14:00 Lindome GIF – Kristianstad FC 1. Division Syd – Sverige
14:00 Tvååkers IF – Assyriska IK 1. Division Syd – Sverige
14:00 Lunds BK – IFK Värnamo 1. Division Syd – Sverige
14:00 Eskilsminne IF – Torns IF 1. Division Syd – Sverige
14:00 IFK Åmål – Vårgårda IK 2. Division Norra Götaland – Sverige
14:00 Torslanda IK – Grebbestads IF 2. Division Norra Götaland – Sverige
14:00 Sandviks IK – Umeaa FC Akademi 2. Division Norrland – Sverige
14:00 Anundsjö IF – Kramfors-Alliansen 2. Division Norrland – Sverige
14:00 Täfteå IK – IFK Timrå 2. Division Norrland – Sverige
14:00 IFK Luleå – Friska Viljor 2. Division Norrland – Sverige
14:00 Huddinge IF – FC Stockholm Internazionale 2. Division Södra Svealand – Sverige
14:00 IFK Haninge BRB – Newroz FC 2. Division Södra Svealand – Sverige
14:00 Enköping – Karlbergs BK 2. Division Norra Svealand – Sverige
14:00 Eslövs – Assyriska BK 2. Division Västra Götaland – Sverige
14:00 BK Olympic – Ängelholms FF 2. Division Västra Götaland – Sverige
14:00 Stafsinge IF – FC Rosengård 2. Division Västra Götaland – Sverige
14:00 Ifö Bromölla IF – Dalstorps IF 2. Division Östra Götaland – Sverige
14:00 IFK Hässleholm – Österlen FF 2. Division Östra Götaland – Sverige
14:00 IFK Berga – FK Älmeboda/Linneryd 2. Division Östra Götaland – Sverige
14:00 Nosaby IF – Räppe GOIF 2. Division Östra Götaland – Sverige
14:00 Husqvarna FF – FK Karlskrona 2. Division Östra Götaland – Sverige
14:30 KIF Örebro (k) – FC Rosengård (k) Damallsvenskan (k) – Sverige
15:00 Kungsbacka DFF (k) – Djurgården (k) Damallsvenskan (k) – Sverige
15:00 Gefle – Carlstad United 1. Division Nord – Sverige
15:00 Oskarshamns AIK – Ljungskile 1. Division Syd – Sverige
15:00 Vänersborgs FK – Vänersborgs IF 2. Division Norra Götaland – Sverige
15:00 Hudiksvalls FF – Kvarnsvedens IK 2. Division Norra Svealand – Sverige
15:00 Halmia – Onsala BK 2. Division Västra Götaland – Sverige
15:00 Råslätts SK – Hässleholms IF 2. Division Östra Götaland – Sverige
16:00 Sirius – Elfsborg Allsvenskan – Sverige
16:00 Jönköpings Södra – IK Frej Täby Superettan – Sverige
16:00 Brommapojkarna – Halmstad Superettan – Sverige
16:00 Akropolis IF – Karlstad BK 1. Division Nord – Sverige
16:00 Sollentuna FF – FC Linköping City 1. Division Nord – Sverige
16:00 Skövde AIK – IK Oddevold 1. Division Syd – Sverige
16:00 Åtvidaberg – Landskrona BoIS 1. Division Syd – Sverige
16:00 IFK Uddevalla – Lidköpings FK 2. Division Norra Götaland – Sverige
16:00 Gottne IF – Piteå 2. Division Norrland – Sverige
16:00 IFK Umeå – Ytterhogdals IK 2. Division Norrland – Sverige
16:00 Arameiska-Syrianska IF – Södertälje FK 2. Division Södra Svealand – Sverige
16:00 Assyriska IF Norrköping – Enskede IK 2. Division Södra Svealand – Sverige
16:00 IFK Mora FK – IFK Lidingö 2. Division Norra Svealand – Sverige
16:00 IFK Stocksund – Sundbybergs IK 2. Division Norra Svealand – Sverige
16:30 Tyresö – Assyriska FF 2. Division Södra Svealand – Sverige

