LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
23. oktober 2018 – 29. oktober 2018
Næste uge  >

Tirsdag 23. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Djurgrden (k) – Linkpings FC (k) Damallsvenskan (k) – Sverige
19:00 Helsingborg – Halmstad Superettan – Sverige
19:00 Sverige U17 (k) – Holland U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 11 (k)

Onsdag 24. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Elfsborg U19 – KR Reykjavik U19 UEFA Youth League Domestic Champions Playoff

Torsdag 25. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:00 Sarpsborg 08 – Malm FF Europa League Gruppe I

Fredag 26. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Trelleborgs FF – Elfsborg Allsvenskan – Sverige
19:00 IFK Gteborg – GIF Sundsvall Allsvenskan – Sverige
19:00 Landskrona BoIS – AFC Eskilstuna Superettan – Sverige
19:00 FK Karlskrona – Kristianstad FC 1. Division Syd – Sverige

Lrdag 27. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 BK Forward – Sandvikens IF 1. Division Nord – Sverige
13:30 sters IF – Helsingborg Superettan – Sverige
14:00 Dalkurd FF – Hcken Allsvenskan – Sverige
14:00 Torns IF – tvidaberg 1. Division Syd – Sverige
14:00 Tvkers IF – Skvde AIK 1. Division Syd – Sverige
15:00 Grebbestads IF – Mjllby 1. Division Syd – Sverige
15:00 Husqvarna FF – IK Oddevold 1. Division Syd – Sverige
15:00 Eskilsminne IF – Oskarshamns AIK 1. Division Syd – Sverige
15:30 Pite IF (k) – Vxj DFF (k) Damallsvenskan (k) – Sverige
15:30 Eskilstuna United DFF (k) – IFK Kalmar (k) Damallsvenskan (k) – Sverige
15:30 Hammarby IF (k) – Vittsj GIK (k) Damallsvenskan (k) – Sverige
15:30 IF Limhamn Bunkeflo (k) – Djurgrden (k) Damallsvenskan (k) – Sverige
15:30 Kopparbergs/Gteborg (k) – FC Rosengrd (k) Damallsvenskan (k) – Sverige
15:30 Linkpings FC (k) – Kristianstads DFF (k) Damallsvenskan (k) – Sverige
16:00 IK Frej Tby – Degerfors Superettan – Sverige
16:00 Karlslunds IF HFK – FC Linkping City 1. Division Nord – Sverige

Sndag 28. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 rebro – Djurgrden Allsvenskan – Sverige
15:00 Hammarby – Kalmar FF Allsvenskan – Sverige
15:00 Halmstad – IK Brage Superettan – Sverige
15:00 Rynninge IK – Team TG FF 1. Division Nord – Sverige
15:00 Ume – Syrianska 1. Division Nord – Sverige
15:00 Vsters SK – Nykpings BIS 1. Division Nord – Sverige
15:00 Carlstad United – Sollentuna FF 1. Division Nord – Sverige
15:00 Akropolis IF – Arameiska-Syrianska IF 1. Division Nord – Sverige
16:00 ngelholms FF – Lunds BK 1. Division Syd – Sverige
16:00 Ljungskile – Utsiktens BK 1. Division Syd – Sverige
17:00 Assyriska FF – Skellefte 1. Division Nord – Sverige
17:30 Norrkping – stersunds FK Allsvenskan – Sverige
17:30 Sirius – Brommapojkarna Allsvenskan – Sverige
17:30 Falkenbergs FF – IFK Vrnamo Superettan – Sverige

Mandag 29. oktober 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 AIK – Malm FF Allsvenskan – Sverige
19:00 Jnkpings Sdra – GAIS Superettan – Sverige
19:00 Gefle – Norrby Superettan – Sverige
<  Forrige uge
23. oktober 2018 – 29. oktober 2018
Næste uge  >