LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
<  Forrige uge
5. juni 2019 – 12. juni 2019
Næste uge  >

Onsdag 5. juni 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:30 KF Velebit – Qviding FIF Svenska Cupen – Sverige 0 – 2
19:30 BKV Norrtälje – Akropolis IF Svenska Cupen – Sverige 0 – 4
19:30 Newroz FC – Sollentuna FF Svenska Cupen – Sverige 2 – 6

Torsdag 6. juni 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Stafsinge IF – Vinbergs IF 2. Division Vaestra Goetaland – Sverige 0 – 2
14:00 Lindome GIF – Tvååkers IF 1. Division Syd – Sverige 1 – 3
14:00 Skellefteå – Piteå 2. Division Norrland – Sverige 1 – 1
14:00 Ifö Bromölla IF – Nosaby IF 2. Division Oestra Goetaland – Sverige 2 – 3
14:00 Hässleholms IF – Dalstorps IF 2. Division Oestra Goetaland – Sverige 0 – 1
15:00 Kvarnsvedens IK – Kungsaengens IF 2. Division Norra Svealand – Sverige 2 – 0
16:00 IFK Mora FK – Täby FK 2. Division Norra Svealand – Sverige 0 – 4

Fredag 7. juni 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:30 Sverige U21 – Norge U21 Venskabskamp U21 3 – 1
19:00 Åtvidaberg – Oskarshamns AIK 1. Division Syd – Sverige 2 – 0
19:00 Friska Viljor – Kramfors-Alliansen 2. Division Norrland – Sverige 2 – 0
20:45 Sverige – Malta EM Kvalifikation Gruppe F 3 – 0

Lørdag 8. juni 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 BK Astrio – Höganäs BK Svenska Cupen – Sverige 2 – 0
12:00 Hittarps IK – Ängelholms FF 2. Division Vaestra Goetaland – Sverige 3 – 1
13:00 Nässjö FF – Räppe GOIF 2. Division Oestra Goetaland – Sverige 0 – 3
13:30 Sävedalens IF – IFK Åmål 2. Division Norra Goetaland – Sverige 1 – 0
14:00 Torslanda IK – Lidköpings FK 2. Division Norra Goetaland – Sverige 3 – 2
14:00 IFK Östersund – Anundsjö IF 2. Division Norrland – Sverige 5 – 0
14:00 IFK Luleå – Ytterhogdals IK 2. Division Norrland – Sverige 3 – 1
14:00 Sandviks IK – IFK Umeå 2. Division Norrland – Sverige 4 – 4
14:00 Enskede IK – Assyriska FF 2. Division Soedra Svealand – Sverige 0 – 0
14:00 Huddinge IF – IFK Haninge BRB 2. Division Soedra Svealand – Sverige 1 – 2
14:00 Sundbybergs IK – Gamla Upsala 2. Division Norra Svealand – Sverige 0 – 3
14:00 FC Gute – Valbo FF 2. Division Norra Svealand – Sverige 0 – 1
14:00 Ullareds IK – IFK Malmö FK 2. Division Vaestra Goetaland – Sverige 0 – 1
14:00 Assyriska BK – Onsala BK 2. Division Vaestra Goetaland – Sverige 1 – 4
14:00 Råslätts SK – IFK Hässleholm 2. Division Oestra Goetaland – Sverige 1 – 4
14:00 Husqvarna FF – IFK Berga 2. Division Oestra Goetaland – Sverige 2 – 2
14:00 FK Karlskrona – Österlen FF 2. Division Oestra Goetaland – Sverige 4 – 0
15:00 Grebbestads IF – Stenungsunds IF 2. Division Norra Goetaland – Sverige 2 – 1
16:00 Västerås SK – IK Frej Täby Superettan – Sverige 2 – 0
16:00 Trelleborgs FF – Degerfors Superettan – Sverige 0 – 0
16:00 Brommapojkarna – Mjällby Superettan – Sverige 1 – 1
16:00 Karlslunds IF HFK – FC Linköping City 1. Division Nord – Sverige 0 – 0
16:00 Gefle – Sollentuna FF 1. Division Nord – Sverige 0 – 0
16:00 BK Forward – Rynninge IK 1. Division Nord – Sverige 3 – 2
16:00 Akropolis IF – Nyköpings BIS 1. Division Nord – Sverige 2 – 0
16:00 Kristianstad FC – Utsiktens BK 1. Division Syd – Sverige 2 – 1
16:00 Torns IF – Assyriska IK 1. Division Syd – Sverige 3 – 1
16:00 Eskilsminne IF – IFK Värnamo 1. Division Syd – Sverige 1 – 2
16:00 Ljungskile – Landskrona BoIS 1. Division Syd – Sverige 3 – 0
16:00 Örebro Syrianska IF – Vårgårda IK 2. Division Norra Goetaland – Sverige 3 – 0
16:00 IK Gauthiod – Vänersborgs IF 2. Division Norra Goetaland – Sverige 2 – 1
16:00 Vänersborgs FK – IFK Uddevalla 2. Division Norra Goetaland – Sverige 2 – 2
16:00 IFK Tidaholm – Nordvärmland FF 2. Division Norra Goetaland – Sverige 1 – 4
16:00 IFK Timrå – Umeaa FC Akademi 2. Division Norrland – Sverige 1 – 1
16:00 Arameiska-Syrianska IF – Tyresö 2. Division Soedra Svealand – Sverige 6 – 1
16:00 Assyriska IF Norrköping – Värmbols FC 2. Division Soedra Svealand – Sverige 0 – 2
16:00 IFK Stocksund – Enköping 2. Division Norra Svealand – Sverige 1 – 0
16:00 Eslövs – Qviding FIF 2. Division Vaestra Goetaland – Sverige 0 – 7
16:00 Halmia – BK Olympic 2. Division Vaestra Goetaland – Sverige 4 – 0

