LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
<  Forrige uge
19. juni 2019 – 26. juni 2019
Næste uge  >

Onsdag 19. juni 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 AIK – Häcken Træningskamp
18:00 Kalmar FF – Hammarby Træningskamp
18:30 Jönköpings Södra – Varbergs BoIS FC Superettan – Sverige
19:00 Kristianstad FC – Torns IF 1. Division Syd – Sverige
19:00 Vänersborgs FK – Nordvärmland FF 2. Division Norra Goetaland – Sverige
19:00 Torslanda IK – Vårgårda IK 2. Division Norra Goetaland – Sverige
19:00 Sandviks IK – Anundsjö IF 2. Division Norrland – Sverige
19:00 Gottne IF – IFK Umeå 2. Division Norrland – Sverige
19:00 Halmia – Vinbergs IF 2. Division Vaestra Goetaland – Sverige
19:00 IFK Hässleholm – Nosaby IF 2. Division Oestra Goetaland – Sverige
19:00 Ifö Bromölla IF – IFK Berga 2. Division Oestra Goetaland – Sverige
19:30 IFK Tidaholm – Stenungsunds IF 2. Division Norra Goetaland – Sverige
19:30 IFK Östersund – Kramfors-Alliansen 2. Division Norrland – Sverige
19:30 IFK Aspudden-Tellus – FC Stockholm Internazionale 2. Division Soedra Svealand – Sverige
19:30 Skiljebo SK – Valbo FF 2. Division Norra Svealand – Sverige
19:30 FK Karlskrona – Hässleholms IF 2. Division Oestra Goetaland – Sverige
19:45 Huddinge IF – Värmbols FC 2. Division Soedra Svealand – Sverige

Torsdag 20. juni 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Sirius – Djurgården Træningskamp
13:30 Elfsborg – Örebro Træningskamp
14:00 Malmø FF – SønderjyskE Træningskamp
16:00 Helsingborg – IFK Göteborg Træningskamp
18:00 Sollentuna FF – Umeå 1. Division Nord – Sverige
18:00 Oskarshamns AIK – Lindome GIF 1. Division Syd – Sverige
19:00 BK Forward – Karlslunds IF HFK 1. Division Nord – Sverige
19:00 Utsiktens BK – Assyriska IK 1. Division Syd – Sverige
19:00 Ljungskile – Lunds BK 1. Division Syd – Sverige
19:00 Skövde AIK – Åtvidaberg 1. Division Syd – Sverige
19:00 Tvååkers IF – Trollhättan FC 1. Division Syd – Sverige
19:00 Sävedalens IF – Lidköpings FK 2. Division Norra Goetaland – Sverige
19:00 Grebbestads IF – Vänersborgs IF 2. Division Norra Goetaland – Sverige
19:00 Friska Viljor – Umeaa FC Akademi 2. Division Norrland – Sverige
19:00 IFK Luleå – Piteå 2. Division Norrland – Sverige
19:00 Arameiska-Syrianska IF – Newroz FC 2. Division Soedra Svealand – Sverige
19:00 Stafsinge IF – IFK Malmö FK 2. Division Vaestra Goetaland – Sverige
19:00 Hittarps IK – KSF Prespa Birlik 2. Division Vaestra Goetaland – Sverige
19:00 FC Rosengård – Assyriska BK 2. Division Vaestra Goetaland – Sverige
19:00 Eslövs – Ängelholms FF 2. Division Vaestra Goetaland – Sverige
19:00 Råslätts SK – Räppe GOIF 2. Division Oestra Goetaland – Sverige
19:00 Asarums IF FK – Dalstorps IF 2. Division Oestra Goetaland – Sverige
19:30 IFK Åmål – IFK Uddevalla 2. Division Norra Goetaland – Sverige
19:45 Ullareds IK – Onsala BK 2. Division Vaestra Goetaland – Sverige
21:00 Sverige (k) – USA (k) Kvinder, VM Gruppe F (k)

Lørdag 22. juni 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Örebro Syrianska IF – IK Gauthiod 2. Division Norra Goetaland – Sverige

