LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
12. december 2018 – 19. december 2018
Næste uge  >

Torsdag 13. december 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyrkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:55 Besiktas – Malm FF Europa League Gruppe I
18:55 Akhisar Belediyespor – Standard Liege Europa League Gruppe J
21:00 Spartak Trnava – Fenerbahce Europa League Gruppe D

Fredag 14. december 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyrkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Istanbulspor – mraniyespor 1. Lig – Tyrkiet
18:30 Gztepe – Bursaspor Superlig – Tyrkiet

Lrdag 15. december 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyrkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:00 1461 Trabzon – Kocaelispor 3. Lig Gruppe 3 – Tyrkiet
11:30 Rizespor – Alanyaspor Superlig – Tyrkiet
11:30 Sivasspor – Ankaragucu Superlig – Tyrkiet
11:30 Genclerbirligi – Gazisehir Gaziantep FK 1. Lig – Tyrkiet
11:30 Afjet Afyonspor – Elazigspor 1. Lig – Tyrkiet
11:30 Darica Genclerbirligi – Tarsus 2. Lig Rd Gruppe – Tyrkiet
11:30 Tuzlaspor – Sanliurfaspor 2. Lig Rd Gruppe – Tyrkiet
11:30 Ankara Demirspor – Ineglspor 2. Lig Hvid Gruppe – Tyrkiet
11:30 Manisaspor – Keciorengucu 2. Lig Hvid Gruppe – Tyrkiet
11:30 Sancaktepe Belediyespor – Bodrumspor 2. Lig Hvid Gruppe – Tyrkiet
11:30 Eyupspor – Gaziantepspor 2. Lig Hvid Gruppe – Tyrkiet
11:30 Nazilli Belediyespor – Krfez SK 3. Lig Gruppe 1 – Tyrkiet
11:30 Karsiyaka – Elaziz Belediyespor 3. Lig Gruppe 2 – Tyrkiet
11:30 Muglaspor – Bayburt Genclikspor 3. Lig Gruppe 3 – Tyrkiet
11:30 Glckspor – Anadolu Bagcilar Spor 3. Lig Gruppe 3 – Tyrkiet
11:30 Ankara Adliyespor – Corum Belediyespor 3. Lig Gruppe 3 – Tyrkiet
14:00 Konyaspor – Kasimpasa Superlig – Tyrkiet
14:00 Balikesirspor – Adana Demirspor 1. Lig – Tyrkiet
14:00 Karabukspor – Denizlispor 1. Lig – Tyrkiet
17:00 Istanbul Basaksehir – Galatasaray Superlig – Tyrkiet