Søndag 9. juni 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Bodens BK – Vasalunds IF 1. Division Nord – Sverige 1 – 1
14:00 Täfteå IK – Gottne IF 2. Division Norrland – Sverige 4 – 2
14:00 Hudiksvalls FF – Skiljebo SK 2. Division Norra Svealand – Sverige 0 – 1
15:00 IF Sylvia – Umeå 1. Division Nord – Sverige 1 – 3
15:00 Södertälje FK – FC Stockholm Internazionale 2. Division Soedra Svealand – Sverige 0 – 2
16:30 IFK Lidingö – Karlbergs BK 2. Division Norra Svealand – Sverige 1 – 1
16:45 Team TG FF – Karlstad BK 1. Division Nord – Sverige 1 – 1
17:00 Sandvikens IF – Carlstad United 1. Division Nord – Sverige 1 – 2
17:00 Skövde AIK – Lunds BK 1. Division Syd – Sverige 1 – 0
17:00 IK Oddevold – Trollhättan FC 1. Division Syd – Sverige 0 – 2
17:00 AFK Linköping – Newroz FC 2. Division Soedra Svealand – Sverige 3 – 2
17:30 Dalkurd FF – Halmstad Superettan – Sverige 1 – 0

Mandag 10. juni 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 FC Rosengård – KSF Prespa Birlik 2. Division Vaestra Goetaland – Sverige 4 – 1
19:00 Asarums IF FK – FK Älmeboda/Linneryd 2. Division Oestra Goetaland – Sverige 0 – 5
19:30 IFK Aspudden-Tellus – Motala AIF FK 2. Division Soedra Svealand – Sverige 0 – 2
20:45 Spanien – Sverige EM Kvalifikation Gruppe F 3 – 0

Tirsdag 11. juni 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Finland U21 – Sverige U21 Venskabskamp U21 2 – 3
18:00 Chile (k) – Sverige (k) Kvinder, VM Gruppe F (k) 0 – 2
18:30 IK Brage – Örgryte Superettan – Sverige 0 – 1

Onsdag 12. juni 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Råslätts SK – Skövde AIK Svenska Cupen – Sverige 2 – 0
19:00 Assyriska BK – Utsiktens BK Svenska Cupen – Sverige 0 – 5
19:00 Nosaby IF – Hässleholms IF 2. Division Oestra Goetaland – Sverige 1 – 1
19:30 IFK Timrå – IFK Östersund Svenska Cupen – Sverige 4 – 0
19:45 Värtans IK – Enskede IK Svenska Cupen – Sverige 1 – 2
20:00 IFK Haninge BRB – IFK Stocksund Svenska Cupen – Sverige 7 – 8
<  Forrige uge
5. juni 2019 – 12. juni 2019
Næste uge  >