Luk
<  Forrige uge
1. oktober 2020 – 8. oktober 2020
Næste uge  >

Torsdag 1. oktober 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyrkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Rangers – Galatasaray Europa League Kvalifikation LIVE 86': 2 – 1

Fredag 2. oktober 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyrkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Istanbulspor – Bandirmaspor 1. Lig – Tyrkiet
19:00 Ankaragucu – Kayserispor Süper Lig – Tyrkiet
19:00 Gaziantep FK – Trabzonspor Süper Lig – Tyrkiet

Lørdag 3. oktober 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyrkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:30 Yeni Malatyaspor – MP Antalyaspor Süper Lig – Tyrkiet
13:00 Tuzlaspor – Bursaspor 1. Lig – Tyrkiet
13:00 Keciorengucu – Altay 1. Lig – Tyrkiet
15:00 Istanbul Basaksehir – Göztepe Süper Lig – Tyrkiet
15:00 Erzurum BB – Rizespor Süper Lig – Tyrkiet
15:30 Giresunspor – Boluspor 1. Lig – Tyrkiet
18:00 Fenerbahce – Fatih Karagümrük Süper Lig – Tyrkiet
18:00 Altinordu – Ankaraspor 1. Lig – Tyrkiet

Søndag 4. oktober 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyrkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:30 Denizlispor – Konyaspor Süper Lig – Tyrkiet
13:00 Eskisehirspor – Ümraniyespor 1. Lig – Tyrkiet
13:00 1922 Konyaspor – Belediyesi Bodrumspor 2. Lig Rød Gruppe – Tyrkiet
13:30 Van Spor Kulubu – 4 Eylül Belediye Sivas 2. Lig Rød Gruppe – Tyrkiet
13:30 Malatya Yesilyurt Belediyespor – Fatsa Belediyespor 3. Lig Gruppe 1 – Tyrkiet
13:30 Artvin Hopaspor – Ofspor 3. Lig Gruppe 1 – Tyrkiet
13:30 Kahta 02 – Nazilli Belediyespor 3. Lig Gruppe 2 – Tyrkiet
13:30 Mardin Fosfatspor – Cengelköy Futbol Yatirimlari 3. Lig Gruppe 2 – Tyrkiet
13:30 Yomraspor – Tekirdagspor 3. Lig Gruppe 2 – Tyrkiet
13:30 Esenler Erokspor – Batman Petrolspor 3. Lig Gruppe 3 – Tyrkiet
13:30 Cizrespor – Arhavispor 3. Lig Gruppe 3 – Tyrkiet
13:30 Erbaaspor – Sile Yildizspor 3. Lig Gruppe 3 – Tyrkiet
13:30 Elazig Karakocan – Soma Spor Dernegi 3. Lig Gruppe 3 – Tyrkiet
13:30 Osmaniyespor – Yeni Altindag Belediyespor 3. Lig Gruppe 3 – Tyrkiet
13:30 Karakopru Belediyespor – Bayrampasa 3. Lig Gruppe 4 – Tyrkiet
13:30 1954 Kelkit Belediyespor – Kirikkale Buyuk Anadoluspor 3. Lig Gruppe 4 – Tyrkiet
13:30 52 Orduspor – Kozan Spor FK 3. Lig Gruppe 4 – Tyrkiet
14:00 Karabukspor – Elazigspor 2. Lig Rød Gruppe – Tyrkiet
14:00 Serik Belediyespor – Bayburt Ozel Idarespor 2. Lig Rød Gruppe – Tyrkiet
14:00 Tarsus Idman Yurdu – Sakaryaspor 2. Lig Rød Gruppe – Tyrkiet
14:00 Etimesgut Belediyespor – Mamak FK 2. Lig Rød Gruppe – Tyrkiet
14:00 Kastamonuspor 1966 – Kirsehir Belediyespor 2. Lig Rød Gruppe – Tyrkiet
14:00 Ankara Demirspor – Hacettepe Spor Kulübü 2. Lig Hvid Gruppe – Tyrkiet
