LeoVegas.dk bold.dk Bethard Casino24
<  Forrige uge
23. februar 2019 – 2. marts 2019
Næste uge  >

Lørdag 23. februar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Tunesien

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 CA Bizertin – AS Gabes 1. Division – Tunesien
14:00 Club Olympique de Medenine – Sportive de Djerba Ligue II Gruppe A – Tunesien
14:00 US Seliana – Avenir de La Marsa Ligue II Gruppe A – Tunesien
14:00 Sportif de Korba – Zarzis Ligue II Gruppe A – Tunesien
14:00 ES Djerba – Olympique de Beja Ligue II Gruppe A – Tunesien
14:00 AS Oued Ellil – AS Ariana Ligue II Gruppe A – Tunesien
14:00 AS Slimane – Sfax Railways Ligue II Gruppe A – Tunesien
14:00 Sportif de Chebba – Stade Sportif Sfaxien Ligue II Gruppe B – Tunesien

Søndag 24. februar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Tunesien

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Espérance – Etoile Metlaoui 1. Division – Tunesien
14:00 CS Hammam-Lif – JS Kairouanaise 1. Division – Tunesien
14:00 Stade Gabésien – Stade Tunisien 1. Division – Tunesien
14:00 ES Rades – Jendouba Sport Ligue II Gruppe B – Tunesien
14:00 CS Djebiniana – ES Hamam Sousse Ligue II Gruppe B – Tunesien
14:00 Kerkennah Club – AS Kasserine Ligue II Gruppe B – Tunesien
14:00 Gafsa – Sporting Ben Arous Ligue II Gruppe B – Tunesien
14:00 EO Sidi Bouzid – SA Menzel Bourguiba Ligue II Gruppe B – Tunesien

Onsdag 27. februar 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Tunesien

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Ben Guerdane – Etoile du Sahel 1. Division – Tunesien Udsat
14:00 US Monastir – Club Africain 1. Division – Tunesien
14:00 US Tataouine – CS Sfaxien 1. Division – Tunesien
14:00 Sportive de Djerba – US Seliana Ligue II Gruppe A – Tunesien
14:00 Avenir de La Marsa – Sportif de Korba Ligue II Gruppe A – Tunesien
14:00 Zarzis – ES Djerba Ligue II Gruppe A – Tunesien
14:00 Olympique de Beja – AS Oued Ellil Ligue II Gruppe A – Tunesien
14:00 AS Ariana – AS Slimane Ligue II Gruppe A – Tunesien
14:00 Sfax Railways – Club Olympique de Medenine Ligue II Gruppe A – Tunesien
14:00 SA Menzel Bourguiba – CS Djebiniana Ligue II Gruppe B – Tunesien
14:00 ES Hamam Sousse – ES Rades Ligue II Gruppe B – Tunesien
14:00 Jendouba Sport – Sportif de Chebba Ligue II Gruppe B – Tunesien
14:00 Stade Sportif Sfaxien – Kerkennah Club Ligue II Gruppe B – Tunesien
14:00 AS Kasserine – Gafsa Ligue II Gruppe B – Tunesien
14:00 Sporting Ben Arous – EO Sidi Bouzid Ligue II Gruppe B – Tunesien

Lørdag 2. marts 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Tunesien

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Ben Guerdane – CA Bizertin 1. Division – Tunesien
14:00 Club Africain – Stade Gabésien 1. Division – Tunesien
14:00 Etoile du Sahel – CS Hammam-Lif 1. Division – Tunesien
14:00 CS Sfaxien – Etoile Metlaoui 1. Division – Tunesien
14:00 JS Kairouanaise – US Monastir 1. Division – Tunesien
14:00 Stade Tunisien – Espérance 1. Division – Tunesien
14:00 AS Gabes – US Tataouine 1. Division – Tunesien
14:00 US Seliana – Sfax Railways Ligue II Gruppe A – Tunesien
14:00 ES Djerba – Avenir de La Marsa Ligue II Gruppe A – Tunesien
14:00 AS Oued Ellil – Zarzis Ligue II Gruppe A – Tunesien
14:00 AS Slimane – Olympique de Beja Ligue II Gruppe A – Tunesien
14:00 Club Olympique de Medenine – AS Ariana Ligue II Gruppe A – Tunesien
14:00 Sportif de Korba – Sportive de Djerba Ligue II Gruppe A – Tunesien
14:00 CS Djebiniana – Sporting Ben Arous Ligue II Gruppe B – Tunesien
14:00 ES Rades – SA Menzel Bourguiba Ligue II Gruppe B – Tunesien
14:00 Sportif de Chebba – ES Hamam Sousse Ligue II Gruppe B – Tunesien
14:00 Kerkennah Club – Jendouba Sport Ligue II Gruppe B – Tunesien
14:00 Gafsa – Stade Sportif Sfaxien Ligue II Gruppe B – Tunesien
14:00 EO Sidi Bouzid – AS Kasserine Ligue II Gruppe B – Tunesien
<  Forrige uge
23. februar 2019 – 2. marts 2019
Næste uge  >