Luk
<  Forrige uge
1. oktober 2020 – 8. oktober 2020
Næste uge  >

Torsdag 1. oktober 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Tjekkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Liberec – APOEL Nicosia Europa League Kvalifikation 1 – 0
19:30 Hapoel Beer Sheva – Viktoria Plzen Europa League Kvalifikation 1 – 0

Fredag 2. oktober 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Tjekkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Vysocina Jihlava – SK Prostejov 2. Division – Tjekkiet
19:00 Slovacko – Pardubice 1. Division – Tjekkiet

Lørdag 3. oktober 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Tjekkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 FK Slavoj Vysehrad – Usti nad Labem 2. Division – Tjekkiet
16:00 MFK Chrudim – FK Varnsdorf 2. Division – Tjekkiet
16:00 Zizkov – Trinec 2. Division – Tjekkiet
16:00 Dukla Praha – SK Lisen 2. Division – Tjekkiet
16:30 Opava – Teplice 1. Division – Tjekkiet
16:30 Mladá Boleslav – SK Dynamo Ceske Budejovice 1. Division – Tjekkiet
16:30 FC Zbrojovka Brno – Karvina 1. Division – Tjekkiet
19:00 Sparta Prag – Jablonec 1. Division – Tjekkiet

Søndag 4. oktober 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Tjekkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:30 Bohemians 1905 – FC Fastav Zlin 1. Division – Tjekkiet
15:30 Sigma Olomouc – Viktoria Plzen 1. Division – Tjekkiet
15:30 Liberec – Pribram 1. Division – Tjekkiet
16:00 FC Vlasim – Blansko 2. Division – Tjekkiet
16:00 FK MAS Taborsko – Hradec Kralove 2. Division – Tjekkiet
18:00 Banik Ostrava – Slavia Prag 1. Division – Tjekkiet

Tirsdag 6. oktober 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Tjekkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Slovacko – SK Prostejov Pokal – Tjekkiet

Onsdag 7. oktober 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Tjekkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Cypern – Tjekkiet Venskabskamp
14:00 Montenegro U17 – Tjekkiet U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 6 Udsat
15:00 Jiskra Domazlice – Sigma Olomouc Pokal – Tjekkiet
15:00 Tjekkiet U19 – Albanien U19 EM U19 Kvalifikation Gruppe 5 Udsat
15:30 Usti nad Orlici – SK Dynamo Ceske Budejovice Pokal – Tjekkiet
18:00 FC Zbrojovka Brno – Vysocina Jihlava Pokal – Tjekkiet

Torsdag 8. oktober 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Tjekkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:30 MFK Chrudim – Mladá Boleslav Pokal – Tjekkiet
<  Forrige uge
1. oktober 2020 – 8. oktober 2020
Næste uge  >