Luk
<  Forrige uge
21. april 2021 – 28. april 2021
Næste uge  >

Fredag 23. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Kopparbergs/Göteborg (k) – Växjö DFF (k) Damallsvenskan (k) – Sverige
19:00 Hudiksvalls FF – Gefle 1. Division Nord – Sverige

Lørdag 24. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Trelleborgs FF – Örgryte Superettan – Sverige
13:00 Sollentuna FK – Brommapojkarna 1. Division Nord – Sverige
13:00 Qviding FIF – IFK Malmö FK 1. Division Syd – Sverige
13:00 Lindome GIF – FC Linköping City 1. Division Syd – Sverige
13:00 Österlen FF – Tvååkers IF 1. Division Syd – Sverige
14:00 FC Rosengård (k) – Hammarby IF (k) Damallsvenskan (k) – Sverige
14:00 Kristianstads DFF (k) – Djurgården (k) Damallsvenskan (k) – Sverige
14:00 Vänersborgs IF – Torns IF 1. Division Syd – Sverige
15:00 Häcken – Sirius Allsvenskan – Sverige
15:00 KIF Örebro (k) – Vittsjö GIK (k) Damallsvenskan (k) – Sverige
15:00 GIF Sundsvall – Norrby Superettan – Sverige
15:00 IFK Värnamo – IK Brage Superettan – Sverige
15:00 Åtvidaberg – Oskarshamns AIK 1. Division Syd – Sverige
16:00 AIK (k) – Linköpings FC (k) Damallsvenskan (k) – Sverige
16:00 Dalkurd FF – IF Sylvia 1. Division Nord – Sverige
16:00 Utsiktens BK – Assyriska IK 1. Division Syd – Sverige
16:00 Trollhättan FC – Lunds BK 1. Division Syd – Sverige
16:00 Ljungskile – Skövde AIK 1. Division Syd – Sverige
17:00 Östers IF – Falkenbergs FF Superettan – Sverige

Søndag 25. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Landskrona BoIS – Akropolis IF Superettan – Sverige
13:00 Umeå – IFK Haninge BRB 1. Division Nord – Sverige
13:00 IF Karlstad – Örebro Syrianska IF 1. Division Nord – Sverige
15:00 Norrköping – Halmstad Allsvenskan – Sverige
15:00 Kalmar FF – Örebro Allsvenskan – Sverige
15:00 Varbergs BoIS FC – Djurgården Allsvenskan – Sverige
15:00 Piteå IF (k) – Eskilstuna United DFF (k) Damallsvenskan (k) – Sverige
15:00 AFC Eskilstuna – GAIS Superettan – Sverige
15:00 Täby FK – IFK Luleå 1. Division Nord – Sverige
15:00 Sandvikens IF – Piteå 1. Division Nord – Sverige
17:30 AIK – Hammarby Allsvenskan – Sverige
17:30 Malmö FF – Östersunds FK Allsvenskan – Sverige

Mandag 26. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 IFK Göteborg – Degerfors Allsvenskan – Sverige
19:00 Elfsborg – Mjällby Allsvenskan – Sverige
19:00 Västerås SK – Vasalunds IF Superettan – Sverige
19:00 Hammarby TFF – Assyriska FF 1. Division Nord – Sverige

Tirsdag 27. april 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Jönköpings Södra – Helsingborg Superettan – Sverige
<  Forrige uge
21. april 2021 – 28. april 2021
Næste uge  >