Søndag 28. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Vittsjö GIK (k) – Linköpings FC (k) Damallsvenskan (k) – Sverige
14:00 Bodens BK – Karlslunds IF HFK 1. Division Nord – Sverige
14:00 Rynninge IK – Team TG FF 1. Division Nord – Sverige
14:00 Valbo FF – Täby FK 2. Division Norra Svealand – Sverige
14:00 Vinbergs IF – IFK Malmö FK 2. Division Västra Götaland – Sverige
15:00 Hammarby – Djurgården Allsvenskan – Sverige
15:00 Häcken – AFC Eskilstuna Allsvenskan – Sverige
15:00 Kristianstads DFF (k) – Kopparbergs/Göteborg (k) Damallsvenskan (k) – Sverige
15:00 Trelleborgs FF – Dalkurd FF Superettan – Sverige
15:00 IK Brage – Varbergs BoIS FC Superettan – Sverige
15:00 Umeå – Vasalunds IF 1. Division Nord – Sverige
15:00 Nordvärmland FF – Stenungsunds IF 2. Division Norra Götaland – Sverige
16:30 FC Gute – Kungsaengens IF 2. Division Norra Svealand – Sverige
17:00 Eskilstuna United DFF (k) – Växjö DFF (k) Damallsvenskan (k) – Sverige
17:00 Värmbols FC – Motala AIF FK 2. Division Södra Svealand – Sverige
17:00 AFK Linköping – IFK Aspudden-Tellus 2. Division Södra Svealand – Sverige
17:30 Norrköping – Malmø FF Allsvenskan – Sverige
17:30 Syrianska – GAIS Superettan – Sverige

Mandag 29. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Örebro – Kalmar FF Allsvenskan – Sverige
19:00 GIF Sundsvall – Falkenbergs FF Allsvenskan – Sverige
19:00 Östersunds FK – Helsingborg Allsvenskan – Sverige
19:00 IFK Göteborg – AIK Allsvenskan – Sverige
19:00 Östers IF – Norrby Superettan – Sverige

Onsdag 1. maj 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:30 Qviding FIF – Vinbergs IF 2. Division Västra Götaland – Sverige
13:00 Bodens BK – BK Forward 1. Division Nord – Sverige
14:00 Sollentuna FF – Karlstad BK 1. Division Nord – Sverige
15:00 Umeå – Akropolis IF 1. Division Nord – Sverige
15:00 Vasalunds IF – Carlstad United 1. Division Nord – Sverige
15:00 Utsiktens BK – Oskarshamns AIK 1. Division Syd – Sverige
15:00 Assyriska IK – Lunds BK 1. Division Syd – Sverige
15:00 Ljungskile – Åtvidaberg 1. Division Syd – Sverige
15:00 Grebbestads IF – IFK Tidaholm 2. Division Norra Götaland – Sverige
15:00 Dalstorps IF – IFK Hässleholm 2. Division Östra Götaland – Sverige
16:00 Karlslunds IF HFK – Nyköpings BIS 1. Division Nord – Sverige
16:00 IF Sylvia – Rynninge IK 1. Division Nord – Sverige
16:00 Torns IF – Skövde AIK 1. Division Syd – Sverige
16:00 Kristianstad FC – Trollhättan FC 1. Division Syd – Sverige
16:00 IFK Värnamo – Lindome GIF 1. Division Syd – Sverige
16:00 Landskrona BoIS – Tvååkers IF 1. Division Syd – Sverige
17:00 Sandvikens IF – Team TG FF 1. Division Nord – Sverige
17:00 FC Linköping City – Gefle 1. Division Nord – Sverige
17:00 IK Oddevold – Eskilsminne IF 1. Division Syd – Sverige

Torsdag 2. maj 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Växjö DFF (k) – Vittsjö GIK (k) Damallsvenskan (k) – Sverige
<  Forrige uge
25. april 2019 – 2. maj 2019
Næste uge  >