Sndag 16. december 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyrkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:00 Kahramanmarasspor – Pendikspor 2. Lig Rd Gruppe – Tyrkiet
11:00 4 Eyll Belediye Sivas – Manisa Byksehir Belediyespor 2. Lig Rd Gruppe – Tyrkiet
11:00 Amed Sportif – Bayrampasa 2. Lig Hvid Gruppe – Tyrkiet
11:00 Gmshanespor – Kastamonuspor 2. Lig Hvid Gruppe – Tyrkiet
11:00 Artvin Hopaspor – Erzin Belediyespor 3. Lig Gruppe 1 – Tyrkiet
11:00 Karakopru Belediyespor – Dzyurtspor 3. Lig Gruppe 1 – Tyrkiet
11:00 Van Buyuksehir Belediyespor – Dzcespor 3. Lig Gruppe 2 – Tyrkiet
11:00 Osmaniyespor – Ofspor 3. Lig Gruppe 2 – Tyrkiet
11:00 24 Erzincanspor – Payasspor 3. Lig Gruppe 3 – Tyrkiet
11:00 Fatsa Belediyespor – Diyarbekir Spor AS 3. Lig Gruppe 3 – Tyrkiet
11:30 Yeni Malatyaspor – MP Antalyaspor Superlig – Tyrkiet
11:30 Giresunspor – Hatayspor 1. Lig – Tyrkiet
11:30 Altay – Osmanlispor FK 1. Lig – Tyrkiet
11:30 Kirklarelispor – Bugsasspor 2. Lig Rd Gruppe – Tyrkiet
11:30 Menemen Belediyespor – Anadolu Selcukspor 2. Lig Rd Gruppe – Tyrkiet
11:30 Zonguldak Komurspor – Etimesgut Belediyespor 2. Lig Rd Gruppe – Tyrkiet
11:30 Tokatspor – Fatih Karagmrk 2. Lig Rd Gruppe – Tyrkiet
11:30 Fethiyespor – Bandirmaspor 2. Lig Rd Gruppe – Tyrkiet
11:30 Usakspor – Sariyer 2. Lig Hvid Gruppe – Tyrkiet
11:30 Hacettepe Spor Kulb – Nigde Anadolu FK 2. Lig Hvid Gruppe – Tyrkiet
11:30 Silivrispor – Sile Yildizspor 3. Lig Gruppe 1 – Tyrkiet
11:30 Kozan Belediyespor – Tepecikspor 3. Lig Gruppe 1 – Tyrkiet
11:30 Tire 1922 Spor – Yomraspor 3. Lig Gruppe 1 – Tyrkiet
11:30 Gebzespor – Erbaaspor 3. Lig Gruppe 1 – Tyrkiet
11:30 Nevsehirspor Genclik – Batman Petrolspor 3. Lig Gruppe 1 – Tyrkiet
11:30 Kemerspor 2003 – Sultanbeyli Belediyespor 3. Lig Gruppe 2 – Tyrkiet
11:30 Alibeykyspor – Adiyamanspor 3. Lig Gruppe 2 – Tyrkiet
11:30 Yeni Altindag Belediyespor – Bergama Belediyespor 3. Lig Gruppe 2 – Tyrkiet
11:30 Kizilcablkspor – Pazarspor 3. Lig Gruppe 2 – Tyrkiet
11:30 Erokspor – Yeni Orduspor 3. Lig Gruppe 2 – Tyrkiet
11:30 Kirsehir Belediyespor – Catalcaspor 3. Lig Gruppe 2 – Tyrkiet
11:30 Karacabey Belediye Spor – Cizrespor 3. Lig Gruppe 3 – Tyrkiet
11:30 Halide Edip Adivar Spor – Bucaspor 3. Lig Gruppe 3 – Tyrkiet
11:30 Turgutluspor – Serik Belediyespor 3. Lig Gruppe 3 – Tyrkiet
14:00 Kayserispor – Akhisar Belediyespor Superlig – Tyrkiet
14:00 Adanaspor – Eskisehirspor 1. Lig – Tyrkiet
14:00 Boluspor – Altinordu 1. Lig – Tyrkiet
17:00 Besiktas – Trabzonspor Superlig – Tyrkiet
17:00 Sakaryaspor – Samsunspor 2. Lig Hvid Gruppe – Tyrkiet

Mandag 17. december 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyrkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Fenerbahce – Erzurum BB Superlig – Tyrkiet

Tirsdag 18. december 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyrkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:00 1461 Trabzon – mraniyespor Pokal – Tyrkiet
11:45 Ankaragucu – Bodrumspor Pokal – Tyrkiet
13:00 Balikesirspor – Rizespor Pokal – Tyrkiet
15:00 Gztepe – Nazilli Belediyespor Pokal – Tyrkiet
17:00 Istanbul Basaksehir – Adana Demirspor Pokal – Tyrkiet
18:30 Galatasaray – Keciorengucu Pokal – Tyrkiet

Onsdag 19. december 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyrkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:00 Van Buyuksehir Belediyespor – Boluspor Pokal – Tyrkiet
11:45 Etimesgut Belediyespor – Yeni Malatyaspor Pokal – Tyrkiet
13:00 Kahramanmarasspor – Alanyaspor Pokal – Tyrkiet
15:00 Kasimpasa – Menemen Belediyespor Pokal – Tyrkiet
16:30 Kayserispor – Altay Pokal – Tyrkiet
18:30 Trabzonspor – 4 Eyll Belediye Sivas Pokal – Tyrkiet
<  Forrige uge
12. december 2018 – 19. december 2018
Næste uge  >