Søndag 23. juni 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Bodens BK – Rynninge IK 1. Division Nord – Sverige
12:30 Qviding FIF – BK Olympic 2. Division Vaestra Goetaland – Sverige
14:00 Sundbybergs IK – Kvarnsvedens IK 2. Division Norra Svealand – Sverige
15:00 Jönköpings Södra – Trelleborgs FF Superettan – Sverige
15:00 Mjällby – IK Brage Superettan – Sverige
15:00 Team TG FF – FC Linköping City 1. Division Nord – Sverige
15:00 Akropolis IF – Gefle 1. Division Nord – Sverige
15:00 Skellefteå – IFK Timrå 2. Division Norrland – Sverige
15:00 Täfteå IK – Ytterhogdals IK 2. Division Norrland – Sverige
15:00 Tyresö – IFK Haninge BRB 2. Division Soedra Svealand – Sverige
15:00 IFK Stocksund – Karlbergs BK 2. Division Norra Svealand – Sverige
16:00 Nyköpings BIS – Carlstad United 1. Division Nord – Sverige
16:00 Assyriska IF Norrköping – Motala AIF FK 2. Division Soedra Svealand – Sverige
16:00 IFK Mora FK – Gamla Upsala 2. Division Norra Svealand – Sverige
16:00 Hudiksvalls FF – Täby FK 2. Division Norra Svealand – Sverige
16:00 Nässjö FF – Österlen FF 2. Division Oestra Goetaland – Sverige
16:30 FC Gute – Enköping 2. Division Norra Svealand – Sverige
17:00 Sandvikens IF – Karlstad BK 1. Division Nord – Sverige
17:00 Vasalunds IF – IF Sylvia 1. Division Nord – Sverige
17:30 Brommapojkarna – Örgryte Superettan – Sverige
17:30 Halmstad – IK Frej Täby Superettan – Sverige
18:00 IFK Lidingö – Kungsaengens IF 2. Division Norra Svealand – Sverige
19:00 AFK Linköping – Assyriska FF 2. Division Soedra Svealand – Sverige

Mandag 24. juni 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 GAIS – Degerfors Superettan – Sverige
19:00 Norrby – Syrianska Superettan – Sverige
19:00 Östers IF – Varbergs BoIS FC Superettan – Sverige
19:00 Eskilsminne IF – Landskrona BoIS 1. Division Syd – Sverige
19:00 IK Oddevold – IFK Värnamo 1. Division Syd – Sverige
19:00 Enskede IK – Södertälje FK 2. Division Soedra Svealand – Sverige
19:00 Husqvarna FF – FK Älmeboda/Linneryd 2. Division Oestra Goetaland – Sverige

Tirsdag 25. juni 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 FC Nordsjælland – Kalmar FF Træningskamp
19:00 AIK – Norrköping Allsvenskan – Sverige
19:00 Grebbestads IF – Trollhättan FC Svenska Cupen – Sverige
19:00 Eneby BK – Oskarshamns AIK Svenska Cupen – Sverige
19:00 IFK Luleå – Umeå Svenska Cupen – Sverige
19:00 Hässleholms IF – Torns IF Svenska Cupen – Sverige
19:00 Dalkurd FF – Västerås SK Superettan – Sverige
19:00 Nosaby IF – FK Karlskrona 2. Division Oestra Goetaland – Sverige
19:00 Malmø FF – HNK Gorica Træningskamp
19:15 Vänersborgs FK – Vårgårda IK 2. Division Norra Goetaland – Sverige
19:30 IFK Åmål – Stenungsunds IF 2. Division Norra Goetaland – Sverige

Onsdag 26. juni 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Växjö United FC – FK Karlskrona Svenska Cupen – Sverige Skrivebordssejr
19:00 Nyköpings BIS – Vasalunds IF Svenska Cupen – Sverige
19:00 Gottne IF – Hudiksvalls FF Svenska Cupen – Sverige
19:00 Huddinge IF – Newroz FC 2. Division Soedra Svealand – Sverige
19:00 Qviding FIF – KSF Prespa Birlik 2. Division Vaestra Goetaland – Sverige
19:00 Halmia – Ängelholms FF 2. Division Vaestra Goetaland – Sverige
20:00 Täby FK – Skiljebo SK 2. Division Norra Svealand – Sverige
<  Forrige uge
19. juni 2019 – 26. juni 2019
Næste uge  >