LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
<  Forrige uge
20. april 2019 – 27. april 2019
Næste uge  >

Lørdag 20. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Tjekkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:15 Sokolov – FC Vlasim 2. Division – Tjekkiet
10:15 Pardubice – SK Prostejov 2. Division – Tjekkiet

Søndag 21. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Tjekkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Sigma Olomouc – Teplice 1. Division – Tjekkiet
17:00 Pribram – Viktoria Plzen 1. Division – Tjekkiet
17:00 Bohemians 1905 – Jablonec 1. Division – Tjekkiet
17:00 Banik Ostrava – Opava 1. Division – Tjekkiet
17:00 Dukla Praha – Mladá Boleslav 1. Division – Tjekkiet
17:00 Sparta Prag – Karvina 1. Division – Tjekkiet
17:00 FC Fastav Zlin – Slavia Prag 1. Division – Tjekkiet
17:00 Liberec – Slovacko 1. Division – Tjekkiet
17:00 FK Varnsdorf – FC Zbrojovka Brno 2. Division – Tjekkiet
17:00 Znojmo – SK Dynamo Ceske Budejovice 2. Division – Tjekkiet
17:00 FK MAS Taborsko – Zizkov 2. Division – Tjekkiet
17:00 Hradec Kralove – MFK Chrudim 2. Division – Tjekkiet

Mandag 22. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Tjekkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:30 Vysocina Jihlava – Trinec 2. Division – Tjekkiet

Onsdag 24. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Tjekkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Banik Ostrava – Bohemians 1905 Pokal – Tjekkiet
19:30 Slavia Prag – Sparta Prag Pokal – Tjekkiet

Torsdag 25. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Tjekkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Trinec – Hradec Kralove 2. Division – Tjekkiet
17:00 Vitkovice – Usti nad Labem 2. Division – Tjekkiet

Lørdag 27. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Tjekkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Slavia Prag – Sigma Olomouc 1. Division – Tjekkiet
17:00 Opava – Sparta Prag 1. Division – Tjekkiet
17:00 Karvina – Liberec 1. Division – Tjekkiet
17:00 Viktoria Plzen – Dukla Praha 1. Division – Tjekkiet
17:00 Jablonec – Banik Ostrava 1. Division – Tjekkiet
17:00 Teplice – Pribram 1. Division – Tjekkiet
17:00 Slovacko – Bohemians 1905 1. Division – Tjekkiet
17:00 Mladá Boleslav – FC Fastav Zlin 1. Division – Tjekkiet
17:00 SK Prostejov – FK MAS Taborsko 2. Division – Tjekkiet
<  Forrige uge
20. april 2019 – 27. april 2019
Næste uge  >