14:00 Nigde Anadolu FK – Gümüshanespor 2. Lig Hvid Gruppe – Tyrkiet
14:00 Nevsehir Belediye Spor – Kemerspor 2003 3. Lig Gruppe 1 – Tyrkiet
14:00 Iskenderun FK – Agri 1970 Spor 3. Lig Gruppe 2 – Tyrkiet
14:00 Ceyhanspor – Darica Genclerbirligi 3. Lig Gruppe 2 – Tyrkiet
14:00 68 Aksaray Belediyespor – Modafen FK 3. Lig Gruppe 4 – Tyrkiet
14:00 Düzcespor – Adiyamanspor 3. Lig Gruppe 4 – Tyrkiet
14:00 Kestelspor – Silivrispor 3. Lig Gruppe 4 – Tyrkiet
14:30 Kirklarelispor – Pazarspor 2. Lig Rød Gruppe – Tyrkiet
14:30 Turgutluspor – Pendikspor 2. Lig Rød Gruppe – Tyrkiet
14:30 Eyupspor – Karacabey Belediye Spor 2. Lig Rød Gruppe – Tyrkiet
14:30 Sancaktepe FK – Usakspor 2. Lig Hvid Gruppe – Tyrkiet
14:30 Inegölspor – Sariyer 2. Lig Hvid Gruppe – Tyrkiet
14:30 Ergene Velimese Spor – Zonguldak Komurspor 2. Lig Hvid Gruppe – Tyrkiet
14:30 Kizilcabölükspor – Edirnespor 3. Lig Gruppe 1 – Tyrkiet
14:30 Alemdag Spor 1877 – Diyarbekir Spor AS 3. Lig Gruppe 1 – Tyrkiet
14:30 Manisaspor – Arnavutkoy Belediyespor 3. Lig Gruppe 1 – Tyrkiet
14:30 Buyukcekmece Tepecikspor – Karaman Belediyespor 3. Lig Gruppe 2 – Tyrkiet
14:30 Kütahyaspor – Tokatspor 3. Lig Gruppe 2 – Tyrkiet
14:30 Yalovaspor – Carsambaspor 3. Lig Gruppe 3 – Tyrkiet
14:30 Gölcükspor – Karsiyaka 3. Lig Gruppe 3 – Tyrkiet
14:30 Sultanbeyli Belediyespor – Muglaspor 3. Lig Gruppe 4 – Tyrkiet
14:30 Bursa Yildirim Spor – Siirt Il Özel Idaresispor 3. Lig Gruppe 4 – Tyrkiet
15:00 Alanyaspor – Hatayspor Süper Lig – Tyrkiet
15:00 Besiktas – Genclerbirligi Süper Lig – Tyrkiet
15:30 Balikesirspor – Menemenspor 1. Lig – Tyrkiet
15:30 Samsunspor – Akhisar Belediyespor 1. Lig – Tyrkiet
18:00 Kasimpasa – Galatasaray Süper Lig – Tyrkiet
18:00 Adana Demirspor – Adanaspor 1. Lig – Tyrkiet
18:00 Kocaelispor – Corum FK 2. Lig Hvid Gruppe – Tyrkiet
18:00 Amed Sportif – Sanliurfaspor 2. Lig Hvid Gruppe – Tyrkiet
18:00 Kahramanmarasspor – Düzyurtspor 2. Lig Hvid Gruppe – Tyrkiet
18:00 Afjet Afyonspor – Manisa Büyüksehir Belediyespor 2. Lig Hvid Gruppe – Tyrkiet
18:00 1928 Bucaspor – Belediye Derince 3. Lig Gruppe 1 – Tyrkiet
18:00 Fethiyespor – Yozgatspor 1959 3. Lig Gruppe 2 – Tyrkiet
18:00 Isparta 32 Spor – Icel Idman Yurdu 3. Lig Gruppe 3 – Tyrkiet

Mandag 5. oktober 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyrkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Cankaya FK – Payasspor 3. Lig Gruppe 1 – Tyrkiet

Tirsdag 6. oktober 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyrkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Tyrkiet U17 – Gibraltar U17 EM U17 Kvalifikation Gruppe 5 Udsat

Onsdag 7. oktober 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyrkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Tyskland – Tyrkiet Venskabskamp
<  Forrige uge
1. oktober 2020 – 8. oktober 2020
Næste uge  >